• Dudu
    2.6k


    Odmara, nema ni Ademija :D
  • Neki tip
    19k
    Odmara. Odvest ce nas u play off u Mađarskoj i onda ćemo se pozdravit. :sad:
  • Dudu
    2.6k
    Nikakvog ovo smisla nema, u kojem svijetu Kadzior, Marin i Atiemwen mogu zajedno na terenu.

    Majer dobar, Moro donekle, Gavranovic odsjecen, uzasno lose.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne znam šta se dešava, ali jako slabo sve danas. Majer, Livaković i Moro donekle jedini vrijedni spomena. Gavranović mi trenutno izgleda lošije od Andrića, imamo 3 krila u igri nismo ni jedan ubačaj imali dobar, Pinto ili se boji ić napred ili ima takve naredbe, Moubandje još ok, stoperski par vidi se da im treba utakmica. Sve u svemu jaako loše zasad i vidljivo da treba pojačanja u momčadi il bar prinova..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ček ček ček, jel to upravo Bjelica izvadio Majera i zamjenio ga sa JEBENIM GOJAKOM!?!?!?
  • Dudu
    2.6k
    Bjelica se pogubio, kemija s igracima na pozicijama koje ne igraju, osim More, Dilavera i Livakovica svi losi, Majer se nije vidio u drugom ko ni Kadzior, Atiemwen, Marin, Gavran...
  • cron1ck
    1.5k

    Ja jos ne mogu vjerovati da je on Majera izvadio, a ladno ostavio Antiemwena i Kadziora. A sto se tice igre ne vrijedi komentirati koliko tog danas nije valjalo.
  • Morales7
    184
    Dosta loša utakmica. Nema tu agresije, želje. Ovaj Atiemwen ne može igrat u Dinamu 2. Fali nam još jedno krilo
  • Slepipap
    26
    Majer slab danas, ne znam koju ste vi utakmicu gledali. Pa mali je imao brdo netocnih dodavanja. Moro jos jednom najbolji danas, skoro savrsen da nije bilo one izgubljene lopte na kraju utakmice.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Užas od nogometa.
    Ako su ovo vježbali na pripremama svaka im čast.
    Ako izbace Mađare oprošteno im je što se tiče mene ali ima tu igrača koji su jednostavno preloši.
  • Dudu
    2.6k
    Nadam se da ovu postavu vise nikad nece izvest na teren, jer koncepcijski nema nikakvog smisla. Kadzior nije veznjak, ne razumijem zasto se Gjiri ne da prilika..
  • Dudu
    2.6k
    I Marin mi se sve vise cini kao novi propali talent, momak misli da je u juniorima, usporedjuju ga s Neymarom, a jedino sto je pokupio od doticnog je bespotrebno glumatanje i valjanje po terenu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma meni najviše nije imalo smisla što je Bjelica izveo samo dva vezna igrača i 4 krila, i to protiv momčadi koja je izuzetno tvrda kroz sredinu, i onda jebeno forsirao igru kroz sredinu iako nema igrače, a krila do drugog poluvremena nisu imali ni jedan prodor?!?!
  • Građanski1911
    326


    Mislim da je ovo nepošteno prema dečku od svega 18 godina, koji je k tome bio najistaknutiji igrač generacije koja je stigla visoko u Ligi prvaka i onom Premieshit kupu....
  • Građanski1911
    326
    Preofenzivna postava Bjelice, samo jedan veznjak i to ne klasični defenzivni, a formacije s ofenzivcima su se masu puta potvrdile kao prilično neofenzivne.

    Ono što me "brine" je jako loša golgeterska forma Gavranovića, a Atiemwen i Kondžor mislim da nisu kapacitet za Dinamo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.