• cron1ck
    1.5k
    bas mi zao majera, bezveze ovaj drugi žuti karton
    a ovaj ponisteni gol haha pa sluga reagirao kao da je primljen gol :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Livaković - Odličan. Pogotovo ona obrana i par dobrih reakcija (npr povratne lopta čini mi se Petkovića)
    Leovac - Vrlo dobar, dobro probijao bok i bio solidan u defenzivi
    Perić - Vrlo dobar u defenzivi i odličan u izlascima prema naprijed
    Lešković - opet katastrofalan.
    Stojanović - opet vrlo loš, puno izgubljenih lopti. Nije igrač za Dinamo.
    Ademi - Solidan, ali se pogotovo u 1. poluvremenu možda malo premalo nudio. Može on i bolje.
    Oršić - Vrlo dobar
    Kadzior - Nije bio loš, par dobrih brzih dodavanja i centaršuteva ali mislim da jednostavno ne može igrati na toj poziciji
    Gojak - Solidan - odličan pogodak ali previše gnjavi loptu i usporava igru. Premalo se nudi u igri i često čeka loptu a okružen je protivničkim igračima te kao takav nekoristan suigračima.
    Hajrović - Igrač utakmice
    Gavranović - Dobar
    Petković - Ništa posebno
    Majer - Očito je izgorio zbog (pre)velike motivacije što nikako nije loše.
    Moro - /
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne mogu se složiti s tvojim ocjenama. Po meni, Ademi uvjerljivo igrač utakmice. Do njega Gojak i Leovac. Perić solidan, ko i Oršić, Hajrović dobar na mahove. Kadzior ne može ovo igrat, trebao je Majera uvest najkasnije do 60. minute. Stojko i Leško loši, Gavran žrtva koncepcihe i Rijekinog bunkera, Petković se tu bolje snalazi. Livaković bez posla do pred kraj i to je vrhunski riješio.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sad gledam snimku drugog žutog Majera, nije to baš za žuti, s tribine je izgledalo puno gore. Čisti gol nam poništili.
  • EastsideZg
    166
    Ademi odličan, Hajrović je igrač razlike, a Lešković i Stojanović ipak nedovoljno dobri za Dinamo...
  • Dudu
    2.6k
    Majer :)

    tenor.gif?itemid=7694184&fbclid=IwAR15misPIXi9yPf8vgIx5Q9yYsevdeM22Yo8jettxqvkLQlDeCpaaQOkNPo
  • Jaki
    100
    Ademi definitivno igrac utakmice ona sansa na pocetku njihova sta je presjekao i da zamislite koje bi bilo kmecanje sa juga u vezi gola drugoga da su oni u pitanju.
  • deda
    27.6k
    Samo jedna stvar oko suđenja. Da se ovako sudilo jučer tovarima, danas bi vlada padala. Kod nas je to "a kaj sad"
  • reziser
    6.2k
    Utakmica, tak, prosječna, bez puno prilika, naboja je bilo, bbb odlicni, glasni i raspjevani, mala primjedba na pocetak i cig*** sve ostalo 5+

    Ademi odlican. Peric isto tako.

    Gledam onaj ponisten gol i dalje nemogu shvatiti zasto.
    Ali kak deda veli, kaj sad, idemo dalje.
  • LovroZG
    1.3k
    Kod nas je to "a kaj sad"deda

    Lako je to reć kad si dobio. :lol:
  • BluePhone67
    3.2k
    Samo jedna stvar oko suđenja. Da se ovako sudilo jučer tovarima, danas bi vlada padala. Kod nas je to "a kaj sad"deda

    Kada krecemo sa temom VAR ili ti ponaski WAR Zona Dinamo gdje cemo biljeziti sudjenje na stetu Dinama u pisanim i video materijalom kao sto je bilo sa jucerasnjom utakmicom i naravno gdje ce se biljeziti kontra steta ostalih klubova u susretima protiv Tovara gdje su ostecenih u Tovarsku korist.

    @Bosna86

    Otvori temu, napravi uvod o cemo ce se pisat i ako ima materija od jucer treba odmah stavit
  • cron1ck
    1.5k
    oyqjqu9z3d66x4vz.jpeg

    Objasnio stvari!
  • xavier
    11.1k
    Objasnio stvari!cron1ck

    Vidiš, ja na to gledam potpuno drugačije. Pa valjda je cilj složiti taktiku koja ne odgovara protivniku tako da je prozivanje protivnika zbog "defanzivne" taktike po meni deplasirano.

    Tim više što je upravo Bjelica poznat kao defanzivni trener. I da me netko ne bi krivo shvatio, ja nemam ništa protiv toga, dapače.
  • cron1ck
    1.5k

    Slazem se djelomicno s tobom, treba postaviti određenu taktiku za odredenog protivnika, ali braniti se cijelu utakmicu i cekati kontru, pa to mi nije u redu za ekipu kao Rijeka i dobro je Bjelica rekao da je stil nekih slabijih ekipa. Jednostavno ne mozes bunker cijelu utakmicu očekivati od ekipe koja ti je glavni konkurent za naslov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.