• The Undertaker
    3.9k
    Naravno. Čudim se o čemu kolega priča.
  • Sajla
    3.1k
    Dario ZurovecGražvydas Mikulėnas

    on ima neke veze s Dinamo iznad svih? ne sjećam se da je bio na listi

    434453964_745632697682457_2883911791073012515_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4nsoa9asD-IAb5B-KmN&_nc_ht=scontent-sof1-2.xx&oh=00_AfDv7LpUii1kmgpCFqXWJEWMSojUf9zuqDT0Rs3gg4FOXQ&oe=6626F53D
  • Droljo
    4.6k

    Ma imaš pravo. Mislio sam zbog politike i mamića uz hdz da kao netko ne želi biti u istoj rečenici sa njima...
  • Crusades1986
    9.5k
    Pretpostavljam da je neka prijateljska baza s ovim s kojim je na slici (zaboravio sam mu ime).

    Nije bio blizu ni jedne ni druge liste koliko ja znam.
  • DrawTube
    2.8k
    S obzirom da se FOKUS bazira u VI. I donekle I. Jedinici ,Zurovec i ekipa nemaju skoro ništa za izgubiti pokazivanjem pripadnosti Dinamu

    Čak mislim da im je to u prednost. Prenapuhana je brojka tovara u ZG i okolici jer su glasni
  • Sajla
    3.1k
    Nije bio blizu ni jedne ni druge liste koliko ja znam.Crusades1986

    ali stalno nosi majicu jedne liste i oni unazad par tekmi stavljaju njegove fotke na svoj FB. da ne želi bit s njima povezan, valjda ne bi bilo tako. ali ako mu je netko od njih prijatelj, to je sasvim ok. htjeli smo demokraciju, ovo je pozitivno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.