• dinamo u srcu
    1.3k
    Očekujem dobar dizajn šampionske majice i nadam se da ćemo prodat preko 30 000 majica. Samo neka bude dobar dizajn. Zadnje dvije majice su bile jako dobre.
  • Sajla
    3.7k
    Mislim da nitko u klupskom vodstvu ne razmislja o tome, postoji li neki problem koji bi se eventualno trebalo adresirati?Bosskovitz

    čini mi se da si odgovorio na krivi komentar? nisam spominjao probleme ili klupsko vodstvo. ali komentar ispod mojeg bi možda bio taj (zvjezdice na grbu)?
  • badjibadara
    1.7k
    Ponovo u ponudi, samo je vez u drugim bojama:

    silterica_gold.jpg
  • Bosskovitz
    7.8k
    Tako je, isprike :) odgovarao sam @Mlađi referent
  • Mlađi referent
    10.9k


    Kolega, nema problema
    Samo me moja znatiželjnost pukla pa me zanimalo je li se razmišljalo o tom i kako bu ubuduće. :smile:
  • Bosskovitz
    7.8k


    Ma sve ok, samo pitam postoji li neki problem oko toga koji se treba adresirati ili smo na onome da se nekima sviđaju zvjezdice, a nekima ne sviđaju? Jer mislim da to ako i bude tema, sigurno neće biti skoro.
  • Mlađi referent
    10.9k
    onome da se nekima sviđaju zvjezdice, a nekima ne sviđajuBosskovitz

    Ma ovo
    Ne sjećam se dubljeg problema
  • Mali Zeus
    9.9k
    Očekujem dobar dizajn šampionske majice i nadam se da ćemo prodat preko 30 000 majica. Samo neka bude dobar dizajn. Zadnje dvije majice su bile jako dobre.dinamo u srcu

    Dobar dizajn i da piše:
    To ti tak ide i to je tak
  • don
    2k
    Očekujem dobar dizajn šampionske majice i nadam se da ćemo prodat preko 30 000 majica. Samo neka bude dobar dizajn. Zadnje dvije majice su bile jako dobre.dinamo u srcu

    očekujem i da budu po posebno simboličnoj cijeni, kao zahvala navijačima jer su bili uz klub kad je sve bilo na dnu. Jedan sam od onih koji želi kupnjom stvari u službenom fanshopu pomoći klubu koliko-toliko ali ovo bi mi bio bas lijep gest navijačima. Osobno ću uokviriti tu majicu na zidu nakon par mjeseci, ne znam za ostale.
  • Paggini
    7.8k
    Nadam se da se čekalo sa "Najte kaj zameriti" za šampionske majice!
  • Rex Ramae
    2.5k
    očekujem i da budu po posebno simboličnoj cijeni,don

    10.3 € cijena za 10.3. i dan pobjede i vraćanja kluba navijačima
    ili ako će baš častiti onda 3.5 € za 35. titulu
  • Sajla
    3.7k
    Ona stranica je namlatila para na Najte kaj zameriti, u subotu sam na Maksimiru vidio bezbroj ljudi u tim majicama. Dizajn je možda već završen za šampionske majice, nadam se da ako je ovaj slogan uključen, da ne dominira kao na njoj.
  • don
    2k
    Nadam se da se čekalo sa "Najte kaj zameriti" za šampionske majice!Paggini

    Također. To bi bilo vrhunski.

    cisto sumnjam da budu 10e iako bih volio zbog tog povijesnog datuma :sweat:

    usporede radi, šampionske majice kad smo osigurali titulu u Šibeniku su bile oko 4e i u 2 sata je bilo prodano preko 15 tisuća majica.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Totalno sam zaboravio cijenu prijašnjih majica tako da ovih 10.3€ u odnosu na te od ranije djeluje previsoko.

    Ne sumnjam da će nas ekipa iz kluba pozitivno iznenaditi sa dizajnom.
  • superhik
    10.4k
    Ona stranica je namlatila para na Najte kaj zameritiSajla

    Mene su targetirali i oglasima na Facebooku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.