• Kwedi
    3.8k
    Prvih 20 minuta sve lopte je izgubio
  • Dudu
    2.6k
    Nije nam B momcad raspolozena kao prosle godine. TKC dosta nesiguran - osjeti se dugacko izbivanje, bekovi jako losi, Gjira prvi nastup i nije bas odusevio, al dobro prvi start, trema.. Glavni razlog rekao bih Gavran i Kadzior koji nisu ni sjene igraca iz prosle sezone.
  • Bosna86
    11.5k
    Pohvale Majeru i crnom na golovima i tjt.
    Gavran mi je drag, ali ovo je bas lose
  • Neki tip
    18.7k
    Jel zna netko koji je problem s tim Zaprešićem i gledateljima? Mislim, Dinamov navijač iz Zagreba možda ne bi trebao biti prvi u redu za to pitanje, ali svugdje se ljudi skupe bar ponekad.. i u Koprivnici i u Puli, u Zaprešiću bas nikad nikog nema. Lijep dan, petak navecer, dosao Dinamo, prazno. :confused:

    Igru nemam kaj komentirat. Belom se malo otvorilo, ajd neka. :smile: I da, Majer dobar, sad vec u nizu.
  • dzg7
    228
    Majer jedina svijetla tocka, sve je bolji iz tekme u tekmu
  • nkdz
    826
    B3TAahu.jpg

    7fsSvUg.jpg

    dve slike nakon završetka tekme, slikano kalkulatorom

    Dosta dobra brojka, bio sam i prije par mjeseci kad je Dinamo igrao u Zaprešiću i bilo je osjetno manje ljudi, pogotovo tribina s Boysima, tak da svaka cast, i atmosfera je danas bila super

    Dinamo nije bas nesto dobar bio nazalost
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ja od ovog Moubandjea još ništa nisam vidio do sad, a Pinto nije ni sjena onog igrača otprije.
  • deda
    27.2k
    2686 pa ovo je super posjeta za Zaprešić. Ja mislim da toliko ljudi tamo nije bilo već 3-4 godine.
  • immerwieder
    1.2k
    Gjira kao da je previše respektiral suigrače, ali za prvih 90 mi je potpuno ok, i taman tekma za takav start
  • deda
    27.2k
    Samo da znate deda se potrudio da biste skužili koliko ste neki neupućeni. Od povratka u u 1. HNL u sezoni 2015-2016 Inter je samo na dvije utakmice imao bolju posjetu nego danas. Jedna je bila to prvo kolo prvenstva 2015-2016 kad im je na Rijeku došlo 3380 ljudi, te jedna tekma protiv Hajduka prošle godine 2771 gledatelj. Dakle ovo je treća utakmica po gledanosti posljednjih 5 godina.
  • Carrasco
    4k
    Šteta zbog onog milimetarskog zaleđa Marina... jako lijep gol Majera
  • Neki tip
    18.7k
    ok, super, na tvu izgledala prazna ona velika tribina, ne znam koliko prima. Ali ak je malo vise od 2.5 tisuce treća najveća posjeta u 5 godina, onda nije baš da je moje pitanje tak suludo.. :brow: :smile: nema veze, i na Maksimiru zna biti manje od toga.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.