• Markelo
    2.5k
    1,3 mil eura za Hnl. Cime smo jedna od najslabije placenih liga u Europi
  • Infinity
    15.2k
    Sve utakmice koje se igraju petkom se igraju u 20h do kraja osmog mjeseca. Pocetkom devetog mjeseca pa do kraja polusezone se igraju u 18h izuzev ako u jednom kolu nemaju dvije utakmice petkom.

    HNS ima ugovor s Arenom i prema tom ugovoru su precizirani termini utakmica. Svaki dan ima odredjen svoj termin. Derbi Dinama i Hajduka nikako nije mogao biti odigran u 20h petkom, a ni drugi dan s obzirom da se zbog ocekivane hladnoce igra u dnevnim terminima.
  • reziser
    6.2k

    o tom pričam
    ali svima je lakše vidjet teoriju urote..
    ima puno faktora za termine tekmi
  • reziser
    6.2k
    ako koga zanimaju termini
    sve piše
    raspored i termnini
  • Mr Blue
    3.3k
    To sam si i mislio, da je tako nešto.
    U svakom slučaju mislim da je riječ o ludosti... I ne bi da je taj termin uklesan u kamenu pa da se ne može promijeniti.

    Mislim, ako im je u cilju popularizirati hrvatsku ligu i općenito vratiti ljude na stadion onda je ovo loš potez.

    Jer dva tjedna iza ove utakmice igrat ćemo protiv Citya u LP na istom stadionu po vjerojatno još većoj hladnoći tekmu koja će početi u 19, dok će sva sila utakmica početi u 21. Shvaćam poantu, ali nedostatak fleksibilnosti po ovom pitanju je baš grozan za hrvatski nogomet.
  • xavier
    11.1k
    Jer dva tjedna iza ove utakmice igrat ćemo protiv Citya u LP na istom stadionu po vjerojatno još većoj hladnoći tekmu koja će početi u 19, dok će sva sila utakmica početi u 21. Shvaćam poantu, ali nedostatak fleksibilnosti po ovom pitanju je baš grozan za hrvatski nogomet.Mr Blue

    Upravo tako. Sad kao ne može poslije 18 sati, a za nekoliko tjedna će se LP na tom istom stadionu igrati u 19. Da ne govorim kako će biti utakmica LP u Njemačkoj koje će se igrati u 21 sat.

    Kako ono ide...tko želi, nađe rješenje, a tko ne želi, nađe opravdanje.
  • reziser
    6.2k
    karte za milano rješene,tko je kupio..kupio
    sad se možemo posvetiti petku :up:
  • agramZ
    2.3k
    opcenito se u hrvatskoj utakmice igraju prekasno.. najgore su tekme petkom i ponedjeljkom i opcenito radnim danima. jedino se europa igra radnim danom, subotu najvaznije i ono sto ne moze subotom se igra nedjeljom. ali opet nema smisla kad se igra nedjeljom u 17, 18 sati ili ne znam kad vec. igra se valjda oko 15 sati da i gostujuci navijaci ne dodju tek drugi dan kuci..
  • reziser
    6.2k
    ako nekog zanima
    sudi bebek
  • Bosna86
    11.6k
    Igra se jebeni derbi, a doslovno nikog nije briga...Mediji ni ne spominju, ljudi u mislima u Italiji... Prije 10-15 g dok sam isao u osnovnu, strepio sam od ponedjeljka... Bas su se stvari promjenile, nazalost na gore
  • BBBužanova
    4
    Mogao bi napisat esej na tu temu ali da skratim.. kome je stalo do grupe i tko zeli dat podrsku igracima pred povijesnu utakmicu taj ce se nacrtat na SJEVERU u petak.. termin se znao tjednima prije.. tko ne dode (a moze) taj se ne smije zvat navijacem Dinama, opet naglašavam-TKO MOZE
  • deda
    27.7k
    Čini mi se kako će nas biti više u Milanu nego u petak u Maksimiru.
  • reziser
    6.2k

    kakav te pesimizam ulovio
    bit će nas preko 10000... iako je petak
  • xavier
    11.1k
    Čini mi se kako će nas biti više u Milanu nego u petak u Maksimiru.deda

    Tu negdje :smile:
  • MM17
    221
    Pitanje za kroničare, od kada nam je našega HNL-a da li se ikada derbi igrao u petak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.