• Nolifer
    6.7k


    Opisom slike ću ti objasniti

    onz2zret0kg30yx4.jpg


    Valjda vidiš sad razliku...
  • Infinity
    15.2k
    Nisi je nikad vidio s pet krakova? Evo je

    8jraxy5gt7mybf77.jpg

    Imas je pun internet, daleko vise nego ovih sa sest krakova. Daj djeci da nacrtaju repaticu, od 10 ce ih 9 nacrtati s pet krakova.
  • deda
    28k
    Meh, zvijezda može imati 3, 4, 5, 6 krakova. Pa nisu boljševici zaštitili ovu s 5 krakova.
  • Aggro
    590
    Hahahahh
    Treba zahtjevat rebranding zvijezde repatice
  • Jaro
    5.6k
    Imas je pun internet, daleko vise nego ovih sa sest krakova. Daj djeci da nacrtaju repaticu, od 10 ce ih 9 nacrtati s pet krakova.Infinity

    ovo je samo dokaz da su jugozomboidi vec napravili posao i indoktrinirali djecu. :starstruck:

    gle i smajl ima 2 petokrake - i jos crvene...
  • Infinity
    15.2k
    gle i smajl ima 2 petokrake - i jos crvene...Jaro

    Napustam ovaj komunisticki forum :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kakvi likovi ovdje..jugozomboidi mu se prividjaju. Super što je tomasevicu tata desnicar, stric ako se ne varam svećenik a on je jugozomboid.
  • Aggro
    590
    hoces rec da je i Dinamo u Jugi imao repaticu?
  • Infinity
    15.2k
    Ako je ovo iza Tomasevica petokraka, onda je Dinamo u Jugi imao repaticu :rofl:
  • Nolifer
    6.7k
    Nisi je nikad vidio s pet krakova? Evo je



    Imas je pun internet, daleko vise nego ovih sa sest krakova. Daj djeci da nacrtaju repaticu, od 10 ce ih 9 nacrtati s pet krakova.
    Infinity

    A možda će baš neka djeca od 11, njih 10 će ih nacrtati baš ovu koju sam stavio. Kakvi likovi ovdje, ruganje, misle da mi sve smeta oko repače, ne, nego samo kad su ovi na vlasti imam dojam da malo previše tog svoga forsiraju i to me smeta. Ako mu je neko u obitelji svećenik, zašto nije bilo projekcije za Blagdan Svih Svetih simbola koji su trebali biti, a bili su tamo neki Alžirski kaj veze sa time nemamo? Zašto se toliko bori protiv Crkve u Rudešu i na Savici?

    Meh, zvijezda može imati 3, 4, 5, 6 krakova. Pa nisu boljševici zaštitili ovu s 5 krakova.deda

    Da...
  • Oluja
    3.7k
    Mene samo zanima zna li se koliko krakova ima sjajna zvijezda iznad Metkovica
  • Aggro
    590
    4, 5 je komunistička, 6 je židovska. Naša je s četiri. Iliti stone island zvijezda.
  • Nolifer
    6.7k
    Naša je s četiri. Iliti stone island zvijezda.Aggro

    Ta mi je najdraža :ok:
  • Aggro
    590
    Šalu na stranu. Sad sam pogledao ovu konferenciju za Advent. Ova Bienenfeldica je šou. Dao bi da me krade čitav život, ko Bandić.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Kakvi likovi ovdje..jugozomboidi mu se prividjaju. Super što je tomasevicu tata desnicar, stric ako se ne varam svećenik a on je jugozomboid.Ludovic IX

    Može mu otac bit i Ante Pavelić, a stric Maks Luburić, Tomašević jest tip koji ima soft spot na bivšu zločinačku državu.. kaj naravno nema veze s ovom repaticom, to je glupost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.