• Eduardo
    17.1k
    gle, zarotirao je KTCa dovoljno da ostvari prednost i ubaci mu se iza ledja. Potencijalni prekršaj, zašto ne? Možemo se složiti, a i ne moramo. Naša rasprava ionako neće promijeniti ništa. Samo sam konstatirao da taj lakat nije bio baš iz čistog mira, iako ga se unatoč tome ne može opravdati.
  • xavier
    11.1k
    Napisao sam jučer post na Snetu, ali vidim da ga moram i ovdje ponoviti.


    Meni stvarno nije jasno o čemu vi pričate. KTC je opalio protivničkog igrača laktom u glavu u našem šesnaestercu. Kakve sad ima veze je li ga ovaj "provocirao" ili nije? Postoji uvijek jednostavan "test" kod takvih stvari. Zamislite obrnutu situaciju:

    Gubimo 3:1 i duboko smo u nadoknadi. Smanjimo na 3:2 i idemo u taj zadnji napad i što se dogodi? Protivnički igrač odvali našeg laktom u glavu usred šesnaesterca. Tko bi ovdje pisao da to nije penal "jer je naš igrač provocirao"?

    Za razliku od toga, kad se radi o situacijama u HNL-u onda se (s pravom) prigovara navijačima jednog drugog kluba da previše seciraju situacije i slaže cijele "priče" oko toga. Nemojmo mi onda biti isti. Sudac nije ništa pogriješio. Sami smo si krivi. I to je to.

    Uglavnom, vi koji sad slažete scenarije oko toga što se dogodilo, a dogodila se samo glupost KTC-a, nemojte se žaliti kad će isto raditi tovari jer stvarno nije u redu imati dvostruke kriterije.
  • Infinity
    15.1k
    Mi smo navijaci, nije na nama da budemo objektivni.
  • xavier
    11.1k
    Mi smo navijaci, nije na nama da budemo objektivni.Infinity

    Znači želiš reći da je u redu i ono što tovari rade jer "nije na njima da budu objektivni".

    Moram priznati da ne razumijem zašto navijači ne bi trebali biti objektivni.
  • Kwedi
    3.8k
    ↪boem1986
    Za prciju ti odmah ide ban. I tebi i svima koji to ovdje napišu.
    marcio amoroso

    ↪Jug
    Zona je tu da širi ljubav prema Dinamu. Nazivanje Dinama prćijom ovdje neće biti dozvoljeno nikada. Ovo ti je zadnja opomena pred ban.
    marcio amoroso

    zašto je čovjek baniran i što je to točno krivo rečeno?
  • marcio amoroso
    31.8k

    Sve je objašnjeno.
  • Infinity
    15.1k
    Znači želiš reći da je u redu i ono što tovari rade jer "nije na njima da budu objektivni".xavier

    S obzirom na neobjektivnost logicno da cu reci da nije uredu :lol:
  • Nino Bule
    11.2k
    bit kritican srat po gnku sve je to dozvoljeno ali koji ce nam kurac tu tovari da piskaraju o "prciji"
  • Kwedi
    3.8k
    Pa nije forumaš tovar
  • Nino Bule
    11.2k
    Boem86 je tovar, jug po meni nije zasluzio opomenu ili ban
  • marcio amoroso
    31.8k
    Svi su zaslužili sto su dobili.
  • BluePhone67
    3.1k
    Ajmo zavrsit pricu oko baniranja i prcija. U zadnjih godinu, dvije se napravilo toliko toga pozitivnog i u svim granama smo se digli na visu stepenicu oko kluba, sjevera i oko svega. Umjesto da pametno krenemo rezonirat stvari i situaciju, da jedino sa masom ljudi mozes maknuti tog jebenog Mamica, a da jedino sto bi nas trebalo povezivati je klub i da nazivanjem Mamiceve prcije je direktno potpisivanje kaputilacije istima. Klub Dinamo Zagreb nikada nece biti nicija prcija pa ni Mamiceva koliko god to u ovom trenutku zvuci nevjerojatno i dok god se netko bori da tako i ne bude u buducnosti, nema potrebe za tim izrazom jer je kontradiktorno dok se neki bore i ne odustaju, neki su vec davno porazeni i jos pametuju.

    Zakljucavamo temu i raspravu
  • deda
    27.3k
    Nemojte se ubijati s time. Mi smo odredili takav standard. Ako to nekome ne paše, ja mu ne mogu pomoći. Nismo do sada banirali skoro nikog, ali ovo nam je zajednički stav da vrijeđanje samog imena nećemo dozvoliti. Možete pisati što hoćete o igračima, trenerima, upravi pa i o tome gdje je klub danas, a kakav bi trebao biti. A naziv prćija ću dozvoliti samo onome tko stane na sjeveru iza krpe "Dinamo prćija". I osobno ću mu čestitati i ispričati se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.