• deda
    27.9k
    Ili mogućnost da se dolazak s godišnjom na određenu utakmicu može prenijeti na drugu osobu. Ali tu već govorimo o 21. stoljeću tak....
  • xavier
    11.1k
    I onda na HNL ti godišnjaci uopće ne dolaze, mjesta zjape prazna, ljudi raštrkani (koji sjede na svojim mjestima).

    Po meni su trebali uvesti (ili ako jednog dana bude novi stadion) potvrdu dolaska na utakmicu 24h prije npr. Ako ne potvrdiš online da ćeš doći, tvoje mjesto ide u redovnu prodaju na dan utakmice.
    U tom slučaju mogu 80% stadiona pustiti godišnjacima
    Draž

    Što se tiče drugog dijela, prvo bi morali srediti sustav jer kaos nastane i od "obične" prodaje karata. Zamisli da još imaš sve vlasnike godišnjih koji potvrđuju/otkazuju dolaske. Server bi stalno bio dolje :blush:

    Za ovo prvo nema rješenja osim da na HNL-u svatko može sjediti gdje želi.
  • Draž
    1.1k
    Ili mogućnost da se dolazak s godišnjom na određenu utakmicu može prenijeti na drugu osobu. Ali tu već govorimo o 21. stoljeću tak....deda

    Bio sam nekoliko puta na Bayernu sa tuđom godišnjom kartom. Čovjek je uredno javio u odjel koji je za to zadužen da će doći netko drugi na njegovo ime, prijavio je mene i nisam imao nikakvih problema na ulazu.
    Vjerojatno ne bih imao ni da nije prijavio, al "švabo ko švabo" mora sve po propisu ići.
  • deda
    27.9k
    Velim 21. stoljeće. Mi još nismo ni Bana Jelačića provarili.
  • Infinity
    15.2k
    Ovo oko potvrde dolaska mi nema smisla, jer koji k* onda netko kupuje godisnju ako se mora dodatno zezati. Ovo da se godisnja moze prebaciti na nekog drugog je druga stvar, ali s obzirom da nam je popunjenost stadiona 5-10% onda ni to ne znaci nesto s obzirom da je do ulaznice jako lako doci.
  • deda
    27.9k
    Mislio sam na velike utakmice naravno.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da taj dio s mogućnošću prenošenja godišnje na drugu osobu za određene utakmice treba gledati i iz perspektive gdje iz kluba vjerojatno smatraju kako je godišnja i dalje prejeftina pa bi prije uveli da mogu ponovo karte pustiti u prodaju ako javiš da ne dolaziš nego da može netko drugi umjesto tebe.
  • davidinamo
    351
    Zna li netko koliko dinamo ima članova trenutno?
  • xavier
    11.1k
    Zna li netko koliko dinamo ima članova trenutno?davidinamo

    Znaju u klubu sad kad su napokon sredili evidenciju, ali iz nekog razloga i dalje ne izlaze s tim brojem u javnost.
  • davidinamo
    351

    Znam da one spodobe sa juga svaki dan objavljuju koliko imaju članova a ovi ni riječ.
  • Markelo
    2.5k
    Tovarima od preko 30k clanova na izborima za NO kluba nije izislo niti 5k clanova, a jos su mogli i online glasovat. Toliko o tim clanovima
  • xavier
    11.1k
    Znam da one spodobe sa juga svaki dan objavljuju koliko imaju članova a ovi ni riječ.davidinamo

    Moram priznati da ni meni nije jasno. Jednostavno ne postoji objašnjenje za neobjavljivanje.

    Tovarima od preko 30k clanova na izborima za NO kluba nije izislo niti 5k clanova, a jos su mogli i online glasovat. Toliko o tim clanovimaMarkelo

    Pa objave koliko imaju članova. Znači ljudi koji su te godine uplatili članarine.

    A što se tiče ovog postotka, bojim se da ni kod nas ne bi bio puno veći osim možda prvi put kad bi imali "povijesne" izbore.
  • davidinamo
    351
    Sad sam čuo da imamo oko 14.000 članova, kažu da je podatak iz kluba :chin:
    Jel to istina spašavaj se ko može.
  • xavier
    11.1k


    Prije je bila priča da ima oko 8-10 tisuća članova. Kako se zadnjih godina učlanilo dosta novih, prvo zbog DTSM-a i onda kasnije zbog povoljnije kupnje godišnjih ulaznica, nije nemoguće.
  • davidinamo
    351

    Da, samo ne znam zašto moraju sve krit iza leđa. Zašto ne mogu objavjestit navijače bar jednom mjesečno o takvim stvarima, nije tako teško valjda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.