4.1k
    rujevica vice cigane za svaku odluku koja nije za rijeku, bilo da je ispravna il pogrešna
  • BluePhone67
    3.3k
    Gorici nije suđen penal, hajduk poveo nakon auta koji je više izgledao kao aut za goricu.. juranovic ga izveo 10 metara od mjesta gdje je trebao biti izveden i tako omogucio kontru hajduka iz koje je hajduk poveo 1:0Carrasco

Mozes staviti sporni penal, aut itd.. Da imamo evidentirano crno na bijelo
  • Carrasco
    4.1k
    stavit cu nakon emisije hntv , prvo da vidimo sta oni kazu jer mozda je moje mišljenje krivo
  • Carrasco
    4.1k
  • Carrasco
    4.1k
    Inter - Dinamo , Lešković trebao dobiti drugi zuti
    Hajduk-Gorica, nedosuđen čisti penal za Goricu

Općenito, katastrofalno kolo što se tiče suđenja. Rijeci,Varazdinu i Lokomotivi nije dosuđen čisti penal, dok je za Istru dosuđen nepostojeći penal. Jedino kao dobro što vrijedi istaknuti su dva rubna zaleđa Dinama koja je sudac fantastično procijenio.
  • Hipo
    406
    Radite li vi neku tablicu s greškama sudaca?
    Da znamo stanje na kraju polusezone prije nego stigne var...

Bitan je i rezultat pri kojem se dogodila greška.

4.1k
    Dinamo, 2 situacije u korist (kod 0:0 i 1:1) 2 situacije na štetu ( kod vodstva Dinama 1:0 )
    Hajduk, 4 situacije u korist ( kod vodstva 1:0, 2x kod 0:0, kad su gubili 1:0 ) 1 situacija na štetu ( kod 0:0 )

Ovo je prema HNTV VAR emisiji. Bilo je još nekih situacija npr dosuđeno nepostojeće zaleđe Dinamu protiv Osijek, al to nisu stavili u analizu, vjerojatno zato sto nije bas bila opasna situacija. Hajduk je prvi gol protiv Gorice zabio nakon što Juranovic izveo aut na 5 metara od mjesta gdje je trebao biti izveden te tako omogućio kontru Hajduka, ali ni to nisu stavili vjerojatno zato što je glupo da aut stavljaju u analizu. Sigurno da to vrijedi spomenuti zbog toga što bi tovari digli buku da je Dinamo na takav način zabio gol.