• marcio amoroso
    32.1k
    Jel tako los bio?
  • platini
    230
    Bio je stvarno jako loš. Sigurno najgora partija jednog dinamovog igrača ove sezone.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ne razumijem. Ipak je momak imao neku reputaciju i nije mačak u vreći. Ne kontam u čemu je problem.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ja razumijem, liku se ne igra za Dinamo, nažalost čim mu je trebalo toliko vremena da odluči vidi se da ne želi tu bit nego je samo tu jer nije realno imo boljih opcija...
  • marcio amoroso
    32.1k

    Iskreno sumnjam u to jer su svi o njemu imali odlično mišljenje. Od trenera Švicarske do Gavrana. Svi su ga hvalili i govorili da je veliki profesionalac, ja mislim da je to neigranje u zadnjoj polusezoni ostavilo traga, osim toga nije prošao pripreme s nama. Nadam se i mislim da to na proljeće bude puno bolje.
  • Majki2111
    2.6k
    Na presici je Bjelica rekao da se vidi nesigurnost, ali da vjeruje da će dizat formu i da će dobivat prilika sigurno.
  • LovroZG
    1.3k
    Čovjek nije igro od siječnja i nije prošo prave pripreme ni sa jednim klubom. Mene ovo ne čudi, samo se nadam da će na proljeće bit bolji.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a gle ja ne znam kako drugačije onakvu nonšalanciju objasnit

    znači pogledajmo Sigalija kojeg smo isto pljuvali, on je radio cijelo čudo grešaka, ali se trudio za razliku od ovoga
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja nikada nikoga nisam popljuvao ako je davao sve od sebe. Ako ne gine može biti i messi ali je za mene nula bodova.
  • xavier
    11.1k
    Beli je avion za ovogInfinity

    Za Belog je plaćena poprilična odšteta, a ovaj je došao besplatno tako je da je kad se podvuče crta, za sad ipak puno veći promašaj Beli.
  • Krizy
    35.5k
    Lik je u Dinamu duže od Ivanušeca hahaha
  • Beowulf112
    301
    Belog amo bezveze poslali na posudbu u neki glupi ciparski klub..a lani nas je vise puta spasio iz zamjene kad je usao..mogao je biti u rotaciji korisniji nego ta posudba sto su ga slali
  • Neki tip
    19.1k
    Belog amo bezveze poslali na posudbu u neki glupi ciparski klub..a lani nas je vise puta spasio iz zamjene kad je usao..mogao je biti u rotaciji korisniji nego ta posudba sto su ga slaliBeowulf112

    Znaš da Beli kojeg smo poslali na Cipar i koji nas je prošle godine više puta spasio ulazeći kao zamjena nije Moubandje, nego Atiemwen? :smile:

    Mislim, lako za zabunu, ali netko će te za rasizam optužiti, ispada da su ti "svi oni isti".. :snicker: :razz:
  • NORTE
    9k
    Nadam se dobroj formi KTC-a do Božića jer sad nam je Hnl daleko važniji od Europe.
  • Infinity
    15.2k
    Najbolje sto Beli sjedi na klupi Omonije. Nadam se da ce ga vratiti na zimu i poslati negdje gdje ce igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.