• nkdz
    829


    dodao bi tome i Gojaka, ni on mi nije za razinu potrebnu za europu
  • Dudu
    2.6k


    Gojak je prosle godine bio ponajbolji igrac u kvalifikacijama i grupnoj fazi, sad definitivno nije u formi, ali usporedjivat ga s ucinkom Atiemwena nije humano :D
  • nkdz
    829


    a slazem se, nije bas u istoj recenici ko i Atiemwen ali osim pocetka ljeta/dijela jeseni prosle sezone je u konstantnom padu, nikak da se vrati u tu neku forumu koju je imao, a dosta dugo ga se trpi većinom u prvoj ekipi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ništa idem sam malo hladnije glave komentirati. Ova utakmica treba bit lekcija Bjelici ne da je pogubio konce, već da su neki igrači u krizi. Izvlačio ih je iz krize prošle sezone, vjerujem da bude i ove. Drugo gubitak Šunjića se danas jako osjetio, i to ne na obrambenom djelu već ofenzivnom. Igrali smo sa jednim igračem manje u vezi jer nema nikoga da pokrije tu poziciju pa je to forsiran bio Moro koji bi mogao puno više dati napadu. Treće Dinamu trebaju pojačanja na krilima i rješavanje višaka, kao i dolazak Ivanušeca da pojača kvalitetu u sredini. Kadzior, Beli, Šitum i Marin (bar još) nisu na toj razini i tu treba pojačanja. Ako ništa naučili smo danas tko je za Dinamo, a tko nije. Kao i da smo dosta slabiji zbog forme nekih igrača. Mene samo brine da se ne bi dogodilo da je ona forma od početka prošle sezone zapravo exception and not the rule, te da Gojak i Hajrović neće više se vratit u onu formu od prije... Gojak još i možda, ali Hajrović sa onom kurcoboljom i nedostatkom konkurencije nikad
  • Eduardo
    17.2k
    Marin još nije spreman za prvoligaški nogomet, barem za ove jače utakmice. Istina je da do sada nije pokazao ništa i da je vjerojatno malo 'overhyped' od strane i medija i razno raznih komentatora po netu, ali ne treba sad otvoriti pljuvačinu po njemu. Kod nas ljudi pročitaju par bogtepitaj kakvih novinarskih brljotina i na temelju toga kreiraju mišljenje, a većinom to bude priča o nekakvom uber mega super talentu (i sam popušim foru već više puta). Naravno, kad se ne dogodi Messi/CR/Neymar efekt u prvih par tekmi onda slijedi pljucanje. Treba ga pustiti nek u miru igra i razvija se, ako ne ide u prvoj momčadi onda postoji Dinamo II, juniorska LP i igraj. Bez pritiska i prevelikih očekivanja.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja ću reći kontra svih da je u ovih pol sata koliko je ušao Gojak od svih veznjaka pokazao najviše i da dečko zaslužuje ostati u prvoj postavi. Lik je trkač i dobro se kuži sa Petkovićem te agresivan na druge lopte na kojima, valjda ste primijetili se jako bazira igra Bjelice.Tako da kod ovog današnjeg Bjeličinog Dinama nikad ne očekujem kreaciju iz sredine terena već samo agresiju i moč ponavljanja i igranje na druge lopte. Gojak je to odličan. Atiemwen odradi od njega ono kaj ga se traži. Dobra u defanzivi u napadu kaj stigne. Možda nije to da se izvuče najbolje od njega, ali je dovoljno za HNL. Jedino je Kondzor odigro slabije nego inače. Majer prosjek. Nije imo kog proigrat na krilu nažalost. Nije ekipa na stranama nešto briljirala i kretala se. Zato je i imo hrpu netočnih lopti mislim.

    Majer i Olmo su jedini u sredini od kojih se može očekivat kreacija. Bjelica je i rekao da mogu i skupa no samo u situacijama kada je potreban ogroman rizik na terenu (pročitah na SN). Sa Gavranovićem ne znam kaj je. Al očito ne može ono kaj Petković može (osvojit 30 duela po tekmi).
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.