• Efes Pilsen
    6.7k
    To je opcenito problem danas, svak si trazi pozornosti i da od tog zivi..
  • Infinity
    15.1k
    Nije mi jasno. Nije Dalic rekao da je umjetnicko klizanje bezveze sport, nego da je umjetnicko klizanje sport u kojem se trazi ljepota u pokretu. Nogomet to nije, nogomet se igra na rezultat.
  • Crusades1986
    9.5k
    Treba imat mozak da se shvati što je Dalić rekao. Gospodična očito nema.

    Poanta pitanja je i bila u ljepoti igre, ne u uspoređivanju važnosti sportova.
  • Nolifer
    6.4k
    Slažem se i zato mislim da je dotična izabrala krivi tajming za napad, baš sada kad je potreban mir repki, ona poziva ljude na taj način da dojdu na taj sport... Svaki sport je težak na svoj način, ali ovo nije ok od nje...
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Malo da se vratim na medijski tretman Dinama.. Naslov na gol hr nakon 3 obranjena penala bio je Zadranin Livakovic, a rtl je napravio reportazicu s naslovom
    efm0s0ci7wzecfwv.png

    Znaci covjek koji je legedna Dinama s preko 200 nastupa je tamo "ucenik".. ali je dite Dalmacije i ponos Hrvatske
  • Jaro
    5.3k
    siguran sam da nemaju pojma da je "ucenicko" razdoblje proveo u NK Zagreb
  • blackbully
    4.3k
    Na početku sezone su prodavali godišnje (oni to zovu "preplata") od 750 kuna do 3000 kuna i one im vrijede isključivo za HNL. Protiv Villareala i Vittorie su morali kupovati ulaznice od 150 kuna do 300 kuna, odnosno ta preplata im ne vrijedi za europske i morali bi ih posebno plaćati za grupnu fazu (ako bi ju izborili) unatoč tome što su preplatnici.
    I sada imaju shemu da posebno naplaćuju ulaznice za prijateljsku protiv Schalkea. Još nigdje nisam vidio da klubovi imaju takav sistem prodaje ulaznice, možda netko upućeniji zna više.
    uhlcdlez6bs8kgpw.jpg
  • Infinity
    15.1k
    Ja nigdje nisam vidio sistem poput naseg. Klubovi obicno primjenjuju sistem koji je u Hajduku. Godisnja vrijedi za ligu, jer ti mogu garantirati te utakmice. Kup i Europa se dodatno placaju. Meni je to puno logicnije, pogotovo kod klubova koji nisu osigurali grupnu fazu, pa ne znaju koje takmicenje ce igrati i da li ce ga uopce igrati. Naravno, ti kao vlasnik godisnje ulaznice bi imao pravo prvokupa kod utakmica za koje godisnja ne vrijedi.
  • plavi72
    684
    Kad bude novi stadio bit će sigurno i kod nas drukčije,a do tada ...
  • Nino Bule
    11.2k
    Kao sto je rekao infinity to da ti godisnja ne vrijedi za europu je standard, svugdje imas samo pravo prvokupa. Ovo za prijateljsku da prodaju godisnjacima mi je cudno, lijepa prilika za napunit stadion, imaju 12k pretplatnika dakle oko 20k mjesta za slobodnu prodaju, a oni odluce i godisnjacima prodavat. Mozda im stvarno fali za place.
  • Oluja
    3.6k
    Neka, hvala, kao da je
  • Logistika
    1.1k
    78d459g0mkmqu5ny.jpg
    nek ovo netko nadjebe ako može
  • Captain America
    13.1k
    800-E524-C-731-E-4-DF4-ADEA-A0-EA5-ED83403.jpg
    Mislim da će nakon zadnjih izjava radit samo NFL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.