• SAS1987
    13.7k
    Dinamo najbolji klub BalkanaWoot

    Koliko ja znam Dinamo (Maksimir) geografski nije dio Balkana. Ili sam u krivu?
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Geografski sjever Balkana, ako se ne varam, označava rijeka Sava, tako da je Maksimir u stvari mittel europa
  • SAS1987
    13.7k
    Baš zato Dinamu nije u društvu balkanskih divljaka poput CSKA Sofije, PAOK i Lokomotive Zagreb.
  • Infinity
    15.3k
    Ne znam kakva je to cast ili mana biti s Balkana. To je obicna geografija, nije da si ti utjecao da budes ili ne budes na Balkanu pa da si ponosan na taj uspjeh. Splet okolnosti.
  • Woot
    101


    Istina, Zagreb je dosta iznad Balkana, ali kad to kazu uglavnom to znaci na prostoru ex-yu
  • SAS1987
    13.7k
    Ne znam kakva je to cast ili manaInfinity

    Ma nemoj uzimati ozbiljno moje komentare. Samo se šalim jer sam u izolaciji pa nemam nista pametnije raditi od pisati gluposti na Zoni :lol:
  • Infinity
    15.3k
    Instaliraj AutoCAD, pukni neki projekt stadiona i racunaj na drugu decimalu koliko nam treba za materijal :rofl:
  • SAS1987
    13.7k
    napravio sam prije koju godinu projekt u paintu kako bi stadion izgledao da ga radimo tribinu po tribinu :lol:
  • Blue98
    723
    emexn4nmkgagxodc.jpg
    Kme kme
  • Captain America
    14.6k
    0-AFFA836-74-A7-4236-9-FEF-C9-FACD284-F0-B.png Ovo bi bio spam na forumu.
  • Infinity
    15.3k
    Najbolje sto na slici djeluje kao da je igrac Istre nagazio Ademija :lol: :lol: :lol:
  • bbb medimurje
    3k
    Svrsavanje na max u redakciji gol.hr zbog kalinica
    Cak mislim da bi bolje ime bilo hajduk.hr nego gol.hr
  • NORTE
    9.5k
    Pomirite se više s tim da je nova tv oduvijek bila hajdučka i zaobiđite ih.
  • Jaro
    5.9k


    nije mi jasan mazohizam pojedianaca - nek svrsavaju, njihovo pravo, njihov izbor. Ne klikces i ne dajes im na taj nacin na vrijedosti... i tako za svakog koji ima takav stav...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    nije mi jasan mazohizam pojedianaca - nek svrsavaju, njihovo pravo, njihov izbor. Ne klikces i ne dajes im na taj nacin na vrijedosti... i tako za svakog koji ima takav stav...Jaro

    a buraz, što da čitaš onda?
    evo, pogledaj trenutno portal sportskih novosti...čak sve vjesti ne stanu na prikaz, ima još jedna ispod.
    ovakva propaganda je neviđena u hrvatskom medijskom prostoru...brijem da dan poslije izbacivanja tottenhama dinamo nije imao ovoliko članaka na sportskim....ma šta dinamo, kad je repka ušla u finale SP vjerojatno je bila poneka nenogometna vijest... :lol:

    slika.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.