• 000
    941


    Bemti, stvarno je nogomet davno otiš'o u q.
  • reziser
    6.2k

    Odavno je nestala ljubav
    Čisti biznis
    A te cifre, debelo pretjerane, ali očito se klubovina isplati. I nekim ljudima u klubovima, i managerima
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bez odštete. A naknada za posredovanje?
  • cron1ck
    1.5k

    Sigurno je isplacena i neka naknada za posredovanje, moja procjena cca 1mil, ali opet isplativije nego da je onaj Ricci dosao.
  • Infinity
    15.2k
    Sve dok klub ne posluje s minusom to znaci da cifre nisu pretjerane. Sve dok igraci (radnici) mogu zaraditi da se pokriju place i troskovi kluba (firme) sve su place opravdane. Neke vise, neke manje, ovisno koliko je tko doprinjeo. Dinamo ulaskom u LP zaradi 15 milja eura i igraci bi trebali igrati za kikiriki? Jasta. Isto tako i u drugim klubovima koji uprihode na stotine milijuna eura i logicno da ce platiti milijune, pa i desetine milijuna one koji su im to doprinijeli.

    Nije nogomet otisao u q zbog tih placa. Nogomet se jednostavno odlicno prodao, sluzi kao odlican alat za reklamiranje najvecih svjetskih kompanija. Kad ljudi odluce da im to nije zanimljivo sav taj posao ce propasti, jer se reklama nece moci prodati, jer nema kupca. Trenutno nogomet prati sve vise i vise ljudi, sve je vise love od reklama i logicno da ce tu lovu dati igracima. Naravno da svaki normalan klub dio ulozi u infrastrukturu, razvoj mladih i slicno, jer bez toga nema buducnosti. Dinamo je ulozio u mlade, pa cak i u infrastrukturu, ali nam eto taj stadion fali.
  • Jaki
    100
    Teophile isto ima oko 600 000,nemozes dovest kapitalce koji vrijede za sicu placa je i veca jer je dosao besplatno.
  • Goran
    80


    Previše je 625.000 plaća, pogotovo ako je tako problematičan u napadu, samo da ne postane novi Lecjaks
  • marcio amoroso
    32.1k

    Vidjeli smo po Theu da 600 nije puno ako je netko klasa. Nadam se da će ovaj biti u rangu Thea a ne u rangu Lecjaksa kojeg si ti spomenuo.
  • Jaki
    100
    Vjerujem da je klasa igrao je Francusku 1 ligu bio reprezentativac Švicarske znaci da vrijedi inace vrhunski je defenzivac napad nije tolko dobar ali u hnlu vjerujem da moze pokazati puno i prema naprijed.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja sam zadovoljan

    Neznam kad smo imali zadnji put ovakvu dobru obranu
  • reziser
    6.2k

    djeluje jako moćno
    nadam se da će biti dobro uigrana i da će sve funkcionirati kako treba :)
  • Eduardo
    17.3k
    Koji broj je uzeo?

    Dinamo je tijekom utorka i službeno predstavio najveće ovoljetno pojačanje. U pitanju je 29-godišnji švicarski reprezentativac Francois Moubandje, dosadašnji igrač francuskog prvoligaša Toulousea, koji igra na poziciji lijevog boka.

    Moubandje je u Dinamo došao kao slobodan igrač, a povodom predstavljanja jasno je rekao:

    - Odabrao sam Dinamo jer je u pitanju veliki klub i želim s Dinamom igrati Ligu prvaka.

    - Nakon osvojene srebrne medalje, Hrvatska i njena liga postali su daleko zanimljiviji za nas inozemne igrače. Znam dosta toga o klubu od ranije. Siguran sam da ću se vrlo brzo prilagoditi i moći na najbolji način pomoći Dinamu, dodao je nogometaš kojeg je ranije nahvalio i Mario Gavranović, njegov dosadašnji suigrač iz švicarske reprezentacije, a od sada i suigrač u hrvatskom prvaku.
    — HNTV
  • Infinity
    15.2k
    Pivaricev broj. Simbolicno ili ne? :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Valjda se neće odmah polomiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.