• deda
    27.7k
    Svatko ima svoju spiku oko dresova. Ja osobno ih s vremena na vrijeme nosim i na ulici, a ne samo na tekmama. I osjećam se ful ponosno.
  • SAS1987
    13.4k
    Ja ih volim nositi ljeti kada treniram ili idem na planinarenje te u grad ponekad ali rijetko.
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam dva puta u disko izašao u Dinamovom dresu :cool:

    Na poslu sam većinu dana u Dinamovim polo majicama hah
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja skupljam dresove već 20 Godina (Većinom Repka,Dinamo,Celtic,Manchester United,Karlsruhe a nađe se i ovako neka druga ekipa ak mi se sviđa kak dres izgleda) tako da se ja kad sam doma samo u Nogometnim dresovima, kad jednom stavim običnu majicu me Supruga pita dal sam uredu.
    Izludio sam je u ovih 16 godina kaj smo skupa koliko sam novac na dresove potrošil :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    KarlsruheZGBhoy

    Nives Celzius popularizirala klub i na našim prostorima.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ne stari, živim pola sata od Karlsruhea :rofl:

    Ali kad pitaš ljude ovdje za Drpiću svi se prvo sjete Nives
  • SAS1987
    13.4k
    Ali kad pitaš ljude ovdje za Drpiću svi se prvo sjete NivesZGBhoy

    U Njemačkoj pamte Nives a u Splitu Dinu. I jedni i drugi zbog guze.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    odmah se sjetim onog genijalnog telefonskog razgovora kad je neki nadrkani tovar išao sprdati našeg drpića, a ovaj ga skulirano izdominirao :lol: :love:
  • SAS1987
    13.4k
    nadrkani tovardb-izbjeglica

    Kružila priča da je spomenuti gospodin bio Drago Gabrić.
  • LM1995
    1.7k
    1sc19g0li6cjhcbf.png
    Rost Šport -black friday popusti ovaj tjedan. Puno vas je hvalilo treći dres pa ako netko još nije uzeo evo ga za 280 kn.
  • deda
    27.7k
    Pretpostavljam da će i klub kao uvijek imati tu BF ponudu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Stigao mi danas Dres iz 90te, čini mi se da sam fakat preveliki za XXL Dres.
    Niš nema jela do Božica :rofl:
  • Nolifer
    6.5k


    Mene tak muče stvari iz Ilice. Mogu samo gledat... Sve usko i malo... A nije da ne treniram. Već jedno 3 mjeseca sam u gymu, ali zbog korone u gymu je pauza...

    Tak da ja da sam kojim čudom išao kupovat ovaj iz 90te uzeo bi namjerno broj manji, da ga ne nosim, radi zvijezdice. Ali da naprave novi Dinamov dres po uzoru na taj bez zvijezdice i to u 3XLu, odmah bi uzeo taj dres....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.