• Infinity
    15.2k
    Kakvi likovi ovdje, ruganje, misle da mi sve smeta oko repače,xFire

    Ne, nego si opterecen petokrakom do te mjere da ju vidis na repatici. Zapitaj se malo.

    Vidis problem tamo gdje ga nema. Stvaras ga sam, jer ga zelis, a ne zato sto postoji.
  • Nolifer
    6.7k


    Ne nisam opterečen ni do koje mjere. Tak da se ne moram ništa zapitati. Zapitaj se recimo ti, kad će isti taj gradonačelnik micati mural radi grba od boysa jer mu smeta obična bijela boja na prvom polju....
  • xavier
    11.1k
    @xFire

    Upiši "shooting star" u Google pa vidi koliko krakova ima zvijezda na većini slika.

    Nitko ovdje ne brani Tomaševića, dapače, ali povezati zvijezdu repaticu s komunizmom stvarno je nova razina.
  • Infinity
    15.2k
    Super si to srocio. Koja je razlika izmedju onih koji prvo bijelo polje izjednacavaju s NDH i onih kojima je svaka zvijezda s pet krakova komunisticka? Aj se sad zamisli ako do sad nisi.
  • Sljeme
    1.8k
    Baš su slučajno od svih simbola Božića uzeli onaj koji neodoljivo podsjeća na onaj kojeg furaju na glavama. :smile:
    Nije svaka petokraka nužno simbol komunizma, ali kad se uzme u kontekst ideologija i djelovanje ekipe sa slike ovo je definitivno provokacija.
  • serbus
    3.6k
    Šteta da je većina likova "Noćne more" umrla pa nema emisije ali inače bi volio gledati xFire u sudaru sa Raosom taman bi Schwarca mogao zamijeniti... :)
  • The Undertaker
    4.1k
    Komunizam je umro dok sam ja još bio mlad. Većina vas nema pojma o njemu. Nije valjda da ga sad Tomašević pokušava oživiti. Još je luđe da se netko boji da će uspjeti.
  • Nolifer
    6.7k


    Uz neku rakiju bi se dalo razgovarati.. A ovako ispada da me napadaju repače itd.. :lol:

    Super si to srocio. Koja je razlika izmedju onih koji prvo bijelo polje izjednacavaju s NDH i onih kojima je svaka zvijezda s pet krakova komunisticka? Aj se sad zamisli ako do sad nisi.
    1h
    Infinity

    Jesam zamislio sam si, da smo grad bez ovih gluposti i glupana na vlasti...
  • marcio amoroso
    32.4k
    I tako u krug. Nema države ili naroda gdje više demokraciju zazivaju očito isključivi.
    Uvjeren sam da nema!!
  • Fanboy
    2.2k
    Komunizam je umro dok sam ja još bio mlad. Većina vas nema pojma o njemu. Nije valjda da ga sad Tomašević pokušava oživiti. Još je luđe da se netko boji da će uspjeti.The Undertaker

    Zanimljivo da se isto govorilo ne tako davno da je vrijeme ratova u Europi daleko prošlost, pa se rat u jednom trenu pojavio...
    Nemoj biti tako siguran, Europa se kao i čitav zapad nalazi u izuzetno opasnoj situaciji velike inflacije, rata, nadolazeće ekonomske krize i hrpe mladih kojima se mozak izapire preko soc. mreža do krajnjih granica. Totalitarni sustavi, a osobito komunizam su uvijek nadolazili iza kriza, ratova ili socijalnih nemira.
  • Patak
    2.2k
    Pa kovid tiranija je oblik komunizma, a i "klimatske promjene" su na istom tragu, evo i Greta neki dan kaže da će prebaciti sa "ekologije" na rušenje kapitalizma.
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi, uvjeren sam da imate većih problema od "povratka komunizma".
  • Ludovic IX
    5.5k
    Što je univerzalni dohodak nego socijalizam (ne komunizam) i nekako tome ide cijeli svijet.

    Svaki utopijski svijet u sf filmovima je bez novaca, gladi..ljudi imaju sve za normalan život i onda kad ne razmišljaju o egzistenciji, rađa se kreativnost i time svijet dalje napreduje.

    Tome je prepreka samo ljudska glad za novcem i da ga imaš sve više i više. Pa svjetsko bogatstvo je 95% u rukama nekolicine obitelji. Znači da se to samo malo bolje raspodjeli, da gladi nebi bilo
  • Sljeme
    1.8k
    Ljudi, uvjeren sam da imate većih problema od "povratka komunizma".masacusec

    Komunizam je propala ideologija na koju drkaju Možemovci i njihovi koalicijski partneri umjesto da se bave strateškim ili razvojnim projektima.
    Naš najveći problem je kaj nam je grad u govnima, a na vlasti imamo nesposobne ljude koji nas iz njih ne mogu izvaditi.
  • The Undertaker
    4.1k
    Utjecah Tomaševića na svjetska zbivanja je otprilike jednak utjecaju mahanja krila leptira u Sahari na uragane u Meksičkom zaljevu. Nejasno mi je da se od svih mogućih ideologija u nastajanju ljudi još bave jednom (ne)davno propalom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.