• Jurki
    8.4k
    Samo da ne zapali ZonuKrizy

    Zona gori sama i bez @Nerona :rofl:
  • Neron53
    276

    Da znas odakle mi nadimak, znao bi tko sam
  • Droljo
    4.8k
    Da znas odakle mi nadimak, znao bi tko samNeron53

    Božica Barišić?
  • Raul
    105
    da pridonesem temi, nadimak je zapravo moje ime, nisam baš bio kreativan po tom pitanju.
  • Eduardo
    17.3k
    priznaj da si se samo došao pohvaliti kako imaš fora ime :snicker:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kad je vec aktivno :rofl: Ljeto 2016. na Euru u Francuskoj smo cugali u istoj birtiji kao i Dario Saric, tada igrac Efesa sezonu prije odlaska u NBA. Nakon prvog bana na Sportnetu sam uzeo nadimak po njegovom klubu jer je covjek na mjestu, vrtio je runde, popricao sa svima, slikao se bez problema sa svima. Kad sam napustio Sportnet i registrirao se ovdje zadrzao sam nick, samo sam promijenio iz Anadolu u Pilsen koji se ne smije reklamirat..
  • mali M
    3.3k
    da pridonesem temi, nadimak je zapravo moje ime, nisam baš bio kreativan po tom pitanjuRaul

    Fun fact, prije ohoho godina moja cura (današnja žena) uzela auto dan prije vozačkog ispita i otišla doma. Ujutro dok je išla kod mene se zabila u neki auto... I sad povuci potegni, murija nas grila, ja viteški tvrdim da sam ja vozio i tako u nedogled jer ne vjeruju... I skupila se ekipa komentira, a neki lik stoji sa strane i kako sam pušio tražim ga vatre i pričam malo s njim i lik ful miran. Ja reko neznamo još tko je vlasnik auta, a on kaže pa ja! I ja reko, a ti miran ko špricer. I veli on, jel imate osiguranje, ako imate šta ću se živcirati. I kaže, inače ja sam Raul. Stoga moje pitanje @Raul je, da li se u tebe prije 15-20 godina skucala ženskica sa starim golfom :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Ovaj Raul je dosta mlađi :lol:
    Ali zanimljiva priča :rofl:
  • Raul
    105


    dobro pitanje, odgovor je nije, jer sam prije 15 godina imao 8 godina, plus nisam iz Zagreba, iz Poreča sam.
  • emilperska
    3k
    Dosta sam proučavao povijest Građanskog prije i tijekom WW2, Emil Perška je vjerojatno najupečatljivija ličnosti ili sigurno jedna od. A i politički pogledi su mi bliski njegovim idejama.. :)
  • Noel
    4k
    Noel na francuskom znači Božić ili ti ga Božo, Božidar. Puno stvarno ime i prezime mi je Božidar Božić. Istina ili laž kaj mislite?
  • Crusades1986
    9.6k
    jos reci da si i 25.12. rođen :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Laž. Božidar Šikić.
  • Noel
    4k

    A lijepo mi je Vlatka rekla da se ne otkrivam na Zoni..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.