• BluePhone67
    3.2k
    Ovo je pun pogodak ako ce ostati za stalno.. Foto kutak koji izradjuje odmah direktno fotografije

    https://www.instagram.com/p/BxmYB33hoai/?igshid=mrxxc831gcp0
  • deda
    27.5k
    Ako netko ode u izvidnicu neka podnese izvještaj.
  • deda
    27.5k
    Radno vrijeme fan shopa u Jurišićevoj 2a

    Ponedjeljak - petak, od 9 do 21h

    Subota, od 9 do 15h

    Nedjeljom fan shop ne radi.
  • Zdravko Maček
    117
    Bio sam jučer nakratko. Lijepo izgleda. Ima mali kutak sa replikom pehara KVG, potpisane kopačke od Olma, rukavice od Livakovića, naslovna SN o povratku imena i dres od Šokote iz 2000 ako ne griješim.
    Cijene paprene, kao i u svim službenim fan shopovima. Velik izbor dresova, majica, hlačica i trenirki, zatim privjesaka, čarapa i raznih sitnica kaj ja znam kaj više, robe za najmlađe (doslovno, za dojenčad).
    Sve u svemu dućan lijepo organiziran, uređen, solidna širina ponude, zgodne puce delaju...stvarno mi se čini ok. Nije prevelik kvadraturom, ali ima više manje sve, i playstation koji naravno nije bio upaljen.
    ...ali,... nije bilo veličine adidas hoodice koju sam si tražio, iako bi si još promislio za kupovinu pošto je fest cijene
  • deda
    27.5k
    To su cijene za turiste, mi domaći čekamo popuste. :wink:
  • Zdravko Maček
    117
    Usput, bacio prije pogled na webshop...to je praktički neupotrebljivo.
    Katastrofa, nedopustivo da se u današnje vrijeme tako loše tome pristupa.
  • Zdravko Maček
    117
    Ma kad bude popust onda nema onoga kaj ja tražim :grin:
  • Mali dioničar
    14k


    Evo za godišnjicu braka uzmeš gospodji...

    tmo0qunzcrt4pie0.png
    xzv3z5x94o9se6ks.jpeg
  • Mali dioničar
    14k
    Znači tko potroši 500 kuna, dobije dvije ulaznice za Hajduk.

    Članovi kluba imaju 10% popusta. Naravno, iskaznicu treba ponijeti sa sobom jer nemaju bazu prema kojoj bi te našli prema OI.

    U shopu će se moći učlanjivati u klub.

    U shopu se NEĆE kupovati ulaznice.
  • Zdravko Maček
    117

    Ha....fan shop preskup za mene, prejeftin za gospodju
  • deda
    27.5k
    Hvala na iscrpnom izvješću. Šteta za ulaznice, to bi privuklo sigurno kojeg turista na tekmu. Jel kupuje tko štogod?
  • Infinity
    15.2k
    Mozda ne bi bilo lose da se prodaju ulaznice za manje utakmice, jer nema smisla stvarati guzvu u fan shopu zbog ulaznica kad imamo ticket point. Za vece utakmice bi mozda bilo zgodno postaviti ispred neki stand na kojem bi se mogle prodavati ulaznice. Tu mislim na utakmice s Hajdukom, neke bitnije s Rijekom i Osijekom, kao i one 'manje zanimljive' europske utakmice. Ono gdje ce doci 25.000 ljudi svakako treba sve na ticket point, al moze se nesto oko ovih kad nije velika navala i kad nece biti pun stadion iskombinirati nesto tu oko fan shopa, jer bi na taj nacin privukli i turiste, ali i neke domace ljude koji ce vidjeti guzvu na trgu pa ce reci ajmo i mi. U gradu nema bolje promocije od one u centru. Jos su tu svi 'nogom', ne trazis parking, nista te ne ometa, jednostavno pruzis par koraka i kupis ulaznicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.