• The Undertaker
    4k

    Nisam iz kluba i nemam nikakve posebne veze sa klubom osim što ponekad kupim neku kartu kad je potražnja preko poznatih.
    Mislim svojom glavom, informiram se i držim da sam dovoljno star i pametan da mogu kreirati svoje mišljenje i podržati ga argumentima, bilo to suglasmo ili protivno mišljenju većine ili "grupe".
    Inače, o kojim potezima konkretno govoriš?
  • The Undertaker
    4k
    I ne znam što je uopće bitno tko je što. Ne polemiziramo sa biografijama već sa mišljenjima. Što bi promijenilo na stvari da sam Mamić osobno?
  • xavier
    11.1k
    Ne bi ništa promijenilo da si Mamić osobno, ali teško mi je zamisliti da bi on imao vremena i (što je važnije) živaca za ovakav oblik komunikacije :wink:

    Šalu na stranu, nisam ni insinuirao da si Mamić, ali o čemu god se piše, ti imaš neko opravdanje za ekipu iz kluba u stilu "što bi mi sad trebali nekog osuđivati, a puno je dao klubu" ili "i drugi klubovi plaćaju razne provizije, a vi sad tu radite neki problem" ili "važni su samo dečki na terenu"...
  • The Undertaker
    4k

    Mislim da si me zamijenio sa nekim ili si meni pridružio mišljenja svih oni koji se ne slažu sa tobom.

    Koliko pratim, trenutno se od većine (ma koja to bila) razlikujem u dva pitanja:
    1.Luka Modrić - i to ne u tome da li je kriv ili ne već da li ga treba izopćiti iz kluba ili ne
    2. Lokomotiva - i to opet ne da li je ona Dinamov satelit ili ne već da li je ona najveća nepravilnost u HNL (a ja tvrdim da nije).

    Naravno, razlikujemo se i u još nečemu što ja ne bih nazvao mišljenjem već generalnim stavom prema klubu i nogometu a to je da je za mene Dinamo prije svega nogometni klub i najbitnije (ne i jedino bitno) je ono što se događa na terenu i da nije Mamićev klub već klub svih nas, navijača, članova, igrača itd...

    Ostalo su paušalne interpretacije mojih rečenica.
  • xavier
    11.1k
    Naravno, razlikujemo se i u još nečemu što ja ne bih nazvao mišljenjem već generalnim stavom prema klubu i nogometu a to je da je za mene Dinamo prije svega nogometni klub i najbitnije (ne i jedino bitno) je ono što se događa na terenu i da nije Mamićev klub već klub svih nas, navijača, članova, igrača itd...The Undertaker

    Apsolutno se slažem da je Dinamo prvenstveno nogometni klub i da se treba baviti nogometom. Ja sam prvi rekao da mi je često suludo ono što se zadnjih godina radi u Hajduku gdje NH pokušava izgurati nekakvu ideologiju. Niti su svi navijači isti, niti trebaju isto misliti. To je smiješno.

    No to ne znači da se mi trebamo koncentrirati na događaje na terenu dok ekipa iz ureda radi ono što radi zadnjih 15 godina.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nekakva uhićenja po Zagrebu. Consigliere LjPV indirektno kaže da ima neke veze s Dinamom.
  • Bosna86
    11.6k
    Tariku Antolicu je zapaljen auto i planiran je napad na Kodzomanu... to je poveznica s Dinamom
  • BluePhone67
    3.2k
    Tariku Antolicu je zapaljen auto i planiran je napad na Kodzomanu... to je poveznica s DinamomBosna86

    Drukanje od strane Tatte i ljudi iz kluba pismom predsjednici i Plenkiju je ocito urodila plodom..Nasa azurna policija na djelu, nema se sto za reci, svaka cast. Mozda ovim tempom dodju na red i oni koji su pokrali nas Dinamo.
  • SAS1987
    13.4k
    Drukanje od strane Tatte i ljudi iz kluba pismom predsjednici i Plenkiju je ocito urodila plodom..BluePhone67

    Koga je drukao? Ovi koji su padli su Pripuzovi?
  • BluePhone67
    3.2k
    Tako kazu na vijestima, da su privedeni iz krim miljea i da ima veze sa napadima na osoblje iz dinama .. Posto su pisali pismo predsjednici i plenkiju sugerirajuci na bas taj krim milje, vjerojatno je netko morao i na informativni razgovor da objasni o kome tocno se radi i na koga su mislili u pismu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Eto, institucije odradile svoj posao, a mi se žalimo....
  • Bosna86
    11.6k
    Tarik je bio njihov druker u policiji, koliko sam upucen zapaljen mu je auto zbog grijeha iz tog perioda
  • SAS1987
    13.4k
    Malo čitam o tom Pripuzu... ako nam ti uđu u klub onda smo ga stvarno najebali.
  • vjeko1701
    5.9k
    To se slažem, zato je bilo pitanje što bi se učinilo u slučaju presude familiji i tjeranju njhovog kadra? Tko preuzima klub kao privremeno vodstvo? Tko mjenja statut, osigurava izbore? DTSM bi mogao ali tako nekom akcijom bi se činilo kao da je sve što su radili bilo sa svrhom preuzimanja vlasti nad klubom i mogli bi okrenuti neinformiranu javost protiv sebe, posebno kad krene paljba lako podvazivih novinara, bilo od strane familije, bilo od strane Pripuza...

  • SAS1987
    13.4k
    nadam se i vjerujem da DTSM ima plan jer taj scenarij će se skoro sigurno dogoditi. Nekako ne vidim scenarija da će Antolić i slični raspisati izbore. Jedino ako ih netko prisili ili ako će imati nekakvu korist od toga (npr da sa izborima zajebu sve ostale konkurente za vlast u klubu).

    Vjerujem i nadam se da DTSM već ima pripremljenu neku privremeno riješenje - upravu kluba koja će najbrže što je moguće promijeniti statut i raspisati izbore. Nažalost, budučnost Dinama je trenutačno u rukama politike - ako politika odluči da će pustiti u klub neke nove govnare onda je jedino rješenje da se ide u masovne prosvijede i rušenje Bandića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.