• Krizy
    36.4k
    Sramota da nitko ne može zapeti Slovencu u humoru :groan:

    Šala mala, legenda si @SAS1987 :lol:
  • Captain America
    14k
    Misliš Ivi Cigrovskij? :cool:
  • NORTE
    9.3k
    Itekako ćemo pratiti Southampton, a ja ću i navijati da ih Oršić svojom igrom ostavi u ligi i dinamu donese 2 milijuna eura, a samom sebi odmah i ljetni transfer u npr. Man.United i rastura u Ligi prvaka, a karijeru završi u najvećem klubu na novom stadionu.

    Orišić's on fire, your defence is terrified!
  • vjeko1701
    5.9k
    Dugo nisam bio ovako pokisao radi nekog transfera, možda još od Dudua...jbt, više nikad neću vidjet Oršića kako igra za Dinamo...nemam ni riječi. Mogao bi puno toga napisati ali bolje ne.
  • Keyser Soze
    8.2k
    više nikad neću vidjet Oršića kako igra za Dinamovjeko1701

    Ovo stvarno nerealno i nepravedno zvuči, istu stvar sam si rekao.
  • Kracho
    4
    Orša hvala ti za sve, nikada nećeš biti zaboravljen od plavog puka, DINAMOVA IKONO
  • vjeko1701
    5.9k
    Kad sam vidio naslov, prva stvar koja mi je prošla kroz glavu. Patetično ili ne, kraj jedne ere.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Lani je Suzana rekla da ona nebi u Burnley a nikakva uprava nije rekla ne.Ali

    Ma da, 100% istina. Obitelj Orsic voli jesti bolognese ali je Suzana vidila da u Engleskoj nema FANT zacin za bolognese a djeca i Mislav to najvise vole pa je to bila kap koja je prelila čašu pa su odlucili ostat. U meduvremenu je zacin dosao na englesko trziste pa su odlucili otic.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Da je situacija u prvenstvu napetija ne vjerujem da bi otisao. Nismo vise u Europi, u HNLu smo prakticki na +9, imamo mlade igrace koji cekaju priliku na krilu... Nemrem mu nis zamjerit. Bemti zivot da mi je netko rekao prije par tjedana da cu svaki vikend gledat Southampton :rofl:. Mislim da bu Orsa lupao glavom u zid na ljeto da kaj mu je to trebalo u zivotu... Sretno mu s engleskim mesarima
  • Carrasco
    4.1k
    Southampton igra na isti dan kad mi igramo sa Goricom... Eh da ova uprava ima pameti pa da utakmicu sa Goricom prebaci na nedjelju pa da bude neki oproštaj...
  • SAS1987
    13.5k
    Sramota da nitko ne može zapeti Slovencu u humoru :groan:Krizy
    To je taj poznati slovenski humor :lol:

    Patetično ili ne, kraj jedne ere.vjeko1701
    Ja sam isto pomislio. Ko da je jućer bila tekma protiv Hapoela.
  • Infinity
    15.2k
    Kakav oprostaj? Mislis da ce se cekati pocetak naseg prvenstva da on ode? U Engleskoj je prijelazni rok u tijeku i on do utakmice s Goricom vec moze imati par nastupa za Southampton.
  • Carrasco
    4.1k
    mislio sam da dođe na utakmicu, da mu se uruči dres sa brojem golova ili nastupa, da izvede početni udarac i slično...
  • Infinity
    15.2k
    Ma ne bi ga ovi pustili, a ne vidim ni neki smisao. Kad bi tu bilo 20.000 ljudi pa OK, al kao sto netko vec napisa. Prije godinu kad je ostao je doslo 4.000 ljudi da to pozdravi, sad kad ode bi vjerojatno doslo 2.000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.