• Ludovic IX
    5.1k
    koliko nam ove godine donosi ulazak u LP? tu mislim samo na skupine bez iednog boda..

    sad bi trebali i za onaj 10g koef biti malo više na ljestvici i pokupit malo veću paru, ne?
  • deda
    27.5k
    Mislim oko 23-24
  • Stjepan
    479
    24mil eura možemo i malo više ako Benfica ili Rangers ne uđu u LP ili najbolje da nijedno od ta dva navedana tima ne uđe odna bi bili u 3.potu i uzeli nešto više love na osnovu koeficijenta
  • Ludovic IX
    5.1k
    Hajduk ima 100milja duga i viču na sve strane da su solventni i da imaju način kako će to riješiti. Pa bar dinamo si može priuštiti i da ne proda niti jednog kapitalcs jednu sezonu..

    Neće dinamo propast ni ako ne uđe u ligu prvaka ni ako odmah ne proda igrača za 20miliona. Od 60milja lani je 10miliona za igrače koji nisu igrali i barem 10 za posrednike, majstore za pločice u BiH i slično.

    Realni budžet je između 40-50miliona i dinamo to jednu sezonu može pregurwt i bez prodaje blaga
  • Captain America
    13.2k
    Radili su na Tribini analizu nedavno da bi Dinamo i bez 2 naslova u nizu bez većih problema preživio i da bi problemi krenuli nakon 3. Ne dajte se upecat na plaćeničke članke da moramo prodavat.
  • The Undertaker
    3.9k
    Hajduk nema 100 mil. duga. Da sad ne gledam točne izvještaje, ali im je dug puno manji od Dinamovog. Hajduk treba godišnje 10 mil eur transfera a Dinamo 20-30, ovisno igramo li LP ili ne. Okvirne brojke.
  • Ali
    1.9k

    ???
    Kome je dinamo duzan ?
  • The Undertaker
    3.9k
    Bankama i to domaćim.
  • Ali
    1.9k
    Od kud taj podatak ? Kojoj banci , konkretno i koji iznos?
    Po kojoj osnovi?
  • The Undertaker
    3.9k
    Prema fin. izvješću na dan 31.12.2021. klub ima 26 mil kuna zajmova. Ne bankama, moja greška, gledao sam krivu poziciju. Nije precizirano kome.
  • Ali
    1.9k


    Sad sam isao gledati AOP184 - obveze prema domacim bankama 0 !
    Imamo 26mil kn na dugorocnim ino obvezama, ali to mislim da nije kredit/banka

    A dok oni drze na ostale kratkorocne obveze 32mil kn...
  • The Undertaker
    3.9k
    Naše kratkoročne obaveze su 194 mil.
  • Ali
    1.9k
    Naravno kod nas moras gledati i siru sliku...
    13mil kn gotovina na racunu + 10 mil kod drzave za preplatu poreza , tak da samo od tih kratkorocnih pozicija imas 90% ove ino obaveze...
  • Orc123
    5k
    Daj ne peicaj gluposti...svaki klub uzimazajmove jer niti sredstva od transfera niti od europe ne stizu odmah...dina.o je od 2016. G. Do dan danas u plusu oko 100 mil kuna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.