• gh0c
    256
    Na zapadu grada tramvaji voze ko inače, Milan povukao tračnice do Sutinskih vrela, ko vurica sve ide bez obzira na utakmicu :joke:
  • BluePhone67
    3.3k
    Inace gdje je bio Borongaj plac sada je tamo veliki parking, ne ulazim sa te strane pa je to mozda i stara vijest, al neka se nadje zapisana
  • Eduardo
    17.6k
    Prošli mjesec su nam se na Spartak Cupu - International Youth Tournament susrele U-17 momčadi. Dobili smo ih 1:0. Ništa bitno, ali eto... Nemam ništa protiv da se reprizira rezultat, iako je ove hebeno teško zadržati na nuli.
  • Nino Bule
    11.5k
    Spusta rolete nas liva, nema straha
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ne treba nikoga podcjenjivati ali vala ni precjenjivati.
    Napadački su ljudi sto posto super ali brate nisu ni Barca ni City ni Liverpool.
    Po kvaliteti su možda trideseti klub u Europi. Ako ćemo se njih tako prepasti onda ne trebamo ni igrati. Kad smo se kvalificirali bilo je jasno da neće doći Croatia Zmijavci i dedina Mladost iz Ždralova.

    Hrabro pa šta Bog da, ako jedan Bjelica vjeruje u 3 boda trebamo vjerovati i mi.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ideš tramvajem na tekmu računaj si da se svi tramvaji koji idu prema stadionu zaustavljaju kojih sat vremena prije tekme.
  • reziser
    6.4k

    Na zapadu i centru
    sve vozi normalno. Prije. Za vrijeme i poslije tekme.
    Problem je pola sata prije i pola sata poslije tekme gdje zaustave tramvaje. Ako si sa zapada grada možda ti je najbolje vlakom do borongaja.
    Ili uber do stadiona... A natrag strpljenje i cekat tramvaj
  • deda
    28.1k
    U toku ponedjeljka prodano je 654 ulaznice što je iznad mojih osobnih očekivanja. Trenutno je u prodaji još 2299 ulaznica, ali samo 17 za sjever dolje. Danas očekujem prodaju još nekih 500 ulaznica tako da bi u zadnji dan ušli sa manje od 2.000 neprodanih ulaznica. Vjerujem da će se na dan utakmice pojaviti dio ulaznica za zapad tako da pretpostavljam da je stvaran broj neprodanih ulaznica oko 3.000. To bi značilo da je do sada prodano oko 26.000-26.500 karata. Ovo posljednje su naravno dedina nagađanja. U svakom slučaju očekujem sutra na Maksu između 27.000 i 29.000 ljudi ukoliko ne bude kijameta.
  • ZDS86
    205

    Ne idem na tekmu,oko drugih stvari mi treba pa pitam,hvala na odgovorima :up:
  • Majki2111
    2.6k
    DHMZ Zagreb sutra

    U prvom dijelu dana oblačno uz povremenu kišu, još u noći i pljuskove s grmljavinom. Poslijepodne prestanak oborine i djelomično razvedravanje. Puhat će umjeren sjeverni i sjeveroistočni vjetar. Temperatura zraka između 13 i 18 °C.
  • Hipo
    406

    Tu sam prestao čitat :sweat:
  • deda
    28.1k
    Ulaznice za utakmicu Dinamo - Atalanta U-19 momčadi koja se igra u 15.00h na Hitrec-Kacianu su 20,00 kn. Vrijede godišnje Gold ulaznice.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    šta to vidim po novinama da je dvojba između Hajrovića i Belog?! :O

    doslovno ne znaš šta bi bilo gore riješenje na desnom krilu haha
  • Nino Bule
    11.5k
    Oba su dobra kad igraju na razini, ali je to veliko kad. Mislim da bi hajro ok odigro ovu utakmicu jer njemu najvise motivacije treba
  • xavier
    11.1k
    Hajrović od prije godinu dana je, uz Olma i Petkovića, naš najopasniji igrač. Problem je što je u međuvremenu "nestao". Nije zaboravio igrati, ali je totalno van forme. Bjelica je s njim svaki dan i najbolje zna u čemu je točno problem. Ako on procijeni da bi Izeta ova utakmica mogla dovoljno motivirati, onda nema uopće dvojbe.

    Beli po meni nikako nije krilo. U slučaju da se odluči za sastav bez Izeta, ja bih stavio Olma na krilo, a Belog u sredinu (govorim naravno hipotetski ako je dvojba stvarno Izet/Beli kako pišete).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.