• xavier
    11.1k
    Makar mi je glupo sad takve nabrajati, jer realno možemo nabrajati do prekosutra. Ja sam više da brojimo javne osobe tipa Kečkeš, Knjaz, Sladoljev i sl. koji na dnevnoj bazi prate Dinamo, znači malo aktivniji tip navijača.markoli

    Upravo to je i bila poanta onog što sam jučer napisao. Skoro pola Hrvatske "navija" za Dinamo, ali koja je poanta navoditi kao "navijača" nekog koga nogomet zapravo uopće ne zanima, ali će eto na pitanje "Dinamo ili Hajduk", izabrati Dinamo?
  • dinamo vitez
    214
    Poanta je u tome da ne možeš baš za svakoga znati moli li ujutro i navečer Dinamovu krunicu ili je samo deklarativni Dinamovac. Sumnjam da je itko od navedenih fanatik poput nas pa komentira po forumima :D znam samo da Zubčić ide na skoro svaku utakmicu, svi ostali su po toj nekoj 'skali fanatizma' iza njega u tom slučaju.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja se sa Vama slazem da ovdje ima svega i svacega, ali generalno se ne slazem iz razloga jer od svakog navedenog danas-sutra potencjalno mozda ce se imati korist od njega. Pa tako imamo Dudu Simenca koji se odazvao na prvu Salatu kao i Boris Mirkovic kao i ostali, imamo Sanju Dolezal, RanMana koji su se recimo ukljucili u video za ZZD kao i neki ostali navedeni, pa imamo ovdje recimo Kartela i ostale koji se ukljucili u gradskoj skupstini ne bitno kako je to zavrsilo, pa imamo osvjetnika Karacica koji je aktivan cijelo vrijeme oko BBB i presuda, pa imamo Pavlicica Bekica koji redovito dolazi na Dinamo Pub kvizove i itekako ce se mozda moci iskoristit, uglavnom svi oni vise manje je iskoristiv materijal koliko god je netko vise ili manje na tribini. Imamo primjer da su dva anonimna kolekcionara za 99,99% mase napravili izlozbu, naravno uz pomoc DTSM koja je bila super posjecena, a itekako imaju sto za reci puno vise. Zasto sutra ako se krene u projekt podcast nebi pozvali neke mozda manje eksponirane javne osobe i ukljucili od nekih akcija, npr turnir glumaca protiv pjevaca a kada se stavi na papir ima toga podosta cak i za humanitarnu akciju za nekog od navijaca, igraca, grupe ili klub. Uglavnom, svi su oni potencijalni samo ih se treba iskoristit i sa njima gradit kult da i ostali se pridruze javnom iznosenju da navijaju za Dinamo, ali da ima mozda nis koristi ima ali toga ce uvijek i biti.
  • BluePhone67
    3.2k
    Tomfa Kawasaki 3P (pjevac)
    Zeljko Mavrovic ( boksac)
    Ripper (pjevac)
  • Neki tip
    19.3k
    Ja sam više da brojimo javne osobe tipa Kečkeš, Knjaz, Sladoljev i sl. koji na dnevnoj bazi prate Dinamo, znači malo aktivniji tip navijača.markoli

    Pa, to bi imalo smisla, ali mislim da je taj vlak u ovoj temi odavno prošao.. :smile:
  • BluePhone67
    3.2k
    Glumci :
    Rene Bitorajac (glumac)
    Hrvoje Keckes (glumac)
    Luka Petrušić, ( glumac )
    Boris i Mario Mirkovic ( glumci )
    Adnan Prohic ( glumac )
    Filip Juricic (glumac )
    Darko Janes ( glumac )


    Politicari :
    Marko Sladojev (politika)
    Zlatko Hasanbegovic ( politicar )
    Davorin Karacic ( odvjetnik/ politicar )
    Kresimir Kartelo ( politicar/tv voditelj )
    Gari Capelli
    Gordan Maras
    Josip Kregar
    Frano Cirko ( politika )
    Luka Podrug ( politika )
    Marijana Petir (politika)
    Ivan Tepes (politika)


    Muzicari :
    Sanja Dolezal (pjevacica)
    Jasenko Houra (pjevac)
    Mladen Bodalec (pjevac)
    Jurica Popovic ( muzicar )
    Edo Maajka (reper)
    Miroslav Škoro
    Thompson
    Tomislav Bralic
    Renman
    Stoka
    Zlatan Hrle Soma Dolara
    Tomfa Kawasaki 3P (pjevac)
    Ripper (pjevac)


    Sportasi :
    Slavko Goluza ( rukomet)
    Kruno Simon ( kosarka )
    Damir Markota ( kosarka )
    Janica i Ivica (skijanje)
    Dudo Simenc (vaterpolo)
    Drazen Petrovic je isto bio Dinamovac
    Sandra Perkovic (atletika)
    Drazenko Kovacic (sudac)
    Filip Zubčić (skijanje)
    Tin Srbic ( gimnastika )
    Marija Tolj (atletika)
    Ivica Banović (bivši nogometaš)
    Ivan Rakitić (Barcelona)
    Igor Pamić (trener)
    Ivan Rakitic
    Ivan Tucak
    Braća Martin i Valent Sinković (veslači)
    Dario Saric (kosarka)
    Alojzije Jankovic (sahist)
    Toni Bosnjakovic ( paraolimpijac )
    Bariša Krasić -
    Zeljko Mavrovic ( boksac)
    Jakov Fak


    Mediji :
    Lana Banely (novinarka/taekwondo)
    Bozo Susec (komentator)
    Ivica Blazicko (komentator)
    Zvonko Alac ( novinar )
    Vice Karin ( novinar )
    Sanjin Spanovic ( novinar/tv voditelj )
    Hamed Bangora ( ex tv voditelj )
    Andrija Jarak ( novinar za posebne prilike )
    Sasa Kopljar ( tv voditelj vidjao ga, mislim da je )
    Petar Vlahov - novinar
    Nives Celzijus (knjizevnica)
    Ivana Knoll (instagram
    Renata Sopek ( dize noge )
    Tomo Ničota
    Olivari
    Ratko Martinovic ( novinar/podcast)
    Mila Horvat
    Robert Knjaz



    Profesori/odvjetnici itd...
    Sasa Pavlicic Bekic (odvjetnik)
    Drago Plečko
    Goran Pavel Santek
    Nenad Pokos, sveučilišni profesor
    Toni Babarović



    Mislim da sam ih sve prepisao i da nisam nekog preskocio. Evo da imamo na jednom mjestu pa nastaviti niz
  • Infinity
    15.2k
    Ja jednog dodao i bas njega zaobidjes :rofl:
  • deda
    27.9k
    Ja sam na jednoj utakmici sreo Željka Bebeka, ne znam jel on naš navijač. Nisam čuo da ikad priča o nogometu.
  • BluePhone67
    3.2k
    ispravljeno, nadodano :up:
  • ZDS86
    205
    Mavrović nije navijač Rijeke?
  • xavier
    11.1k
    Mavrović nije navijač Rijeke?ZDS86

    Ne, to si pomiješao s tekstom kako je vodio navijanje na utakmici reprezentacije na Kantridi.


    "Šaka sa Srednjaka", naš legendarni boksač Željko Mavrović rastao je uz Dinamo.

    "Odrastao sam na Dinamovoj '82, kao Bad Blue Boys. Sjećam se kvartovske spike iz tog vremena, "ej buraz kak' smo dobri vremena". Mi svi imamo potrebu nečemu pripadati, i ako je ta skupina pozitivna i ima viši cilj, onda je to ono što tražimo.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam na jednoj utakmici sreo Željka Bebeka, ne znam jel on naš navijač. Nisam čuo da ikad priča o nogometu.deda

    Ja nikad nisam nigdje vidio da se on deklarirao kao navijac nekog nogometnog kluba, a istog sam u proslosti jako pratio. Ipak, ne vjerujem da isti navija za Dinamo, mozda je to bila samo neka usputna utakmica. Sva ta glazbena ekipa iz tog vremena i porijeklom iz Sarajeva je uglavnom navijala za Zelju. Tifa, Nele, Sejo, Cola, Djuro, Pimpek, Elvis itd. Neki su imali i pjesme, a mnogi i dan danas propagiraju za koga su.
  • BluePhone67
    3.2k
    Samo cu reci da je i danas glumac Adnan Prohic ( glumac ) na tekmi u Norveskoj kao i jos neke vidjene javne osobe sa popisa
  • marcio amoroso
    32.4k
    Možemo ovdje pridodati i Maria Hezonju.
  • xavier
    11.1k


    Ne navija on sigurno za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.