• deda
    27.9k
    Svi sve znamo o Bruni. Teško je takvog igrača imati u vrhunskoj momcadi. Nama je dobar, ali svetih krava nema. Kad nisi pravi klupa je uvijek tu.
  • Dudu
    2.6k
    Po meni on jedan od rijetkih koji igra na jako dobroj razini ovu polusezonu.. ne bas sve utakmice, al u 70÷ je bio na vise nego dobroj razini
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa protiv Hajduka je bio jedini koje se imalo za kaj pohvalit. Onaj proder medu 3 bila tica i onda milimeratski precizna lopta za ivanuseca je nekaj kaj kralj baluna i mikrofona nece nikad napraviti
  • Dudu
    2.6k
    Iste gluposti su se pisale i prosle godine, pa evo oni najrelevantniji, koji su osjetili sve iz iz prve ruke, protovnici u HNLu izglasaju ga za najboljeg igraca lige. Pametnom dovoljno
  • Mali dioničar
    14.1k
    Evo, da je igrao umjesto Andrića u ovoj formaciji sa 2 špice, to bi bilo.

    Oršić i Petković kao Cvitanović i Viduka, to je to.
  • deda
    27.9k
    Slavni 3-5-2
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kako je netko rekao, čovjek je George Best za naše. Kad hoće igrat, jednostavno je najbolji, a kad mu se neda, onda baš neće.
  • NORTE
    9.1k
    Može li netko naći sliku naslovnice nekog tovarskog glasila na kojem otprilike piše "počinje nova sezona Hnl-a, dinamo kreće s 12 bodova na tablici".

    Već par puta je Lokomotivala pobjeđivala dinamo i to u periodima kad su 3 boda dinamu bila ključna za titulu, mislim da su dobivali i Jurčevića i Zokija, kako onda ne i Krznara.
  • Infinity
    15.2k
    Pa u posljednjih pet sezona, ukljucujuci i ovu, Lokomotiva je protiv Dinama osvojila 14 bodova, a Hajduk 16. Pitam se kako filijala koja nam pusta osvoji skoro pa jednako bodova kao jedini rival koji nam ne skida gace.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Proletio malo po komentarima na instagramu Zubčića, ono kaj sam vidio me nije ni malo iznenadilo. Ekipa ga vrijeđa maksimalno jer "podržava zlo" i prijeti se da će i on doć na more i slične pizdarije. Nikad nisam mislio da jedan klub može izazvati takve komplekse određenim ljudima.
  • marcio amoroso
    32.3k

    Nažalost je tako. Carević je svojedobno bio najveće tovarsko smeće pa sada lijepo trenira djecu po ZG. Juranovic je bio veliko đubre u dresu Hajduka, a iz Dubrave je. Mi smo vjerojatno pretolerantni. Mogu nam hladno raditi šta hoće. Jedan prijatelj je rekao da ga nebi iznenadio njihov korteo kroz Zagreb i nije daleko od istine.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nismo isti...
  • marcio amoroso
    32.3k

    Volio bi jedan korteo torce kroz ZG?
  • Keyser Soze
    8.1k
    nebi iznenadio njihov korteo kroz Zagrebmarcio amoroso

    Ma to je bilo jedino moguće u ono vrijeme kad je grupa bila u većim problemima prije nekih 7-8 godina, sad nema šanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.