• bbb medimurje
    2.9k
    q251zyk26s7k9jw8.jpg

    Zubo proslavil pobjedu
  • Mališan
    1.7k
    GOSPODIN Filip Juričić u malom dalmatinskom mjestu u birtiji zdušno ispratio utakmicu i urlao na svaki gol dinama
  • jaijivic9
    572
    I don't know is she counts as "Javne Osobe" Marija Bjelivuk she works for RTL and Worked in Sport Nedjeljom.

    She is more what we call in juzni amerika "Doble Camiseta" she supports Dinamo and also Inter Zapresic before Div iz predgrađa disolved.
    8kjGm4t.jpg
  • jp23
    2.2k
    Ne znam jel bilo, Matija Cvek. Pjevač, trenutno podosta popularan
  • serbus
    3.6k


    Jel to onaj kaj cesaricu pjeva?
  • jp23
    2.2k
    Pravo da ti kažem ne znam baš nešto previše o njemu, al vidio sam da se dosta klinaca i ljudi slikalo s njim. Jedino što znam je da tipa na otvorenom radiju u zadnjih godinu dvije se vrtilo i dosta njegovih pjesama.

    Ne bih ga niti prepoznao da ga netko od starijih nije pitao tko je on, jel pjevač pa su klinci koji su se slikali s njim rekli tko je :lol:
  • MB10
    102
    Kićo Slabinac je bio veliki dinamovac
  • MB10
    102
    Don Damir Stojić
    Attachment
    Polish_20220905_224521982 (115K)
  • Dino
    2.2k
    Don Damir StojićMB10

    Kakav gospodin, isao sam kod njega na srednjoskolski vjeronauk i cesto je spominjao nogometne utakmice, ali nikad Dinamo. Sad me bas razveselila ova objava.
  • jaijivic9
    572
    The "kmecevak army" went crazy when Damir Stojic shared pictures of grafitis dedicated to Dinamo in social media.
  • SAS1987
    13.5k
    Iz facebook profila T.B.

    Otac Roberta Herjavca (Shark Tank). Ima Dinamovu znacku na kravati.

    0kuvep5vtnef4lmo.jpg

  • MB10
    102
    Velimir Bujanec (TV voditelj)
    op0alk9pd0i7x486.jpg
  • Str1nger Bell
    701
    Nebi rekao da je on navijač Dinama. Često je na poljudu, a i ovo je klasicna njegova prica. Bilo sto naše spomenuti u kontekstu domoljublja,rata protiv srba i ostalih stvari. Puno puta je djelio tovarske gluposti.
  • Nino Bule
    11.5k

    Gore od djeljenja "tovarskih gluposti" je njegovo lizanje šupka mamiću, dovođenje placenika, i sve moguce gadosti koje je govorio o hrvatskim navijacima u svom periodu podrzavanja kolinda karamarko mamić hdz
  • Ludovic IX
    5.5k
    Lik je govno i spodoba. Takvi što dalje od dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.