• ZGBhoy
    1.7k
    Hvala za sve, bilo mi je jasno da bu taj trenutak kad tad dodel al definitivno jedan od odlaska koji me boli :fear:
  • SAS1987
    13.5k
    Što kazati osim Orša hvala ti i vrati nam se na ljeto.
  • Ali
    1.9k
    Nino kao i tvoj imenjak u stvarnom zivotu, galama sa klupe za zuti

    Gle, slucajno znam Orsu i preko nekih poznanika i znam da se njemu osobno nije islo.
    Lani je Suzana rekla da ona nebi u Burnley a nikakva uprava nije rekla ne.
    Malo je i Huciga gurao.
    Ja samo kazem da se najboljeg strijelca ne rjessavas prvom tko ti ponudi lovu i to na nacin da kazes preko svog novinara u SN , decki 5milja je malo dodjite sa 6 i vodite ga...
    To se jednostavno tak ne radi.
    I u Zeko je 100% u pravu Dinamu treba vlasnik, dogurali smo do 30te ekioe u uefi i sad nam treba vlasnik a ne ovakvi modeli. Zeki vjerujem jer covjek je prosao pola svijeta u mangerskim poslovima i 100% je u lravu, da imamo vlasnika, nikad Orsa nebi zavrsio i South... pogotovo ne za 6m€
    Pa Corica smo prodali za vecu lovu
  • Mr Anderson
    5.4k
    Daj ne blamiraj se više. Suzana je rekla...
  • Nino Bule
    11.5k
    Bas blamiranje
  • Ludovic IX
    5.5k
    Je, antolix je frkao ruku orši i drzao pištolj na glavi njihove djece pa je zato otišao.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Sad će Ali sa pričom da Antolić ima Suzanin dosje i da ih je otjerao ucjenom i da će Antolić uzeti pare od transfera i još mu Oršić treba davati 20% plaće.

    Moj upis je sarkastičan odgovor Aliju čisto da me ne bi on ili xfire ili bbbjura citirali.
  • Neki tip
    19.4k
    Pa Corica smo prodali za vecu lovuAli

    Ma dobro, pa tad smo imalo pravog gazdu, vještog u prodaji i sve, sad on ima manjeg utjecaja i odmah su i transferi manji.. :worry:
  • Ali
    1.9k

    Ne ne izvrci, to je 50x losiji igrac i prodao ga je lopov i kriminalac
  • Tundra
    518
    Izjava "nema većeg kluba od Dinama" sada pada u vodu. Pokazal je kakav je Dinamovac.
  • Neki tip
    19.4k
    Ok, ok, ali imaj na umu da se Suzani nije išlo na hladni i mračni sjever Engleske, čujem da je o jugu imala puno povoljnije mišljenje.

    Nemaš samo ti poznanike koji poznaju Oršu, imam i ja svoje izvore.
  • Krizy
    36.5k
    Znam Suzanu i prošle godine mi je rekla da navija za Southampton otkako je prvi put gledala atlas
  • Mali dioničar
    14.3k
    zjava "nema većeg kluba od Dinama" sada pada u vodu. Pokazal je kakav je Dinamovac.Tundra86

    Najbolji europski strijelac Dinama ne treba nikome dokazivati svoju dinamovštinu.
  • Tundra
    518
    Najbolji europski strijelac DinamaMali dioničar

    Svaka čast na tome i uvijek mu za to treba biti zahvalan, ali to je dokaz kakav je igrač i profesionalac a ne dinamovac. Odlaskom u Southampton je pokazao da je ipak prvo profesionalac i plaćenik, a tek onda dinamovac.
  • Mrvica
    3.3k
    Ovaj odlazak boli moram priznat, ali zaslužio je sve najbolje u životu i nadam se da će pokazivat i tamo kolika je veličina od igrača.

    Nema većeg igrača od Mislava Oršića :worry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.