• Praskaton
    1.8k
    dusu dalo za ovaj topic :lol:
    Ipak zadnji pasus je tocan,kad se dogodi erupcija poraza na maksimiru u zadnjem kolu bjezat ce livaja i ekipa po rivi
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma po meni je ovo par razina ispod ovog topica. Na ovaj način se sprdat sa smrtima ljudi i konfliktom koji visi nad glavom cijelog svijeta samo da se kurčiš svojim 'ajdukom je razina totalne maloumnosti i seljačije.
  • Mulec86
    389
    Ovaj je umno bolestan treba potrazit pomoc
  • Keyser Soze
    8.2k
    Oni to nazivaju dišpet, mi to nazivamo malumnost.
    Inače, ništa ni za očekivati od tog lika koji prodaje artikle s natpisom kako nas mrzi i postavlja snimke klinaca koji pak pjevaju kak nas mrze, imajte na umu da čovjek ima 50ak godina... Tužno.
  • xavier
    11.1k
    Ma dobro, ovo, kao i većina drugih stvari, nije ni originalno nego je samo recikliranje fora za Liverpool kad su bili prvi i imaju priliku uzeti naslov nakon 30 godina...i onda se dogodi korona, sve stane i prekine se prvenstveno.
  • superhik
    10.4k
    Jednom smo imali neku kampanju za pomoć mladima i jedna kolegica je gostovala na TV-u. Čak nije bio neki udarni termin.
    Obukla je majicu kampanje i zabranili su joj da je nosi pred kamerama zato što je politika da se ne smiju slati poruke bilo kakve u javnom prostoru.
    A jučer se desi ovo.

    nt.png
  • marcio amoroso
    32.5k

    Jel moguće da novinar izvještava u majici Hajduka? Ja mislim da toga nema u najvećoj vukojebini na svijetu. Strašno.
  • superhik
    10.4k
    Ovo je odvratno. Ajde da je imao neku Hrvatsku majicu pa kao podrška, ali ovakvu situaciju koristiti za širenje kampanje jednog kluba je bolesno
  • Keyser Soze
    8.2k
    Najgora stvar je da se od ovog radi neki "wow" članak i tekst... Pazi, on je oduševio Dalmatince jer promovira njihov klub u jeku ruskih napada na Ukrajinu, pre bolesno, slično kao i onaj tekst objavljen na prošloj stranici kak bi Putin trebao stopirat rat dok tovari ne osvoje titulu.
    Ponavljam, oni to zovu dišpet, a mi maloumnost.
  • og1986
    2.9k
    Ovo je jednostavno rečeno retardirano. Jebeni idioti. Fuj. Nit je riba meso...
  • bbb medimurje
    2.9k
    decki kaj se cudite, u pitanju je nova tv
    za njih nebi bilo cudno da sportska vijesti vode u dresu tovara
  • Ali
    1.9k

    Bas tak, od NoveTv nista cudno. Jucer na dan kada jedini klub iz RH ima nastup u EL, oni u dnevniku imaju dambrauskasa i njegove konferencije i snimke sa treninga hajduka?
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi, uistinu ne znam kak vam se uopće da obraćati pozornost na tog novinarčića koji promovira sebe i svoj kretenski klub na ovaj način, a u pozadini možebitno gori civilna zgrada....?
    Jasno mi je da je ova tema tvorena za tipkanje o idiotima, ali kaj je previše, previše je...
    Ignorirajte!!!
  • Mali dioničar
    14.3k
    Gospodin Olivari, financijski stručnjak.

    9942fcgwm84iod5p.jpeg
  • Bosna86
    11.6k
    Izbrisan post… Ne stavljajte njihove slike na ovaj forum
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.