• runtothehills
    382
    Jedno glupo pitanje: kako se dolazi do ulaznica (Atalanta-Dinamo u Milanu)?
  • Papastrumf
    9.9k
    Kupiš na ticket pointu u Zagrebu kada budu u prodaji. Vrlo jednostavno.
  • runtothehills
    382


    Nisam iz Zagreba, nego zivim u inozemstvu.
    Gledao sam danas na site Dinama i na sluzbenu stranicu UEFE, ali nista.
  • Infinity
    15.3k
    Pa jucer je tek izvuceno, a igra se za tri mjeseca u kojima Dinamo ima desetak utakmica i o kojima ce se prije pisati nego o gostovanju u Milanu. Uostalom, procedura je uvijek ista. Kupis na ticket pointu vaucer, tamo isti zamjenis za ulaznicu i to je to. To sto si u inozemstvu ti je minus, al mozes dati nekom drugom da pokupi umjesto tebe. Preko neta nece biti.
  • runtothehills
    382


    Razumijem.
    Napisao sam za Milano zato sto obaveze i blizina mi omogucuju dolazak jedino na tu specifcnu utakmicu protiv Atalante.
    Hvala na informacijama!
  • Eduardo
    17.6k
    Dinamo Zagreb vjerojatno je najslabiji od četiri momčadi u skupini, iako dolazi iz trećeg bubnja. Doduše, ima talentiranog 21-godišnjeg veznjaka Danija Olma, čijih je 12 golova i osam asistencija pomoglo da dođu do najvećeg broja bodova u posljednjih 12 sezona u prvenstvu, u kojem su naslov osigurali tjednima prije završetka sezone. No Cityjeva kolekcija talenata svjetske klase svakako će im biti veći problem od svakotjednog pobjeđivanja protivnika poput Slaven Belupa pred 3000 ljudi", stoji u tekstu Independenta.

    Daily Mail; Kao zvijezdu kluba predstavili su Amera Gojaka, uz objašnjenje da je dvaput zabio u kvalifikacijama te ga zato smatraju najvećom prijetnjom. Spominju i da Dinamo nikad nije prošao grupnu fazu Lige prvaka, da je City favorit u obje utakmice te ostavljaju podatak o 972 milje udaljenosti između Manchestera i Zagreba.

    "Najveći transfer hrvatskog kluba ovog ljeta iznosio je nešto više od dva milijuna funti. To je sve što trebate znati o tome s čim će se Zagrepčani nositi ove sezone", piše Daily Mail.

    Lokalni Manchester Evening Standard više se fokusirao na reakcije navijača na društvenim mrežama, a među izdvojenima je i jedna u kojoj se navijač raspituje koji je rekord grupne faze Lige prvaka u broju postignutih golova jer će ga City definitivno srušiti.

    Na službenoj stranici Manchester Cityja objavljene su uglavnom servisne informacije o svakom protivniku, a u dijelu o Dinamu zalomio im se jedan gaf jer kao najboljeg strijelca Modrih u prošloj sezoni navode Viktora Cigankova, koji igra za Dinamo, ali onaj iz Kijeva.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    uff što bi volio da ih dobijemo usred Manchestera da englesku gamad opet ušutkamo haha
  • Hipo
    406
    Zmaju daj budi realan pa rosenborg nam radi probleme.
    Kakva podjeda na cityem u manchesteru...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    kakve moje želje imaju veze s realnosti? mogu ja htjet da osvoje ligu prvaka, ne treba to bit realno...

    samo govorim da ne volim koliko su bahati englezi i bilo bi mi full drago da ih Dinamo ko i što je Hrvatska spuste malo (iako ovo je puno manje realno)
  • Infinity
    15.3k
    14.09. Dinamo - Istra / 15.09. Genoa - Atalanta
    18.09. Dinamo - Atalanta
    21.09. Varazdin - Dinamo / 22.09 Fiorentina - Atalanta

    28.09. Lokomotiva - Dinamo /29.09. Everton - City
    01.10. City - Dinamo
    05.10. Dinamo - Belupo / 05.10. City - Wolves

    19.10. Gorica - Dinamo / 19.10. Shakhtar - Kolos
    22.10. Shakhtar - Dinamo
    26.10. Dinamo - Osijek / 26.10. Shakhtar - Oleksandriya

    02.11. Dinamo - Zapresic / 02.11. Karpaty - Shakhtar
    06.11. Dinamo - Shakhtar
    09.11. Rijeka - Dinamo / 09.11. Shakhtar - Dynamo

    23.11. Dinamo - Hajduk / 24.11. Atalanta - Juventus
    26.11. Atalanta - Dinamo
    30.11. Istra - Dinamo / 01.12. Brescia - Atalanta

    07.12. Dinamo - Varazdin / 07.12. City - United
    11.12. Dinamo - City
    14.12. Dinamo - Lokomotiva / 14.12. / Arsenal - City


    Evo kombiniranog raspored LP i domacih prvenstava nas i protivnika.

    U prvom kolu bi i mi i Atalanta trebali biti rastereceni po pitanju domaceg prvenstva. O drugom kolu ne treba sanjati. Ovo gostovanje u Ukrajini koje bi trebalo puno toga odrediti je vezano s dvije zeznute utakmice. S druge strane Shakhtara ceka zafrkancija u domacem takmicenju. I uzvrat poslije njih cekamo pred mec s Rijekom, kao i oni pred mec s Dynamom, ali ce ti derbiji koji slijede vrlo vjerojatno bitni nebitni i za jedne i za druge kad naberu lijepu prednost.

    U Italijiu idemo nakon derbija s Hajdukom, ali i oni nas cekaju nakon ogleda s Juventusom. Mislim da ce to njima teze pasti, jer cemo mi to odigrati s nekom rezervnom ekipom. Nisam siguran da ce oni tamo toliko riskirati, jer ce im 1-3 boda mozda odrediti europsku sudbinu za narednu sezonu.

    Zadnje kolo za pozeljeti. Cityu dolazimo u sendvicu izmedju dvije jako teske utakmice. Nas cekaju dvije domace utakmice s nesto losijim protivnicima i s vjerojatno vecom bodovnom prednosti. City ce do tad vjerojatno uzeti dovoljno bodova u LP za prolaz dalje i prilicno sam siguran da glavni igraci nece igrati. Sanse protiv Citya vjerojatno nemamo, a ako bi i u kakvom ludom scenariju imali i mrvicu sanse onda je to ovaj scenarij.
  • Eduardo
    17.6k
    DINAMO je na ždrijebu u Monte Carlu jučer saznao da će u Ligi prvaka igrati protiv Manchester Cityja, Šahtara i Atalante. Danas je ždrijeb prokomentirao Pep Guardiola, menadžer engleskog prvaka, i otkrio da nije gledao ostale momčadi iz skupine.

    "Nisam pogledao nijednu utakmicu Šahtara ove sezone. Ustvari, nisam gledao ni Dinamo ni Atalantu. Doduše, trenera Atalante djelomično poznajem i prošle sezone je igrao različito iz utakmice u utakmicu, što je dosta neuobičajeno za Italiju", rekao je Guardiola.

    "Ždrijeb? Sve je to isto. Nekada dobijete jedan klub, nekada drugi. U svakom slučaju, mi ih sve analiziramo, gledamo, pratimo i razmišljamo kako igrati protiv njih da bismo došli do sljedeće faze Lige prvaka. Cilj mi je osvojiti Ligu prvaka. Međutim, i da ne osvojim, bit ću ista osoba koja će puno raditi, jesti zdravo i rano ići na spavanje."

    Što ako City ni ove sezone ne osvoji Ligu prvaka?

    "Ništa. Pokušat ćemo opet sljedeće."
  • Salva
    2.4k
    Ukoliko razmisljate o gostovanju na Etihadu, ima vrlo povoljnih letova iz Budimpešte, Trevisa i Beča za London..a iz Londona do Manchestera za doslovno par funti na vlak/bus (3h voznje cca).
  • vjeko1701
    5.9k
    S Shaktarom u gostima igraju dan nakon rođendana. Ajde dečki i Bjelica, poklonite mi tri boda u džepu :D
  • Hipo
    406
    Martin Škrtel napustio atalantu nakon mjesec dana.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    nažalost pojačanje za njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.