• Pop corn
    4.4k
    NIčota u SN, u moru pozitivnih tekstova danas o navijačima mora on ubaciti svoju zlobu:
    "Odjednom se probudio Istok, nošen pjesmom BBB-a sa Sjevera. Dinamo... Zagreb, kao u najboljim danima sinhronizirano su pjevale maksimirske tribine, skoro pa bismo rekli - slušamo i ne vjerujemo. Gdje su nestale uvrede, oni povici što prijete 'ukorom' ili težom opomenom, je li to napokon netko shvatio da dečki na terenu zaslužuju podršku, da ova momčad vrijedi pozitive, a ako zaslužuje kritike, uvrede..., to je druga borba.
    Ili, da ne davimo, Dinamo napokon ima potporu svojih navijača sa svih tribina. I oni nisu problem, ne gledaju kako bi nanijeli štetu klubu."
    Kad te financiraju iz uprave ne želiš shvatiti da navijači nisu nikad vrijeđali momčad već njegove financijere i da svrha nije bila šteta klubu, baš suprotno.
    Goran

    Lik se u zadnje vrijeme mora posebno "dokazivati". Kao Lesi u zadnjim danima "novinarstva" prije prelaska među ove.

    Ničoti i Droljivariju u klubu napišu tekst a oni ga samo postaju pod svojim imenom. Prije sam bio sarkastičan ali sada sam sve uvjereniji da zbilja tako funkcioniraju. Nije da pri ruci klub nema Attiasa, Lesija i po potrebi Packa koji takav pamflet slože u 5 minuta.

    Zapravo, po stilu pisanja zbilja ne mogu razlikovati Lesija, Ničotu i Droljivarija. Slučajnost?
    El Capitan

    Ma ima razlike. Olivari kaj je najgore ima dobar stil i recenicu. Nacitan je lik. Samo je jebiga čiji je. Al meni je on manji problem jer s njim znamo na cemu smo i on to ne krije.

    Vece govno mi je Nicota koji glumi da je kao neutralan, prodaje krafne mnogima, a zapravo je isti ko mnogi drugi....
  • deda
    26.3k
    Previše očekujete od novinarstva danas. Svi su plaćeni, nema nezavisnih.
  • Kwedi
    3.8k
    Ima nezavisnih.
  • deda
    26.3k
    Reci kojeg
  • Pop corn
    4.4k
    Ledinski, Kruselj, Juranovic, Milicic, Ana Marija Vukovic....
    prvi koju su mi pali na pamet....
    Mogu i dalje....
    Jebiga bio sam 15 godina u tome i znam sve nazalost i previse....
  • Kwedi
    3.8k
    A. M. Vuković je u čemu novinarka Dinama? Juranović isto?

    Pričamo valjda o novinarima, autorima, kroničarima koji dnevno/tjedno kontinuirano prate Dinamo
  • BluePhone67
    3k
    Zambatine skude :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    Alač kakvo god mišljenje o njemu rekli, pisao je kontra ovakvog sustava u Dinamu davno prije.
    Žuraj s Kmeplusa na tjednom nivou godinama prao govna iz kluba.
  • Papastrumf
    9.1k
    I Mihael Polovanec s Kmeplusa. Meni najdrazi :grin:
  • Pop corn
    4.4k
    A. M. Vuković je u čemu novinarka Dinama? Juranović isto?Kwedi

    Joj dobro znas u cemu i kaj su sve trpili radi nas. I nisu im podlegli....
  • Neki tip
    18.3k
    Juranović kad piše o Dinamu, piše odlično.


    Alač kakvo god mišljenje o njemu rekli, pisao je kontra ovakvog sustava u Dinamu davno prijeKwedi

    Alač? O njemu reći, misliti, napisati pozitivno pa da je ne znam koliko rano pisao "kontra ovakvog sustava" je zbilja huljenje novinarstva, pisane riječi kao takve, dobrih namjera, zdrave pameti. Niš osobno, Kwedi, ali Alač je iskompleksirana budala koja bi, da Dinamo ove sezone osvoji LP u finalu protiv Liverpoola, napisao nešto u stilu "protiv nikad slabijeg i uspjesima zasićenog Liverpoola koji nije dao 100% od sebe, Dinamo je uz puno sreće osvojio nikad smješniju Ligu prvaka". Samo uz puno nespretniju rečenicu, 2 gramatičke, 3 pravopisne i 4 činjenične pogreške. Nekako bi uspio u tome.

    Imati njega na svojoj strani je samo na štetu cilju.
  • The Undertaker
    3.7k
    Alač je ipak van svih kategorija.
  • BluePhone67
    3k
    Ja da ga nisam vidio, mislim na prvom Dinamo pub kvizu sa onim slabovidnim ili slijepim navijacem Dinama, sto je u tom slucaju bilo jako pohvalno od njega da ga je osobno doveo da igraju zajedno i to sami u jakoj konkurenciji, nebi nikad povjerovao da je on "navijac" Dinama. I sada kad pisem jos uvijek sumnjam jer je profesionalni sportski novinar pa zna puno o svim klubovima, al ova gesta me kupila i njegovo znanje na samom kvizu o Dinamu bez obzira sto nemam o njemu dobro misljenje.
  • Kwedi
    3.8k
    Alač je pisao o stanjima u Dinamu još prije deset+ godina, prvoborac dok je cijeli medijski korpus bio u raspoloženju "nisam za Mamića,ali..." ili "Zdravko, mi te volimo"

    Nije za razliku od Lessija koji je pisao u fanzinu Boysa pa se promijenila ploča do danas da sjedi s četnicima na pressicama ili Packa koji viri iz guzice Vrbanoviću.

    I Deu bi spomenuo, koju ne volim al za razliku od svih junačina na pressicama jedino je ona imala kontinuirano muda postaviti prava pitanja pravoj osobi.
  • BluePhone67
    3k
    Nije za razliku od Lessija koji je pisao u fanzinu BoysaKwedi

    Fanzini se skeniraju i Lesijevi tekstovi :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.