• deda
    27.4k
    Iznad očekivanja za prvu tekmu. Gledatelja 3132, ugodno iznenađenje.
  • Infinity
    15.2k
    Da nas ceka lijepo vrijeme ja bih rekao da ce biti 3.500, ali prema ovome sto vidim, a to je nekakvo cudno i nepredvidljivo rekao bih da ce biti oko 2.000.Infinity

    Broj gledatelja: 3132

    Na kraju lijepo vrijeme i prognoza za isto skoro prosla
  • LovroZG
    1.3k
    Dvije stvari su iste ko i u prošloj sezoni. Zabijamo lijepe golove i loše pucamo penale. :smile:

    Obrana je u par navrata mogla bolje reagirat, al zato smo prema naprijed bili odlični.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Konačno se vratio Nogomet i to još ovako

    Sve pet
  • Draž
    1.1k
    Petković je poveo igrače do tribine posle tekme. Dečki su odgovorili kao u dobra stara vremena.
    Svaka čast tribini. Respect.
  • MM17
    221
    Na početku su sramežljivo krenuli pozdraviti blubače, al dobro je ispalo na kraju.
    Tekma ko tekma super, bolje nego protiv Rijeke definitivno. Sviđa mi se ova igra sa Kadziorom i Hajrovićem zajedno u prvih 11. Prošle sezone smo to rijetko gledali.
    Poruke tovarima odlične!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobro je to bilo za prvo kolo. Uz maksimalnu ozbiljnost riješit ćemo te Gruzijce, sigurno nisu jači od Lokosa.
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica:

    Naravno da smo imali boljih i lošijih faza. Na tome moramo raditi kako se to više ne bi događalo. Ali na početku smo sezone i vjerujem da ćemo se dizati iz utakmice u utakmice. Zdravi su svi igrači, dolaze nam i Šunjić i Majer. Stvarno imamo ozbiljne igrače i još nam nedostaje osam igrača. Vidjet ćemo do utorka tko će igrati protiv Saburtala.

    Već četvrti penal koji smo promašili. Vidjet ćemo tko će pucati sljedeće penale, možda će netko dobiti priliku tko je promašivao već.

    Olmo je odradio prva dva treninga i napravit ćemo ciklus u ovih 10 dana kako bi ga pripremili za nastavak sezone.Olmo mi djeluje super. Jedva je dočekao da se priključi dečkima. Mi smo svi navijali na Euru za njega i on je osjetio tu ljubav i toplinu s naše strane. Vjerujem da će se on brzo pripremiti. Vidjet ćemo hoće li to biti u Dinamu ili nekom drugom klubu, ali on je čiste glave i neće s njim biti problema.

    Mislim da će protiv Saburtala biti slična utakmica u kojoj ćemo mi puno imati loptu. Morat ćemo paziti na njihove brze kontre. Mogla bi to biti dosta slična utakmica.


    Ivanušec je nezgodan igrač. On je vrh hrvatskog nogometa i jedan od najboljih koji igraju u hrvatskoj ligi, a ako izuzmemo igrače Dinama onda i najbolji, ali u ovom trenutku je igrač Lokomotive - zaključio je trener Dinama.
  • Majki2111
    2.6k
    Od igrača iz intervjueva nakon tekme:

    -Kadrzior izjavio da je ovo mu je ovo bila teža tekma od Rijeke jer je morao puno trčat gore dolje i da je u Poljskoj igrao pola karijere kao 10ka i da mu je to OK da igra u sredini.
    -Očito još niko ne zna ništa o Saburtalu od igrača.
  • Jaki
    100
    Odlicna tekma puno akcija i golova i napokon je bilo ljudi 3 soma protiv lokosa je fina brojka i da steta za zaleđe za zadnji gol di je Petko dao petom.
  • Eduardo
    17.2k
    Prvo poluvrijeme odlično, baš top. Tempo vrhunski, dobre prilike, lijepe akcije, fenomenalan gol, dva obranjena penala. Super. Drugo živa dosada.
  • Jaro
    5.3k
    pa kad se pogleda iz danasnje perspektive, mozda je i prirodniji u sredini neg na krilu - protiv svih ozbiljnijih mu je nedostajalo probojnosti, dok je osjecaj za pravovremeni asist najveci forte...
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.