• marcio amoroso
    32k
    Lešković bolji od Perića.
  • cron1ck
    1.5k
    Stojanovic ce igrati u prvih 11, zbog toga sto je i prosle sezone bio prvotimac i Pintu ce trebati vremena da se uigra
    Očekivani sastav po meni:
    Livakovic
    Stojanovic Theophil Peric Leovac
    Ademi Gojak
    Hajrovic Antiemwen Orsic
    Gavranovic

    Mozda eventualno Majer umjesto Belog, ali zbog toga sto se kasnije prikljucio priprema ce uci kao zamjena
  • Mr Anderson
    5.3k

    Kaj nije Stojanović nešto ozlijeđen?
  • LovroZG
    1.3k
    Rekli su da mu nije niš.
  • cron1ck
    1.5k

    Zadnju pripremu utakmicu dobio udarac, ali rekao je Bjelica nije nista ozbiljno.
  • Hipo
    406
    Leško najveća prevara u dinamu ikad.
  • Plava Slavonija
    65
    slazem se, Peric mi je duplo jaci igrac...Rahmani pogotovo kao stoper. Leskovica kad vidim dodje mi da idem krv donirat...
    cener na maksimiru u subotu, vise ljude drze rezultati od prosle godine i pozitiva nego povratak cigana..cak i kad pricas s ljudima koji su bili kao "mamicevci" i oni kao da vjeruju da je s ovom upravom gotovo za mjesec dva i da je stvarno sada previse sta rade,cak kao da je njih zasmetao povratak cigana mladjeg vise nego nas..
  • reziser
    6.2k
    pišemo o svemu sam ne u onom zbog čega smo svi tu
    sutra je tekma
    nadam se da se svi vidimo :) :up:

    prognoze ste dali, neki i više puta :rage:
  • reziser
    6.2k
    Kako bi Dinamo mogao istrčati protiv Rijeke:

    Dinamo (4-1-4-1): Livaković – Stojanović, Theophile, Perić, Leovac – Ademi – Hajrović, Majer, Gojak, Oršić – Gavranović
  • LovroZG
    1.3k
    Situacija s Theophileom “nije jasna.” I Ademi je upitan kolko vidim.
  • deda
    27.6k
    Moje predviđanje

    Livaković Pinto Lešković Perić Leovac Ademi (Gjira) Gojak Majer Hajrović Oršić Gavranović
  • deda
    27.6k
    Vidim prognoza je kiša za sutra navečer. Znači 3.000 ljudi :wink:
  • Beowulf112
    301
    Leška se treba rijesit.Ima i veliku placu.Treba radije dati priliku gvardiolu i onom korejcu da igraju u rotaciji.Jednostavno leska su sjebale ozljede i nije ostvario potencijal.
  • Beowulf112
    301
    Heber zvijerka u mls-u.U 10 nastupa 6 golova
  • Majki2111
    2.6k
    Promjenljivo, povremeno kiša te pljuskovi i grmljavina. Prema večeri se očekuje prestanak oborina i djelomično razvedravanje. Vjetar većinom slab, uz pljuskove pojačan. Najniža jutarnja temperatura između 15 i 17, a najviša dnevna oko 24 °C.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.