• superhik
    10.2k
    Baklje i navijači su toliki problem da je u 2021. na kazne savezima otišlo 1.951.194 kn, dok je u međuvremenu za intelektualne usluge otišlo 12.784.192 kn, a na sudske sporove 15.365.247 kn
  • Infinity
    15.2k
    Nemoj pisati postove koje ces obrisati, staviti tocku ili slicno.

    Znam sta su napisao. Da, Zdenko uzme kes i proslijedi ga Mamicima, al procitaj opet sta sam ti napisao. Naravno da lova ide u Medjugorje, ali ne ide sve i ne ide 'skoro sve'. Ide lijep dio, ali lijep dio ode i drugima. Eto Bara besplatno odradio transfer Majera. Malo sutra. Isto tako se i drugi naplate, to im je posao uostalom. Svakim pretjerivanjem dajes nekom mamicevcu priliku da bude upravu. Budimo realni i kazimo da je DIO tog kesa otisao u Medjugorje.


    Sad bi ja dok sam u guzvi volio da neki statisticar izvuce transfere drugih klubova i vidi koliki postotak su dali na posrednike oni, a koliki mi. Rado bi to odradio, ali sam u teskoj guzvi.
  • jp23
    2.2k
    Vezano na financijski izvještaj, ne znam jesam li već pitao ovo, no tijekom raskida ugovora sa daltonom mlađim, je li klub njemu još išta isplaćivao? I pod kojom stavkom bi to bilo u izvještaju?

    Ne vjerujem da će takvo nešto i objaviti, odnosno da će javno navedena stavka biti kojem agentu ili "sportskom servisu" je išao koji iznos love. U cilju im je prikazati donekle razinu transparentnosti, ali ne toliku da se novcu vidi detaljan trag.

    Koliko vidim potpisi Solde (Marko), Bulata i Štefulja su išli preko tog tipa?
  • Neki tip
    19.1k
    ma jasno, nema takva info što radit u fin. izvješću, barem ne ovog tipa, pitam zbog navoda da je skoro sve otišlo tamo..

    Zanima me ima li kakve info gdje se to može vidjeti ili pretpostavlja.
  • deda
    27.7k
    Ma ne može se do te analitike
  • superhik
    10.2k
    Dinamo je udruga građana. Samim time svaki član, barem ja mislim, po zakonu ima pravo na detaljan financijski uvid, pa tako i za ove stavke
  • MM17
    221

    Sorry na obrisanom postu, zaboravih na tren da je ovo javni forum, a kad čujem riječ posrednik bljuje mi se koliko je to nakaradno i legalni način za pranje love. Uglavnom da, Zdenkec je omastio brk i to lepo i čak mu kaj je tragično niti Dinamo nije isplatio proviziju nego drugi klub. Pričam isključivo za transfer za koji znam detalje, za druge neću jer ne znam, ali vjerujem da je ist modus u igri Detalje ako te zanima možemo u inbox. Sloboda Dinamu!
  • Brotnjo
    471
    Zdenko je osoba iz Medugorja u čijem hotelu mamic spava...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne možeš vidjeti detalje koliko je kome na koji račun otišlo ubog GDPR-a. Ali nebi me čudilo da Uskok odluči to malo istražiti obzirom na cifru koja je u pitanju.
  • Jaro
    5.4k
    yep, GDPR je kod nas protumacen kao legalni alat za zamagljivanje svega i svacega. Nesto najgore kaj je birokracije EU smislila. Al da, kad bude politicke volje i potrebe USKOK ce procesljati to, pa kad bude opet politicke zelje, volje i potrebe ce izletit u javnost s time... Al to je max kajcemo ocekivat...
  • superhik
    10.2k
    GDPR nema nikakve veze s uvidom u financije udruge niti tvrtke. GDPR je reguativa za osobne podatke pojedinca
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa da. Imaš uvid u financije udruge. Ne možeš imati uvid u transakcije računa pojedinca na koje su eventualno vršene transakcije. Ako si na to mislio.
  • jp23
    2.2k
    A jel ne bi po tome trebao imati uvid u financije udruge, odnosno u plaćanja udruge? Pa makar sa druge strane ne pisalo ime već samo broj računa?
    Čisto iz aspekta bankarstva, kod vlastitih plaćanja imaš stanje računa prije i poslije, i vidljivu transakciju.

    GDPR me brani od tog da vidim Ivanu Horvatu račun i stanje istog, ali ako sam član Dinama, imam pravo na uvid je li Dinamo platio Ivanu Horvatu, jer se radi o Dinamovim financijama?

    Ne mogu procjeniti jesam li omašio ceo fudbal i previše pojednostavio, nekako mi se čini da jesam
  • superhik
    10.2k
    Tako je. Transakcije na imena, ako su rađeni građanski ili profesionalni ugovori, ili imena tvrtki kojima su isplačivani novci bi trebali biti javni. GDPR štiti osobne podatke poput adrese, broja mobitela, ali ne i imena osobe ili tvrtke kojoj su novci isplačeni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.