• Eduardo
    17.2k
    Stojanovic napredovanje ? Ok decko trci gore dolje ko lud ali je zaboravio centarsutMara Wolfl

    Da, napredovanje. Igra svoju najbolju sezonu u Dinamu, standardni je reprezentativac Slovenije. A ove sezone je uputio popriličan broj kvalitetnih ubačaja koji nisu rezultirali asistencijama zbog loše reasizacije napadača.
  • Neki tip
    19k
    danas zabio i Oršića pogodio u nokat za 5. gol
  • Mara Wolfl
    9
    Super poceo igrati napokon ozbiljno ...sad jos da se zareda par utakmica tako u Europi
  • Kwedi
    3.8k
    Na kraju polusezone vidjeti smisao i svrhu u Dinamu za:

    1. Leškovića, Andrića, Belog.

    U navedenim postoje već al pari zamjene i potencijali Gvardiol, Kulenović/Baturina i Menalo/Marin.

    2. Pinto i Gavranović imaju 500k plus godišnje ugovore, koliko je oportuno imati takve igrače za klupu i plus igrački zenit su već ranije dosegli. Ako ne bude nekog procvata na proljeće(toliko bih još pustio da odrade), izljubiti se i svak na svoj kraj.

    Moubadnje isto - zasada promašeni transfer, a volio bih na proljeće vidjeti koliko je Antonovski spreman za seniorski sastav.

    Majer ista pjesma - ne vidim neki preveliki napredak s obzirom na reputaciju, odštetu i ugovor. Dao bih mu kredit još na proljeće ako Olmo ode na zimu pa se otvori prostor, al na pitanje jel on je ili nije za ovu razinu Dinama, za mene nije.
  • Bosna86
    11.5k
    Majer ista pjesma - ne vidim neki preveliki napredak s obzirom na reputaciju, odštetu i ugovor. Dao bih mu kredit još na proljeće ako Olmo ode na zimu pa se otvori prostor, al na pitanje jel on je ili nije za ovu razinu Dinama, za mene nije.Kwedi

    Majer ima 20 g, ogromna je razlika izmedju ovih gore i njega...
  • Kwedi
    3.8k
    Za dva mjeseca bude imao dvadeset i dvije godine.
  • Bosna86
    11.5k
    Nije to velika razlika, Peric je poceo igrati sa 25 kako treba, nema 30 g kao vecina ovih gore
  • Kwedi
    3.8k
    perić je prije pet godina kad je zaigrao za prvi sastav, čak i u finalu kupa protiv rijeke pokazivao da ima volju i srce, makar je igrački bio sirov, a i u glavi je puno stabilniji.

    od stopera makar bio taraba, možeš napraviti nešto - za majera bojim se da ulazi u kategoriju ćorića, halilovića i kranjčara.

    svi bi mi bili sretni da nije tak, zato bih volio da mu se na proljeće sve otvori, al ne miriši tako.

    kadziora je čak gurao u vezu bjelica dok se ovaj kiselio na klupi. dovoljno se sjetiti i početka sezone s ona dva idiotska žuta u dve minute igre - mislim da glava mu nije kalibrirana, odnosno ne znam koliko je psihički jak za ovo.

    pada mi na pamet jertec, isto došao s reputacijom velikog potencijala, očekivalo se puno,a kad ono šipak jer se nemre nosit s pritiskom.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.