• nkdz
    829
    da, relativno skupo, ali ne djeluje mi loše, bilo bi fora da se slozi kakva forumska majica vezana uz Dinamo.
    Ona Cavalerina ideja sa buldogom i grbom mi je zakon (manja verzija ko grb)
  • Mr Blue
    3.3k
    Predivan dres/majica.
  • Mali dioničar
    14k
    Ma nije bitno, to nije ni gotov proizvod. Pitanje je samo koliko bi forumasa sutra to htjelo platitiInfinity

    :victory:
  • Infinity
    15.2k
    da, relativno skupo, ali ne djeluje mi lošenkdz

    Pa recimo da ta firma koja to proizvodi prodaje za 50 eura po komadu od Juventusa, Liverpoola, Barce itd. Kolicinski bi imali sitni popust.
  • Hipo
    406
    Ako bude bez V izreza kupujem.
  • nkdz
    829

    ma cifra nije toliko pretjerana jer je ipak dres koji je custom, a retro uzorak mi je zakon
  • 000
    941
    Ovo rade negdje u Portugalu. Ako netko zna neke domace firme koje bi bile u stanju napraviti 50 kom, ali da bude vrhunske kvalitete.
    Imamo original kao uzorak.
  • nkdz
    829
    Mislim da mozda i fotex radi, jer rade i za gimnazijske futsal ekipe custom dreseve pa valjda ima i na manjim kolicinama.

    jedino dresove fakat rade za sve klijente :D
    necu linkat sliku da me ne razapnete da kaj to stavljam na forum :)
    skuzit cete na linku

    http://www.fotex.hr/hr/proizvodi/odjeca
  • Papastrumf
    9.3k

    Donesi uzorak. Sve se moze ;)
  • Infinity
    15.2k
    Ovo je vise majica, 100% pamuk, nije klasicni dres. Original uzorak je kod mene, 300km od Cavalere :rofl:

    Za fotex smo vec raspravljali i netko rece da je vidio njihove proizvode i da nisu cemu. Mislim da sam bas ja predlozio njih.

    I da se odmah razumijemo. Nije cilj zarada, cilj je da imamo nesto lijepo i unikatno. Ovi da nam mogu napraviti 50 komada mi bi sutra narucili i vec bi imali ljude oko sebe kome bi to dali po nabavnoj cijeni. 100 komada je malo previse, tesko da bi se rijesili, a to znaci da ce netko ostati bez love, ne zarade nego ce mu ostati placena roba s kojom nije izasao na nulu.
  • nkdz
    829

    A da, Fotex je baš dres, poliester i te fore.
    Vidio sam njihov od Dragovoljca i nije mi los, ali je dres...
    Ma kuzim da nije za zaradu, ta unikatnost i je najveca fora isto kak su mi recimo dobre i one majice BBB Dubrava ali one su danas vec malo manje unikatne :D
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ako se sve može onda se može poslati uzorak :nerd:
  • 000
    941
    Donesi uzorak. Sve se moze ;)Papastrumf

    Nema druge nego ga dostaviti.
  • Bosna86
    11.5k
    Zasto je majica uklonjena sa instagrama, ona majica treba ici u shop od grupe koliko je dobra... pohvale autoru
  • 000
    941
    Ja zajeb'o, nije trebala procuriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.