• Efes Pilsen
    6.8k
    Ili ne pridavat paznju tome? Cigane se oko 20 tisuca eura s Goricom, a placaju reklame na aerodromu. Ok.
  • GZomanid
    572
    Kak ne pridavat pažnju tome, pa smeta me svaka njihova naljepnica po našem gradu, kak bi mi trebalo biti ok gledati ovakva sranja?
  • Bosna86
    11.6k
    Nema to nikakve veze sa komparacijom veliki-mali grad… Ovo, kao i sve ostale gerilske akcije su isključivo provokacija, koje su se toliko ustalile da ljudi vise i ne obraćaju pozornost…To je ona priča o kuhanoj zabi

    Mi smo medijski toliko nesvjesno iz*ebani da toga nismo ni svjesni… Korak po korak im se dopuštao, prešućivao i došli smo do toga da je ovo nešto normalno… Zagreb nije Madrid, Hajduk nije Barcelona, Hrvatska nije Španjolska… Brutalnom PR kampanjom smo mi došli do toga da se Hajduk i Dinamo izjednačavaju… Klub koji igra Ligu prvaka, čiji bivši igrači osvajaju zlatne lopte i bivaju prodani kao najskuplji na svojoj poziciji (uskoro) se izjednačava s klubom koji je igrao jednu skupinu Europa
    Lige u 26 godina… Izjednačava se sa klubom čiji je najveći izdanak iz škole Nikola Vlašić koji igra gdje ono, aha, u Torinu…

    Nas klub ima maligni tumor u svome organizmu, ali to ne znaci da nam ovakve stvari trebaju biti normalne… Ne smije se šutiti na ruganje s našim klubom… Nije prikladna tema ali ću još malo produžiti upis

    Slijedi nam polusezonua u kojoj će nam opet prodavati priču o nekakvom smrdljivom konkurentom Hajduku… Utakmicu sa Istrom su nam stavili u Martu, da slučajno ne bi otisli na 9 razlike i prije nego sto polusezona krene… Gurati će nam price o velikom Livaji, nekakvi panjevi će biti proglašavani najvećim talentima… S druge strane, tumor se ne da i stalno se vraća po jos, utvara si da je on Dinamo… Nije, mi smo Dinamovo zdravo tkivo koje ga treba braniti i od unutarnjih i od vanjskih neprijatelja…

    Provodi se dugogodišnji udar na Dinamo i Dinamovstinu… Purgeri, Dinamovci kako god želite, vrijeme je da svi skupa trgnemo i odbranimo ono sto je naše…
  • Captain America
    13.4k
    Pokušavaju na sve načine bit relevantni. Pojačanja nema, trenera nema, rezultata još manje, nikog više ne uzbuđuje priča s brojem članova i pokušavaju ovako nešto postić. Ignorirat ih ko i onog u Međugorju i to će ih najviše peći.
  • NORTE
    9k
    Cigane se oko 20 tisuca eura s Goricom, a placaju reklame na aerodromuEfes Pilsen
    Postoji i druga mogućnost, koja je možda i vjerojatnija, a to je da reklamu dobivaju besplatno preko poznanstva ili nekog njihovog koji je netko i nešto na aerodromu.


    Provodi se dugogodišnji udar na Dinamo i DinamovstinuBosna86
    Što je najgore provodio se i preko ljudi iz uprave, oni su i doveli do tog stanja, uništavanja dinamovštine!

    Ne zajebavam se, njih smatram krivcima za ovo o čemu pričamo. Oni su sjebali navijače dinama, postojeće i nove generacije. Nisu tovari krivi što su tovari, niti mediji i novinari koji su bijeli.
  • Sunja86
    993
    Da uprava ima veliku krivicu u tome ali bogme imaju i mediji koji gayduka predstavljaju kao neki sveti klub,najpošteniji klub i takvih x mitomanskih stvari dok je u većini medija Dinamo sve suprotno.
    gayduk skupio 9 000 gledatelja na juniorskoj utakmici Lige prvake svi mediji prenose ovo nema nigdje na svijetu to možete doživijeti samo u Splitu to može samo torsida prirediti a pogledaš da je bilo na nekim juniorskim tekmama lige prvaka i po 20tisuća ljudi ali budale za to ne znaju , pročitaju par naših portala i to je za njih tako i gotovo
    Uostalom mislim da bi i mi skupili 10tisuća onda da je se igralo protiv Barcelone u junijorskoj Ligi prvaka na Maksimiru kad nas je Uefa izbacila zbog igrača koji je bio u zapisniku a imao je suspenziju ili u drugom navratu se protiv Benfice trebalo igrat na Maksimiru i Bad Blue Boysu su najavili da će slaviti rođendan na toj tekmi ali onda se desila corona i to je odgođeno i u tom slučaju ni jedan mediji ne bih prenio sa nekim senzionalističkim naslovom kako te nema nigdje na svitu
  • NORTE
    9k
    veliku krivicu u tome ali bogme imaju i medijiSunja86
    Te medije sam prekrižio i gotovo ih ne pratim, ali to što je netko (bio on novinar ili student) navijač Hajduka ne znači da je automatski i zlotvor.

    Tu na zoni non stop se prenose nekakvi tovarsportovi, kolumne osvjedočenih mrzitelja dinama, pitam se kako netko može pratit te patetične novinare luzerskog kluba...

    Njihova medijska mašinerija koja je procvjetala s rukom spasa koju je Hajduku dao Hns je patetična i odvratna, ali tko nama brani da imamo bar jedan svoj medij? Zona je dobra prilika i volio bih da ode razinu više.

    Reklama je provokacija i povezana je isključivo s ljudima s aerodroma koji su ju (do)pustili, klub s juga je samo iskoristio priliku.
  • über alles
    1.5k
    Neznam mene vise smeta ovo kaj se dogada u klubu nego nekakva jadna poruka.

    Dok god je cetnik tu medijski tretman ce bit ovakav kakav je i percepcija javnosti ce ostat ista,a oni to samo znaju iskoristit.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ma fala bogu da me smeta sta se događa u klubu milijun puta vise. To ne znaci da se trebaju ignorirat druge stvari, prodavali su i hajdukove kalendare po zagrebu pa se u roku par dana povuklo s kioska. Ne treba dozvoljavat bagri da se razmaše, jer znaju tocno sta rade.
  • Tom vg
    963
    Jebo vas taj srpski klub više. Napalite se samo tako na sitne provokacije nekih opančara.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Nije to tako jednostavno. S obzirom na naše rezultate zaslužujemo i bolji marketing. Realno tovari nas zadnje 2 godine ubijaju na tom polju, u svakom pogledu, od predstave igrača do ovakvih pizdarija. Mjenjat marketing tim odma
  • Ali
    1.9k

    Slazem se i podrzavam. Na svim europskim aerodromima ima neki kutak u kojem se nude suveniri i dresovi tog lokalnog kluba. Jedin ZG nema tu praksu ?
    Iako je to vise do mkt kluba, koji mora biti proaktivniji i traziti slicne prilike.
  • Fanboy
    2.2k
    Nije to napad na Modrića, već na reprezentaciju i uspjeh Hrvatske...Slično se događalo 2016, 2018 pred samo SP kada su se crtala vješala i mediji masovno odobravali, a onda kako su se ostvarivali uspjesi okrenuli ploču.
    Klub koji je najviše oštećen je Dinamo, kako financijski tako i politički kroz upravljanje klubom. Oni sa time nemaju veze, svi njihovi neuspjesi su njihova sama krivica, vlastitog upravljanja i krivih poteza.
    O tome da imaju najmanje pravo bilo kome moralizirati da ne govorim, od uplitanja Sanadera dok ovih navijačkih obračuna sa policijom, napadima na suce, prekidi utakmica, uhođenja, vrijeđanja i napadanja svih živih. Sve što čine je kršenje i vrijeđanje zakona zemlje u kojoj žive, naravno ne svi, jedna manjina kod njih koja često ima opravdanje dobre većine uvijek pod određenom izlikom.
    Ono što je isto tako vidljivo je da su neki jugo elementi jako visoko u određenim navijačkim strukturama u Splitu, naravno Torcida je prohrvatska. No, sa druge strane postoji grupa etablirana jako visoko sa Dežulovićevim stavovima, kojima je Hrvatska trn u oku, koji Zagreb i Dinamo ne gledaju kao nogometne rivale već osjećaju jednu mržnju koja sve češće rezultira sve gorim ispadima, a opravdani su medijski i kroz političke strukture, na kraju i HNS. Slično je bilo kod gostovanja reprezentacije u Splitu kada su određeni kafići odbijali poslužiti goste u dresovima reprezentacije... Takvima je najmanje stalo do nogometa, pa čak i uspjeha vlastitog kluba, već ga vide kao moćno sredstvo manipulacije osobito nad onima mladima koje koriste za duboke podjele u društvu. Ovakav ispad nema veze sa borbom sa pravedniji sustav, već jasno planiranim ekcesom dan pred utakmice za broncu. Ne znam baš da postoji velik broj dinamovih navijača koji simpatiziraju Vlašića, no sigurno nikom normalnom nebi palo na pamet u prijateljskoj utakmici na današnji datum kluba, skandirati Vlašiću nešto slično, jasno da je neka važna figura u momčadi, ne igrač sa upitnim statusom.

    Ovo više nisu kompleksi, ni jad, već izljevi bijesa i mržnje koji sve češće rezultiraju napadima palicama, bacanjima upaljača i stolaca na glavu koji će jednom rezultirati tragičnim ishodom sve pod pokroviteljstvom njihovih novinara...

    Što se Dinama i medija tiče, umjesto da gledamo obračune mafije za vodstvo, bilo bi zaista lijepo da je klub taj koji predvodi inicijative ulaganja u marketing i sportsko novinarstvo. Na kraju i kroz stipendije mladim novinarima te na taj način podizanja reputacije kluba i stvaranje budućih rubrika od onih koji će osjećati zahvalnost i ljubav prema klubu.
  • Slavonac
    383
    komentar na zadnjoj objavi hajducke vijesti

    ČOVIK I PO,DOKTOR NOGOMETA!!❤❤❤
    Koliko je samo puta digao ruke i tražija balun ,tijekom svojih nastupa,nisu se baš satrali ,naročito danasnji heroj ORŠIĆ,nadam se da se bar izvinija, ali doktor mu je danas servira zicer i hvala bogu pogodija je, iako je i tijekom iste akcije LIVI od MAYERA tražija balun sam ka duh, ali jebiga nije bija "primjećen"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.