• Captain America
    14k
    Orša, hvala na svemu i uživaj tamo, mi te nećemo zaboravit. Nadam se da ćeš se vratit jednog dana u Dinamo očišćen od svog ološa koji se tu skupljao godinama.

    Sretno! :heart:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sve što bih napisao bilo bi malo,
    nijedan transfer u Dinamo ili iz Dinama nije pobudio ovakve emocije...ni blizu...

    HVALA ti Orša na svemu!
  • Krizy
    36.5k
    Razmislite prije nego podijelite upis gdje se sumnja u ljudske kvalitete Mislava Oršića.
    Ne mogu vjerovati da o tome čitam, poželite mu sreću i (brz) povratak. To je itekako zaslužio od navijača Dinama.
  • LM1995
    1.7k
    profesionalac i plaćenik, a tek onda dinamovac.Tundra86
    Aj ne piši gluposti.
  • blackbully
    4.4k
    Southampton već presutra igra protiv Palacea u FA kupu, vjerojatno to neće debitirati, ali onda onu iduću vjerojatno hoće, a to je protiv Cityja.
    Mislim da će to biti najgledanija utakmica Southamptona na ovim prostorima :wink:
  • LovroZG
    1.3k
    Ja samo kazem da se najboljeg strijelca ne rjessavas prvom tko ti ponudi lovu i to na nacin da kazes preko svog novinara u SN , decki 5milja je malo dodjite sa 6 i vodite ga...Ali

    Aj ne izmišljaj pizdarije. Eto Oršić je na silu otjeran u Soton koji je čito SN i ponudio željenu cifru na temelju Olivarijevih piskaranja. Dobro da nisi reko da znaš cijelu Oršićevu familiju i da su oni pod Antolićevim prijetnjama sugerirali Orši da ide i da pol transfera prebaci na račune Antolića i njegove obitelji.
  • LovroZG
    1.3k
    I kad bi se gledala Dianmovština igračima na temelju toga dal su ostali u klubu il ne, možda bi se našla 2-3 igrača dostojna naziva Dinamovac tak da se nemojte uopće zavlačit u takve rasprave. Jedno je bit Dinamovac, a drugo imat ambicije i kvalitetu za nešto više. Radije mjerite Dinamovštinu na temelju toga kolko se koji igrač trudi na tekmama u svim natjecanjima pa ćete saznat puno više o igraču i njegovom karakteru.
  • Zagi
    5.1k
    Eto Oršić je na silu otjeran u Soton koji je čito SN i ponudio željenu cifru na temelju Olivarijevih piskaranja.LovroZG
    Dobro da imamo Droljia inače bi dobili samo 5.
  • Eduardo
    17.6k
    Livaković je moj Škorić ili Vlak iz '82.
    Ademi je moj Zeko.
    Petko je moj Mlinka - vrckav na svoj način, a opet genijalan i poseban.
    Orša je moj Cico - gospodin, dinamovac, igračina.

    Predvodnici generacije kakvu nisam očekivao da ću gledati u Dinamu u današnje vrijeme. Orša je jedan od najvećih naših igrača uopće! Ovu rupu teško ćemo pokrpati.

    Majstore, hvala ti za sve.
  • Zagi
    5.1k
    U igrački povratak ne vjerujem, kupit će ga neki drugi englezi ako ovi ispadnu. Da tamo itekako može igrati već je pokazao, a sada će samo potvrditi.

    No, nadam se povratku u klub nakon karijere u kojoj god funkciji mu odgovara. Trebamo ljude koji istinski vole klub.

    Hvala legendo i sretno!
  • serbus
    3.6k
    Sretno u novom izazovu... Ako čitaš samo nemoj na presici reć da si odmalena oduševljen Engleskom i navijač Sauhamptona. :rofl:
  • serbus
    3.6k
    Sretno u novom izazovu... Ako čitaš samo nemoj na presici reć da si odmalena oduševljen Engleskom i navijač Sauhamptona. :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja ne znam kaj je određenima s ovog foruma, znači nije Dinamovac ak odluči s 30 godina otići u najjaču ligu na svijetu za duplo više love? Kaj ste vi dali Dinamu da možete procjenjivati ko je veliki Dinamovac, a ko nije? Mislav Oršić je jedan od najzaslužnijih za vraćanje onog purgerskog duha i dinamovštine u klub, naš najbolji europski strijelac u povijesti s 28 golova, slovima: DVADESETOSAM! Čovjek koji nam je priuštio da uživamo u jednim od najslavnijih trenutaka naše povijesti, igrač koji se nikad nije bunio i uvijek bio na mjestu odlazi bez ikakvih repova iza sebe. Svoje je najbolje godine dao Dinamu tako da ovdje više nema ništa za napraviti, doživio je da mu sjever skandira i zauvijek će biti legendarna ona njegova izjava kako nema većeg kluba od Dinama i siguran sam da to zaista i misli... Zapravo, ne moramo se ni zapitati je li Dinamovac kad je svojim djelima to i pokazao. Zaboravljate da mu je prošle sezone zaustavljen transfer u istu tu Premier ligu, iako je želio ići, ali je visila titula. I kaj je Mislav napravio? Nije se durio, ucjenjivao, kmečao... Nego je sve to prihvatio, odveo Dinamo svojim golovima do titule, kasnije u Ligu prvaka, a zatim srušio Chelsea i zabio Milanu. Mislav Oršić je kroz ove 4 i pol sezone pokazao da je veliki igrač i još veći čovjek čime će zauvijek ostati zlatnim slovima upisan u našu slavnu povijest, a za mene ima mjesto i u 5 najvećih igrača Dinama svih vremena. Tako da, kad ćete opet pričati o Oršiću kao "plaćeniku" i osobi koja nije Dinamovac zapitajte se nekoliko stvari pa možda shvatite koliko bi trebali biti zahvalni jer ste imali tu privilegiju gledati ovakvog DINAMOVCA u našem klubu.
  • Oluja
    3.7k
    mislim da bi ovo trebao biti zadnji post na ovoj temi, molim admina da moj obrise i zakljuca temu
  • Fićo1986
    973
    amen i točka! Mislav Oršić!!!!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.