• Dudu9
    421
    sljedeće 2 sezone se ionako igraju na Maksimiru, tako da daleka je priča za kranjčevićeva
  • Pop corn
    4.8k
    Je na Maksimiru, ali za Kranjčevićevu će vjerojatno bit potražnja veća od ponudemiro

    I zato fala Bogu na OIB-u
  • deda
    27.4k
    Godišnju ne može svatko kupiti, ali za ne biti član će isprika biti sve manje. To vam mogu reći.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vidim da se aktivirala rasprava pa da bacim jedan prijedlog koji mi je na umu ovih dana, pa eto da mi ne ispari...

    Za ubuduce (kad se preselimo na Kranjcu/novi Maksimir) bi bilo dobro kad bi se moglo "zamjenit" godisnju za jednokratnu kartu, odnosno npr. ako netko ima godisnju za zapad i zeli ic na sjever da zatrazi jednokratnu za sjever pa da onda njegovo mjesto na zapadu ide u slobodnu prodaju. Bilo bi dobro kad bi se to moglo obavit u prvokupu kako bi klub dalje znao sta i kako. Mislim da se u Osijeku ovo moze radit.

    Realno kome od nas nije palo na pamet barem jednu utakmicu gledat na drugoj tribini, ak nis drugo zbog prijatelja koji ne idu na nasu.

    Recimo ako bi se zatrazila karta za jeftiniju tribinu od one za koju imas godisnju onda ne bi trebalo placat nis, a ako zatrazis skuplju tribinu onda bi trebalo nadoplatit razliku izmedu cijena pojedinacnih karata za te dvije tribine.
  • rioda
    2.1k
    Istina, ovo mi se baš neki dan požalio frend koji ima godišnju za sjever. Vodi ponekad nećake na zapad i ne daju mu da kupi kartu za zapad na svoje ime jer ima godišnju za sjever. I da pojasnim do kraja, radilo se npr. o utakmici kupa protiv Gorice na kojoj nisu bili rasprodani ni zapad ni sjever.
  • NitkoBitan
    11.7k
    To bi bilo dosta prakticno i korisno. Recimo BBB slave rodendan i starija garda se pozeli na jednu tekmu vratit na sjever. Zakaj ne? Po trenutnom rezimu nemoguce ukoliko imaju godisnju za drugu tribinu.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Podrzavam.
    Takoder imam godisnju za sjever, a kada zelim povesti nekoga tko jednom godisnje dode iz inozemstva, pa je to malo onemoguceno.
    Pa je onda opcija kupiti na tude ime.
    Kod malih utakmica nije problem, ali ako je derbi ili europska onda postoji mogucnost da provjeravaju imena. A takoder, moje mjesto na sjeveru ostane upraznjeno.

    Sanjam neku objedinjenu aplikaciju za sve dinamove pokusaje aplikacija. Gdje ce sve biti na jednom mjestu. Sekcija za one sa pretplatom i otkljucavaju sadrzaja koji se naplacuje. Web shop u sklopu iste aplikacije.
    Sekcija za godisnje karte i clanstvo. Povezes clanstvo/godisnju, i tamo jednostavno ustupas svoje mjesto i slicne stvari.
  • deda
    27.4k
    Probat ćemo i ovu temu stavitit na dnevni red.
  • deda
    27.4k
    Uglavnom bit će novosti, radi se, ali operativne stvari ćete saznati kad bude vrijeme.

    Ono što je moja osobna procjena npr. da na Kranjči ulaznica za nečlanove gotovo sigurno neće biti.
  • Nolifer
    6.4k
    Meni bi recimo olakšali, jer recimo za sebe i starog bih uzeo godišnju za zapad, a kak stari nejde na sjever, onda bih mogao kupiti za sjever pojedinačnu kartu za ciljanu tekmu, ako taj put stari neće ići. Tako da zanimljiv prijedlog i pratim :strong: :up:
  • Do kraja2023
    123
    Potpuno se slazem s prijedlozima kolega, samo bi jos nadodao da i za istu tribinu koju imas godisnju mozes nakon prepustanja mjesta kupiti kartu.
    I to po bez privilegija.(ak vec prepustas svoju godisnju onda za pojedinacnu kartu cekaj u redu ili kupuj online kao i svi ostali)
  • serbus
    3.4k
    Ono što je moja osobna procjena npr. da na Kranjči ulaznica za nečlanove gotovo sigurno neće biti.
    11hReplyOptions
    deda

    Ja se nadam da će se u tom slučaju gledati malo duže članstvo barem pet godina na početku prodaje sezonskih za Kranjču prvi tjedan prodaje barem. A ne kao sad za izbore svi pohrle po članstvo. Također bi volio da se ukine ta praksa sponzorskih karti di onda ih se pojavi toliko da i moja baka ju dobije... Ispada što više para imaš na više stvari besplatno upadaš. Sponzori dobiju reklamu a kartu neka plate kao i onaj koji spaja kraj sa krajem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.