• Neki tip
    19k
    Hm, izgleda da ovu temu umjesto Francois Moubandje treba nasloviti "Crnoputi igrači Dinama". :chin: :snicker:
  • serbus
    3.4k
    Beli bi nam na tekmama u Europi gdje ima više prostora puno više značio što je i pokazao.
    Isto tako Kastrati da ga nisu riješili mi sad imamo jako malo brzih igrača koji su u stanju pobjeći u kontru.
  • Neki tip
    19k
    Ja mislim da vi mene trolate. :blush:

    Jel se smije i o drugim igračima koji nisu Moubandje ili samo crnima?

    Testirat ću.

    Izgleda da je Ademijeva ozljeda gležnja lakše prirode. Da je stani pani mogao bi i danas, ali vjerojatno će biti pošteđen zbog tekmi koje slijede - Rijeka pa Hajduk.
  • deda
    27.4k
    Tema na kojoj nema slova o temi
  • Neki tip
    19k
    pa pokušavam skrenuti pozornost na to kroz šalu, izravno ukazivanje, kroz protestno pridruživanje pobunjenicina, ali ništa nema efekta.. :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Tema nacionalne manjine u Dinamu :rofl:

    KTC, Kastrati, Moubandje,Beli, Ademi (dvojno)
  • Neki tip
    19k
    tehnički, nisu nac. manjine, nego stranci (osim Ademija) ali dobro, na isto smo tragu :grin:
  • jp23
    2.2k
    Dodamo još Andrića, Gojaka ili Menala, Lauritsena, Milića i Kima i pokrili smo valjda sve :rofl:
  • Mališan
    1.7k
    Šteta što Moha danas ne igra od početka
  • Neki tip
    19k
    ali drago mi je da se Lauritsen vratio
  • Krizy
    35.1k
    Zbogom zauvijek
    Pišu glavni turski novinari da se napokon dogovorio s Göztepeom.
  • Krizy
    35.1k
    Evo i službeno, arhiva
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.