• Mali Zeus
    9.8k
    TIJEKOM gostovanja u Dnevniku HTV-a zagrebački gradonačelnik Tomašević izjavio je da je jedan mandat premalo vremena za provedbu svih potrebnih promjena u Zagrebu.

    Dobar mi je ovaj dio. Kak si krenuo taj jedan mandat je i sve što ćeš imati.
  • Fićo1986
    973
    S obzirom na vremensku prognozu narednih dana očekujem da cemo vidjet tarzane po gradu jer kad svane sunce ona sva trava i vegetacija ce se pretvorit u džunglu
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nemreš reć da nisu pametno odigrali. Prošli put je bilo da stalno pada kiša, pa nije bilo kiše i ostavili su hrpu tog nepokošeno, pa će sad opet reći da ne mogu po kiši.
  • Droljo
    5.1k
    Nisam iz zg pa me boli k. ali vidim da 99 % vas pljuje po trenutnoj garnituri. Koja je alternativa? Držali ste bandića 300 godina tamo. Jel on bolji od ovih? Ima netko tko bi riješio probleme velegrada u par mjeseci?
    Slično nam je i u državi. Jel postoji čovjek/ljudi na svijetu koji mogu preuzeti vlast od hdz-a i kroz kratko vrijeme preokrenuti državu? Ja mislim da ne. Preduboko su ukorjenjeni u sve spore društva. Već sad su pokrali/razjebali/rasprodali sve šta vrijedi + zadužili naše unuke. Tko tu može šta napraviti?
  • Ali
    1.9k

    "Nisi iz zg i boli te k."

    Zakaj se ne zadrzis na te dvije ključne činjenice.

    Najbolje da mi koji smo se tu rodili i živimo nesmijemo ni konstatirati kako Grad neide u dobrom smjeru... A kao argument je "pa i prije je bilo loše..."
    Mijenjali bumo dok nebu dobro, tome služi demokracija.
  • Droljo
    5.1k
    krivo frende.
    Ja sam to rekao u smislu da nisam pratio politiku zg-a jer me boli k. I postavio sam par pitanja jer eto vidim da puno pišete o tome pa me zainteresiralo...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Tko tu može šta napraviti?Droljo

    Onda se više nitko ne bi trebao kandidirati. Jer što se tu može.
  • Droljo
    5.1k
    ma ne. Krivo shvaćate. Konkretno me zanima tko je taj čovjek ili stranka koja bi nešto napravila? Alternativa me interesira. Veli kolega gore bumo mjenjali dok kod nebu dobro (slažem se) ali kako onda bandića niste tolike godine promjenili? Ili je bilo dobro?
  • og1986
    2.9k
    Po svojim upisima na forumu postao si manje zanimljiviji Majki.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus ma ne. Krivo shvaćate. Konkretno me zanima tko je taj čovjek ili stranka koja bi nešto napravila? Alternativa me interesira. Veli kolega gore bumo mjenjali dok kod nebu dobro (slažem se) ali kako onda bandića niste tolike godine promjenili? Ili je bilo dobro?Droljo

    To je kao da me pitaš kaj su ljudi nezadovoljni HDZ-om, kaj su ih birali, kaj ih ne maknu.
    Ili je bilo dobro pa ljudi nisu do sada.
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi glasaju za hdz i srame se to priznati...
  • Droljo
    5.1k

    Točno to sam spomenuo u prvom upisu čini mi se.

    Bravo.
    Vidim da nikud ne vodi. Toliko od mene na ovu temu. Živeli
  • Captain America
    14k
    IMG-2120.jpg

    Jesu to na r/croatia radili anketu?
  • flexXy
    1.9k
    Po meni je anketa realna, ne znam zas se iscudavate. Kao da nas povijest nije naucila da u Zagrebu i Hrvatskoj apsolutna nesposobnost u paru s populizmom najbolje prolaze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.