• NORTE
    8.9k
    Ukidanjem mjera na ljeto dinamo će vratiti godišnje ulaznice, ali moguće da budu polugodišnje jer se u zimskoj pauzi prelazi na novu valutu pa će onda cijene u nastavku sezone biti drugačije.
  • xavier
    11.1k


    Tečaj je odavno fiksiran, a cijene će se zadnjih 6 mjeseci ionako morati iskazivati u obje valute tako da stvarno ne vidim po čemu bi to bila prepreka za godišnje ulaznice.
  • Mali dioničar
    14k
    Baš me zanima da li su vodili brigu o tečaju pri prodaji igrača.

    Recimo kad znaš da ti rate od Olma, Gvardiola i ostalih u milijunima eura.

    Za godišnje ulaznice bi bilo svjetsko čudo da je prihod 500.000 eura.
  • zgšd
    156
    Otkad sam clan dinama, nikad nisam cekal duze od dva tjedna za clansku iskaznicu...
    Prvi put, a ima vec par godina da sam clan, cekam vise od mjesec dana... Ja se iskreno nadam da je razlog tome masovno uclanjenje i da ovi u dinamu imaju posla preko glave
  • Olmic
    2.7k


    Podizao za kćer, da ih nisam zvao ne bi ni bilo gotovo.. Nazovi u ponedjeljak i pitaš
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako ti stiže poštom, nikad ne smije ni zaboraviti mogućnost da se problem kod HPa. Meni je u zadnjih goinu i pol preko njih "nestalo" 4-5 pošiljki.
  • superhik
    10.2k
    čekao gotovo dva mjeseca. Slao mailove, zvao... Kad sam im postao dosadan rekli su da je do pošte i da će napraviti novu i poslati mi. Došla je brzo.
  • SAS1987
    13.2k
    čekao gotovo dva mjeseca.superhik

    Nije to ništa, ja godinama ćekam da se promjeni zakon o udrugama pa da mogu biti član :rofl:
  • Captain America
    13.2k
    Uplatio prvi tjedan siječnja, iskaznica došla 2 dana prije tekme s Rijekom.
  • NORTE
    8.9k
    Šta mislite od tome da dinamo godišnje ulaznice uvede isključivo za Hnl?
    Imali smo situaciju da je dinamo prodao 8 tisuća godišnjih, a na Hnl je dolazilo 3-4 tisuće ljudi, tome bi trebalo stati na kraj.
    Bile bi jeftinije ligaške godišnje, a njihovi vlasnici bi naravno imali pravo prvokupa europskih.
  • SAS1987
    13.2k
    sa obzirom da je sve izjestnije da ce dinamo barem par godina igrati na (premali) Kranjci će klub morati dugorocno biti jako pametan sa ulaznicama. Ja bi prodavao godisnje samo za HNL a za europske bi godisnjaki imali pravo prvokupa. I prije svake hnl utakmice bi (preko appa) vlastnik godisnje ulaznice trebao potvrditi da dolazi na tekmu. Ak nebi potvrdio onda bi karta isla u slobodnu prodaju. Trebala bi biti i opcija da vlastnik odstupi svoju ulaznicu nekome drugome (recimo prijatelju). Naravno, sve treba biti 100% digitilazirano.

    A za Maksimir neka budu godisnje i za hnl i za europu jer je dovoljno velik.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Sve je izvjesnije da gradnja icega nece tako brzo zbog situacije s fakultetima.. neznam.. moj dojam
  • Bosskovitz
    7.2k
    Mislim, na prijelazu s 2022 na 2023 imati aplikaciju za članove i vlasnike godišnjih koja ti generira QR kodove za svaku utakmicu, kao što ti aplikacije zračnih prijevoznika generiraju boarding passove s QR kodom, je softverski prejednostavno.

    Ako se, naprimjer, pet dana prije utakmice prodalo više od 70% kapaciteta stadiona namijenjenog domaćim navijačima - samo se pusha notifikacija u kojoj te pitaju dolaziš li na utakmicu ili ne, a ako ne dolaziš možeš "vratiti" ulaznicu klubu da ju on može prodati, a zauzvrat dobiješ neki vid cashbacka u klupskoj trgovini, tipa 10% vrijednosti karte.

    I svi su zadovoljni - ti jer si dobio nešto popusta kojeg ćeš vjerojatno potrošiti umjesto da ne dobiješ ništa, a klub je za 10% vrijednosti natrag dobio ulaznicu koju će prodati po 100% cijene umjesto da mu ostane prazno mjesto, a netko tko želi biti na stadionu nema karte.

    --

    Doslovno, životna želja mi je jednog dana biti neki COO ili CBDO u Dinamu, bili bi jebeni svjetski lideri :D
  • LM1995
    1.7k
    Zakaj samo 10% vrijednosti ulaznice? Ulaznica je tvoja i po njoj imaš, ili bi bar trebao imati, svoje točno određeno mjesto na stadionu.
    Evo baš sam nedavno pričao s jednim likom koji ima godišnju za Man Utd. On si financira sva gostovanja na način da prek kluba (vjerojatno se klubu plaća određena provizija) proda svoju ulaznicu turistima za 3-4 veće tekme. Istu foru ima i Tottenham.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa baš zbog toga. Nije godišnja tu da ti zarađuješ preprodajom ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.