• Dino
    2.2k
    Inače dr Kunić je jako cijenjeno ime u medicini ne moram vam ni govorit...Doktor Kunić

    Meni je cast da opce imam mogucnost taggirati Vase ime, doktore! Zasad mi calcaneus funkcionira, ali ak dode do neke povrede znam di se trebam javit
  • Georg Koch
    3.4k
    Ovo ljeto cuo se na IG sa nekim od moderatora Zone, rekli mi za forum, prijavio se sutra dan i eto postao ovisnik.
    Prvo brzinski stavio moj standardni nick (mm8), i danas kad sam saznao da se moze mijenjati, Dedu smorio da ga promijeni u jednu, za mene velicinu, GRANDE Georg Koch-a.
    Iako svega sa jednom sezonom u Dinamu, 40ak utakmica, nekoliko amaterski primljenih pogodaka, ali puno vise obranjenih zicera i spasenih utakmica, jedan je od onih koje su navijaci obozavali. Poznat po ikonskim izjavama tipa:
    "Tomo Sokota je sportski invalid" , "Dinamo bi bio u vrhu Bundeslige", "Luka Modric je najbolji igrac na svijetu", te jos ikonskijem srednjaku torcidi koji ga je vinuo o Bozanstva Sjevera. O Bozanstvu govori i mali trans "...Koch mit uns..."
    Malo sam se raspisao, dosadno mi i pokupio virozu, ali stvarno gotivim ovoga lika :D
    Pozdrav od Kocha iz zapadne Hercegovine, Dinamo Über Alles!
  • Droljo
    4.8k
    Pročitao zadnje tri stranice i svi iz BiH :rofl:
    Jbte, mi iz Hrvatske smo i na forumu manjina :snicker:
  • Fićo1986
    972
    baš pomislih pitati da se napravi neka anketa da se vidi koliko je ljudi iz hrvatske a koliko iz BiH na Zoni :lol:
  • Patak
    2.2k
    Da, dobra ideja za nekog tko zna raditi ankete, ali ne samo RH-BiH nego i dijaspora, Njemačka, Danska, Slovenija, itd...
  • Antisha
    646
    Šta reći, Hercegovina je plava :D

    A i Bosna također, po ovome šta vidim
  • SAS1987
    13.3k
    i danas kad sam saznao da se moze mijenjati, DeduGeorg Koch

    Da sam znao da se može mjenjati odavno bi bio Joško Joras :lol:

    baš pomislih pitati da se napravi neka anketa da se vidi koliko je ljudi iz hrvatske a koliko iz BiH na Zoni :lol:Fićo1986

    Prema anketi o match day expirience 68% Zonaša živi na manje od 20km od stadiona :smile:
  • blue heart 72
    1.3k
    Ajde da se i ja nadovežem, meni jedan od najdražih filmova "Braveheart", pa sam ga malo preradio plus godina rođenja
  • Rex Ramae
    2.3k
    68% Zonaša živi na manje od 20km od stadiona :smile:SAS1987

    Pa kad znamo prioritete prilikom potrage za stanom/kućom :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    Pa kad znamo prioritete prilikom potrage za stanom/kućomRex Ramae

    Nepokošeno potresno područje? :lol:
  • Rex Ramae
    2.3k
    idi u k :lol: :lol:
  • Dadinho10
    55
    Ime i magija Ronaldinho R10 ;)
  • Majki2111
    2.6k
    @Neron53 Sviđa mi se nadimak
  • Krizy
    35.5k
    Samo da ne zapali Zonu :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.