• NORTE
    8.4k
    drekaloDroljo
    Dobra.
  • Droljo
    4.3k
    Hey Lorenzo. I'm one of the insiders from Zona, and we can arrange a partnership. Say hi to everyone back home, and I wish you a pleasant weeksanjinlego
  • Brusa
    527
    hvala ti što si to stavio tu :lol: propustio sam to u onoj psihodeliji od teme!
  • kibic
    745


    Mislim da nije fer jer svaki upis @Facke je odličan.
  • Zagi
    4.5k
    Krizy bana nekog lika , nebitno kojeg:

    Razlog; Nevjerojatno glupi upisi.
    Trajanje bana; 7 dana
    Krizy

    :100:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jedan od boljih upisa u povijesti zone od @Klenx

    “Nikad u životu nisam vidio da se mediji tako masovno udruže sa ciljem sprdanja i pljuvanja po koreografiji o kojoj zapravo nemaju pojma, niti pojma kojim fontom je točno skinuta. Ili namjerno ne žele “imati pojma”.

    Jer znaju oni dobro da su na jako skliskom terenu.
    Dinamov navijač skoro 15 godina se nije bavio nogometom. Dinamov navijač je 15 godina slušao o gazdinom dobru, trenerima koji žive blizu stadiona, sudskim procesima, postocima transfera, menadžerskim agencijama, sumnjivim brazilcima i afrikancima, plaćenicima, preplaćenim računima, milijunima za dolazak na utakmicu, bombastičnim presicama, negorivim stolicama, vuvuzelama, kidanjima košulja na cajke, mahanju dosjeima u prime timeovima emisija, tulumarenjima s vukovarskim koljačima i crnim listama.
    Zapravo o svemu osim o - nogometu.

    Dinamov navijač je skoro 15 godina bio gađan blatom i gažen čizmom grada, policije, kluba i državnih institucija. Neki ljudi su svoju mladost proveli bivajući proganjani jer su svoju ljubav prema Dinamu htjeli uobličiti u ideju o boljoj budućnosti koja možda nije uključivala određene ljude.
    Na tom putu mnogi su se umorili, odustali i nestali.
    Međutim Dinamov navijač je sve to preživio.
    I počeo se buditi.

    Valentinovo neki dan simbolično je kroz listu Dinamovog proljeća najavilo najvažnijih mjesec i nešto dana u povijesti kluba. I na rezultatskom planu, i na planu izbora za skupštinu kluba.

    I toga ih je strah. Dinamov navijač nije zgažen do kraja. Sva njihova izmišljena propaganda počivala je na tome da je Maksimir Praznimir, i da ih Mamić krade.
    Mamića sada nema, prijeti da će Rijeka uzeti titulu, a Maksimir je sve samo ne - prazan.

    Svjesni su ako izbori prođu dobro i ako Dinamo bude opet prvak da će to biti plava oluja koju nitko više neće zaustaviti.
    I upregnuli su se na svim poljima da to onemoguće.

    I zato svi zajedno, svi na sve kroz ovo proljeće.
    Da se za početak više nikad u našoj kući ne ponove Perasice i Peternelice, Mamići, Barišići, Zorići, Podnari, Tomašići, Rozići, Marčinkovi, Miličevići i sva slična bagra koja u Dinamu vidi samo svoju korist.

    A da sve one koji su iskompleksirani Dinamom, koji ga preziru, ne poštuju i mrze, koji ga se nadaju vidjeti zgaženog, bez ljubavi svog grada i podrške navijača uguši vlastita muka kada čuju da posvuda odzvanjaju dvije riječi koje ne mogu smisliti - Dinamo Zagreb!

    Za neke nove generacije koje dolaze, za neko novo “Valentinovo” pod zapadnom tribinom!“
  • Antonio bbb
    155
    Betisov kapetan: Pogledali smo snimke Dinamovih utakmica iz SHNL-a."

    Odlicno, jer nisu mogli nis vidjet. Dzabe se pripremaju za nas kad mi nemamo taktiku :cool:
    NitkoBitan
  • Crusades1986
    9.3k
    i Taki ga zabija u drugom, cca 57.minGražvydas Mikulėnas

    :clap:
  • Antonio bbb
    155
    'Bit ćemo prvaci ako nam napumpaju lopte!'San Lorenzo
  • Captain America
    12.3k
    Bože, daj mi da jednog dana vodim Dinamo, da unatoč svim turbulencijama i problemima, uz vlastite manjkavosti i greške, budem živ u sva tri natjecanja u Ožujku, s tim istim Dinamom.

    Bože, daj da mi se gura i " Y" umjesto "J " na početak mog prezimena, kako bi se naglasilo da sam nekakav Turčin, jer mi se eto seciraju i krvna zrnca.

    Bože, daj da ja jednom u svom CV - u imam bilješku da sam bio trener Gorice, Zrinjskog, Maribora, Rijeke i Dinama, a da me "grudvama" snijega gađaju oni kojima je najveći nogometni uspjeh osvajanje gajbe Žuje nakon pobjede na lokalnom terminu.

    Bože, daj da se mene posprdno zove "trenerčinom" , a da ja pri tome uspijem pobijediti Real Betis na Benito Villamarinu, i bez šanse ostavim prvoplasiranu momčad grčkog prvenstva.

    Pa i ne bi bilo loše.. dapače.
    Tongo Doumbia
  • ksapi
    1.7k


    I daj boze da uz sve to budem treci u HNLu i ne mogu spojiti 3 dobre tekme u nizu cijelu sezonu
  • Droljo
    4.3k
    Vlatka bi trebala za kraj izać pod zapad i pokazat sise! Otići dostojanstveno!Doktor Kunić
    Top topova :rofl:
  • Somport
    556
    Korisnik; Splico
    Razlog; dopustio Plavcu ulaz u račun kako bi se u Inboxu obračunavao sa moderaturom
    Trajanje bana; trajni ban
    superhik

    Nema potrebe za komentarom.
  • ksapi
    1.7k
    Amen!!


    Što duže čitam Zonu, mogu zaključiti samo jedno.
    Prosječni Dinamov navijač je jednak prosječnom tovaru, samo što kao bonus boluje od stockholmskog sindroma. Čak mislim da bi uz drukčije okolnosti bio i gori od tovara.
    Isti je nerealni kmečavac, koji samo silom prilika nije imao prilike kmečati jer se igrom slučaja rodio kao Dinamovac (sa velikim d), a ne kao tovar.

    Za početak, jeste li vi svjesni da su u zadnjih 20 godina Dinama samo dvije osobe od a do ž upućene u sve dijelove kluba (a ponajviše financije i ugovore).
    To su Zdravko Mamić, i silom prilika pod novo - Vlatka Peras.

    Ljudi koji su ušli u klub pojma nemaju u kakvoj se situaciji klub nalazi. Tko ima kakav ugovor, ima li dugovanja, kakvi su krediti, ima li potraživanja i potencijalne kakve nove zarade, koliki je prihod od koje grane funkcioniranja kluba. Probajte svoj kućni budžet povjeriti ženi na 2 godine, i nakon 2 godine neka vas netko pita o računima, hoćete li imati pojma gdje i što je uplaćivano? Naravno da ne budete.

    Klub nema sportski sektor, pola momčadi je odron, članovi uprave su odron, stadion je odron.
    U vašim glavama je rješenje drugi dan sve pomesti, isplatiti par milijuna eura odštete za koje niste sigurni imate li ih i što onda?
    Zar nije logičan potez ovo što se napravilo, ograničiti djelovanje Vlatke Peras i ostalih članova uprave, ustabiliti sportski sektor sa VRŠITELJEM DUŽNOSTI, te pokušati dobiti uvid u stvarnu situaciju kluba.
    Koje je rješenje vama u glavama, dovesti sportskog direktora, a ne znaš jel mu možeš dati 100 000 eura plaću ili milijun? Milju eura za transfere ili 5?

    Ja sam osobno jedan od najvećih hejtera Sergeja Jakirovića, kao osoba koja ga očima ne može vidjeti na Dinamovoj klupi prvi bi mu stisnuo otkaz.
    Međutim koga dovesti? Nemamo sportski sektor, realno jedino se može postaviti neki VD iz unutarnjih resursa i nadati da će to ispasti dobro. Ili na horuk dovesti nekoga, i što onda s njim na ljeto? Ima li netko tko garantira naslov prvaka u idućih 9 kola, a da se ne zove Pep Guardiola ili Jurgen Klopp?

    Svjesni su ljudi da nisu doveli nikoga od osoba u klubu, ali i da su odgovorni kako će to ispasti do kraja. Skroz razumijem igru koju su zaigrali, nadaju se da će nas sreća pomaziti i da ćemo uspjeti izgurati do ljeta, snimiti stanje i napraviti prave poteze za Dinamovu budućnost.
    3 mjeseca je malo, ali 3 mjeseca je i pun kurac vremena. Zašto je 3 mjeseca? Možemo zahvaliti metuzalemima u klubu koji su čekali sa statutom i izborima i doveli klub u situaciju u kojoj je.

    Nije bajno, nije lijepo, pun kurac je teško i do ljeta će biti zajebano. I umjesto da serete po ljudima koji su svoj poslovni i privatni život žrtvovali i izložili u svrhu ostvarenja boljeg, demokratičnijeg i velikog Dinama pomaknite svoju lijenu kmečavu dupad, dođite na stadion, budite pozitivni i pružite podršku Dinamu.
    Pružite podršku ljudima koji stavljaju jaja na panj u ovoj situaciji za Dinamo.

    Budite podrška, jer biti Dinamovac je uvijek bilo izazovno.
    Nemojte biti kmečavi tovari koji očekuju da će se 20 godina sranja ispraviti u 7 dana od izbora.

    I za promjenu malo, vjerujte. I ne serite bespotrebno po nečemu što je vaše.
    Klenx
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.