• Mr Anderson
    5.3k
    Nije u formi to je očito, a imao je i par nerezonskih poteza. Mora mu se priznat želja, vraća se u obranu, trudi se pomoći.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ekipa ovako, statistika Hajrovića od kad je došao je ovo 57 utakmica 13 golova 10 asistencija

Od toga je zabio u kvalifikacijama prošlim 4 i 3 asistencije imo, i 3 gola i jedna asistencija, i jedna ona utakmica protiv Rudeša kad je zabio 2 gola. Znaći u 14 utakmica je imo 10 golova i 4 asistencije

U preostalih 43 je znači statistika 3 gola i 6 asistencija u HNL-u i kupu skupa (tu su uračunate i ovosezoneske kvale)

Pa recite da li je to dovoljno za igrača koji je već više od sezonu i pol u Dinamu...

Usporedbe radi, Oršić sa pola sezone manje ima 17 golova i 10 assista, a Petković 18 golova 13 assista isto pola sezone manje u Dinamu, kao još dva igrača koji dosta osciliraju
  • Neki tip
    19k
    kao još dva igrača koji dosta oscilirajuDragon1Warrior123

Sve 5, ali za Oršića reć da dosta oscilira.. :chin: :brow:

Pa malo je igrača s takvom konstantom..
    2.8k
    ma ima on svojih žutih minuta isto, puno je konstantniji od ove druge dvojice, ali zna imat loše tekma za poludit kad mu se lopte doslovno odbijaju od nogu kod od balvana...

iako njega sam više tu stavio zbog usporedbe sa drugim krilom
  • Infinity
    15.2k
    Nekad statistika ne govori sve. Na stranu golovi i asistencije, meni se cini da Orsic puno vise doprinosi igri Dinama. Hajro mi je strasno drag, al mi se cini da sve vise i vise davi loptu i igra preko neke stvari. On ce sutra bljesnuti i mi cemo zbog dobrih pola sata i dva gola zaboraviti 20 utakmica u kojima je igrao za k*, jer ga svi jednostavno obozavamo. S druge strane ce se Stojanovicu zbog losih pola sata zaboraviti 20 dobrih utakmica, jer ga vecina ne podnosi i smatra ga losom karikom.

Ja u svakom slucaju mislim da Dinamo treba dovesti opasnu konkurenciju Hajrovicu, pa makar to bio i Lazar van forme. Situm i Kadzior nisu kadar kojeg se Hajro plasi i moze igrati preko neke stvari, jer zna da su ovi HNL igraci i igraci za krpanje, a ne igraci koji ce ga izbaciti iz prvih 11. Kako su se Stojanovic i Leovac 'probudili' s konkurencijom tako bi mogao i Hajrovic. Konkurencija ce tjerati Hajrovica, a Hajrovic konkurenciju da budu bolji i to se najvise isplati Dinamu i nama kao navijacima koji cemo na desnom krilu gledati igrace koji ginu svake minute na terenu, jer zele dokazati da su bolji od onog koji ceka na klupi.

Volio bih u Trondheimu vidjeti Belog na desnom krilu pa kud puklo da puklo. Moze uci Hajro nakon 45 minuta, ali ako Beli odigra dobrih 90 minuta, jos ako zabije ili asistira s te pozicije onda bi se ovaj mogao zapitati i ubaciti u brzinu vise. Slijedi i derbi, tu ne zelim nikakvu kur*obolju, nego da im uvaljamo koliko mozemo.
    2.8k
    Nekad statistika ne govori sve. Na stranu golovi i asistencije, meni se cini da Orsic puno vise doprinosi igri Dinama.Infinity

Upravo to, uz bolju statistiku Oršić valjda i duplo više pridonosi obrani svaku utakmicu od Hajre, a svejedno stigne još i napast naprijed (što je kao bila isprika Hajroviću protiv Rosenborga)

I slažem se sa svime što si napiso osim ovo za Belog. Uporno ga trošimo na poziciji koju baš ne zna igrat (znači to desno krilo) A nije da baš ima kredita kod navijača da bi ga mogli stavljati u Europskoj utakmici na poziciju na kojoj namanje daje od svih koje igra
  • Neki tip
    19k
    lajkao sam Infinityjev komentar, al dao si mi za misliti.. Beli je u Dinamu stalno na desnom krilu, navijacima sve vise ide na zivce, a on uopće u Gorici tam nije igrao. Sad mi je cudno kak mi to prije nije palo na pamet..
  • Infinity
    15.2k
    Belog sam dao kao primjer. Nek stavi Zagorca, nebitno. Imamo 2-0, mozemo si dozvoli 45 minuta eksperimenta koji mozda urodi plodom. Ako ne urodi nek udje Izet i jbg. Ako urodi plodom onda bi se Izet mogao zapitati, tj. shvatiti da nije nezamjenjiv.
  • xavier
    11.1k

Pa napisao sam ne znam koliko puta da on po meni nema veze s krilom. On je meni klasičan "box to box" vezni kojem treba dati slobodu da se kreće gdje želi i onda je najopasniji. Upravo je tu u Gorici radio pomutnju među protivničkim obrambenim igračima kad je znao povuči loptu iz sredine.

Nezgodan je dio što ipak nije ni blizu takva klasa da bi se igra Dinama prilagodila njemu na način na koji mu se prilagodila Goričina.
  • Dudu
    2.6k
    Atiemwen nije ni imo poziciju u Gorici. To i jest problem, tamo je imao punu slobodu da luta gdje hoce i dribla, bez previse defanzivnih obaveza, zato mu se ovako tesko prilagodit na Bjelicin pozicijski nogomet.
  • Eduardo
    17.2k
    Olmo na krilo, unutra Majer ili Ivanušec (neće ovi znati što ih je snašlo), Izet klupa.

Sumnjam da će se eksperimentirati s igračima u Norveškoj. Bojim se da je Izet siguran u prvih 11, makar još ovu utakmicu. Za dalje sumnjam.
  • Eduardo
    17.2k
    Na temelju Instagrama neki mediji su zaključili da je Lejla napustila Zagreb i vratila se živjeti u Švicarsku. Ako je to istina, bliži li se rastanak Izeta i Dinama? Osobno nemam ništa protiv. Pokazalo se da se bez njega itekako može i u jačim europskim utakmicama tako da nema straha. Koliku plaću ima?