• r1oma
    1.5k
    E kad bi jos bio i pun stadion...Kakvo bi to finale bilo
  • Infinity
    15.1k
    Ali ovi Belgijanci, pa mater mu jebem, otkud oni da imaju bolji keoficijent od Dinama... nemam pojma stvarno sta u oni to uradili a Dinamo ne(jedino da su redoviniji u ovoj EL, jer Dinamo igra LP) ne znam stvarno,Navijač Dinama

    Sezona 15/16 - okruglih 10 bodova u grupi LP i druga pozicija. Ljudi igrali osminu finala LP
    Sezona 16/17 - 8 bodova u grupi EL i druga pozicija. U sesnaestini finala izbacili Tottenham. U osmini finala ih dobio Genk
    Sezona 19/20 - 12 bodova u grupi EL (bez poraza) i prva pozicija. Ispali u sesnaestini finala od Rome.

    Sta su napravili, a da Dinamo nije? U pet sezona su prosli grupu LP (Dinamo nije), dva puta grupu EL (Dinamo jednom). Dakle, prezimili su tri puta (Dinamo jednom).

    U dvije sezone su zapeli u play offu EL (Bordeaux i Altach). Znaci da nisu ni nesto cesce od Dinama u EL, ali ljudi kad igraju onda igraju ucinkovito. Tu je i nasa vjecna bol. Tu i tamo uzmu 20-30m za jedan prijelazni rok. Osim sto mi dominiramo HNL-om, taj Gent zadnjih desetak godina nije nista slabiji klub od Dinama. Europski uspjesi, transferi, nov stadion, redovno pun stadion, liga koja je vec duzi niz godina top 10 u Europi. Ne znam koliko pratis europska takmicenja, al koliko god nama belgijanci lezali, oni nisu ni najmanje za nekog smijanja. Liga petice, Portugal, Rusija, Belgija, pa svi ostali. Gent prezimio tri puta u pet sezona, nama prezmila tri kluba u 30 godina igranja lige. Toliko o smijesnim belgijancima koji u posljednjih deset sezona imaju tek jednu jedinu sezonu u kojoj im niti jedan klub nije prezimio dok mi s druge strane u deset sezona imamo tek jednu jedinu sezonu u kojoj nam je jedan klub prezimio.

    Bezvezni Basel? On je u posljednjih pet sezona takodjer prosao grupu LP i dva puta docekao proljece u EL. Jos jedan bezvezni klub koji je u pet sezona napravio jednako kao HNL u 27.
  • Mr Blue
    3.3k
    Već nekoliko puta su se ljudi na forumu "rugali" belgijskoj ligi... Da je nama pola njihove infrastrukture i nogometne kulture mislili bi da smo Englezi. Liga im je sasvim solidna, pršti talentom, derbiji se igraju na tjednoj razini praktički. Super zanimljivih priča ima, Anterpwen - Beerschot je ludilo, npr. Povijest da ne govorim..
  • Infinity
    15.1k
    I kad se mi smijemo takvim belgijancima, sta mislite koliko se ljudi nama smiju?
  • NORTE
    8.9k
    Totalno nerealan rezultat prema stanju na terenu i šansama, a mogla je to bit vrhunska tekma. Bayern u finalu prelako prema ono što je Lyon sve mogao zabit. Navijam za PSG u finalu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta ćemo za večeras?

    Ja tipujem 2:1 za Parižane.
  • og1986
    2.9k
    Pobjeda parižana, alaba i boateng će se pogubiti u obrani. Rekao bi 4:2 za pariz
  • Dudu
    2.6k
    Cini se izbacen Slovan, opet dosli s jednim zarazenim igracem na Farske Otoke. Povijesni uspjeh za KI
  • xavier
    11.1k
    Baš me zanima hoće li UEFA imati iste kriterije kad budu zaraženi igrači Reala, Barce, Bayerna, Liverpoola, Cityja...pitanje je retoričko naravno.
  • Eduardo
    17.1k
    Nadam se pobijedi Bayerna. Ne želim gledati Neymara s trakom oko glave '100% Jesus', nek pusti suzu.
  • og1986
    2.9k
    Cvitanović je već počeo sa Pe Se Že. :lol:
  • Crusades1986
    9.5k
    Penal? Po meni cisti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment