• marcio amoroso
    32k
    Jedan od moderatora je napisao u našoj whatts app grupi da bi ekipi koja je kupovala karte za Shakhtar prije tekme sa interom ili za vrijeme iste zabranio doživotno pristup Maksimiru. Slažem se s njim.
  • reziser
    6.2k
    I opet 1 :0
  • Crusades1986
    9.6k
    Baš to. Ovo je level up od onoga što inače rade. Ovo je direktno pokazivanje kurcobolje i za HNL i za Dinamo. Boli njih ona stvar za klub. Oni dolaze zbog "eventa" i kojeg lajka na instagramu. Jebeni instagram navijači.
  • Dudu
    2.6k
    Baš neshvatljivo da netko čeka 2-3 sata za ulaznicu, a tu pokraj njega taj isti Dinamo upravo igra utakmicu :D
  • Markelo
    2.5k
    Opet povratak na standardnih 2.5k. Da ljudi nemaju zelju pozdravit i poduprijet ekipu prije mozda i utakmice generacije je stvarno tesko objasnjivo. A svakom gledatelju koji ide na Sahktar bi dodijelio letak o tome kako bez pobjeda u Hnl-u nema ni te lige prvaka. Pa taj nekima bezvezni i nebitni Hnl ima itekako smisla
  • Carrasco
    4k
    Plače mi se kad vidim da igrači tipa Kadzior ili Šitum mogu igrati u ovakvom Dinamu...Bože uzmi me
  • Bosna86
    11.6k
    Jedan od moderatora je napisao u našoj whatts app grupi da bi ekipi koja je kupovala karte za Shakhtar prije tekme sa interom ili za vrijeme iste zabranio doživotno pristup Maksimiru. Slažem se s njim.marcio amoroso

    Prodane su sve karte, osim za sjever gore... cirka 23 hiljade ljudi... Ako izbacimo 6 hiljada godisnjih i jos jedno 4 sponzorskih, dodje se do nekih 10-15 hiljada ljudi koje boli neka stvar za Dinamo u HNL
  • Carrasco
    4k
    Možda ljudi vole pratit HNL na teletekstu ili na rezultatima... možda nemaju živaca gledati ovakve utakmice uzivo.. pa ovo je katastrofa teška, ja danas i protiv osijeka i Belupa nisam vidio niti jednu normalnu akciju... odsad samo europske uzivo, a hnl na rezultatima
  • Majki2111
    2.6k
    Moj tata isto ima godišnju pa nije danas na Inter išao jer mu se nije dalo, kaže čak da bi išao gledat da igramo protiv Gorice, ali protiv Intera ne. Al nije mu se dalo ni na derbi zadnji prošle godine ič tako da n te procjene možda nisu točne. Ne znaš koji ljudi kupuju godišnju i dal dolaze na svaku tekmu.
  • reziser
    6.2k
    Moj tata isto ima godišnju pa nije danas na Inter išao jer mu se nije dalo, kaže čak da bi išao gledat da igramo protiv Gorice, ali protiv Intera ne.Majki-Papi2111

    inter je svima totalno neatraktivan protivnik, zato bi rado da ispadne...
    iako mislim da nebi bilo više ljudi ni na slavenu ili istri...
    jednostavno se ljudima neda...ne znam kaj bi se trebalo promijeniti da im se DA
    i novi stadion ..i izbori...sve bi to bilo kratkog vijeka...kao i povratak imena...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ajmo malo o utakmici ekipa...

    Mene su danas mladi, Leovac i Perić zadoviljili, ostatak nekako sterilno

    Dok su Šitum i Stojanovič bili baš loši danas, o Kadzioru ne želim jer nije igro na svojoj pozicji, ali najača mi je scena bila kad su se zabili Šitum i Stojan i Stojanović ga gleda u nevjerici kako postoji igrač lošiji od njega xD
  • reziser
    6.2k
    o utakmici?
    kak je bila dosadna već sam je zaboravio...
    kao i prijašnje domaće tekme
    loše
    čuvali se za srijedu...

    nakon duže vremena na tekmi nije bilo mamiću cigane...
    nakon dugo vremena je nakon tekme bilo, dođite ovamo (pod sjever) i..hoćemo pobjedu! :clap:
    jedina svijetla točka...sjever koji je navijao cijelu tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.