• Infinity
    15.2k
    Lokosi su u zadnja dva europska izleta igrali prva dva pretkola na Kranjcevicevoj i onda trece na Maksimiru. Jasno to govori da Kranjca zadovoljava uslove za odigravanje prva dva pretkola. Doduse, Lokosi su poslije toga renovirali Kranjcevicevu pa bi sad tamo mozda mogli odigrati i pretkolo, dva vise.

    Iskreno, ne volim ih, volio bih da ispadnu iz lige, al uzivao bih u patnjama nasih dragih rivala ako Lokosi izbore LP. Jos da iz toga doguraju do grupne faze EL. Jasno je da ce u Europu ici, imaju pet pobjeda iz sest proljetnih kola, u sjajnoj su formi i ako vec moraju u Europu onda nek budu drugi i nek ostali pate za jedinstvenom prilikom. Ne sumnjam da ce biti i dopisa UEFA-i.
  • Kwedi
    3.8k
    Nek crknu Kajzer cheifsi
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zamisli prolaze par kola u kvalifikacijama i dodje ekipa ala Manchester United i to na Krajnču ......pa još kiša i blatnjav teren.....pa to bi bio cirkus kolorado
  • xavier
    11.1k
    Ne znam kako nekog može veseliti bilo što vezano uz Lokomotivu. Ne volim Hajduk, ali puno više od toga volim Dinamo, a Lokomotiva je ogromna sramota za Dinamo.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nitko se ovdje ne veseli Lokomotivibarem ne vidim (ja prvi se.ne veselim) ali to je Dinamova sramota a isto i sramota klubova Rijeke ,Hajduka i Osijeka ako se netk ood te 3 momčadi ne dočepa 2.pozicije
  • Eduardo
    17.4k
    Gledao sam neki dan utakmicu BiH lige, doduše zadnjih 25 minuta. Ono što mi se svidjelo nije nogomet (čudno :grimace: ) već način na koji rade prijenos utakmice. Znači, svako malo izbace grafički neki statistički podatak, bilo momčadski ili individualni.

    npr. posjed lopte posljednjih 5 minuta, broj obrana vratara, igrače s najviše upućenih udaraca, individualno za pojedine igrače; broj pretrpljenih i skrivljenih prekršaja, broj udaraca (ukupno i u okvir), broj golova, u ukupnoj statistici imaju uz posjed lopte i točan broj minuta i sekundi koliko je koja momčad imala loptu u nogama, imaju i prikaz za igrače koji zbog kartona mora propustiti idući susret i sl.

    Meni je to odlično, daje na kvaliteti i zanimljivosti prijenosa. Kod nas u prijenosima nema ništa od toga. Ako može u BiH, trebalo bi biti uz malo volje izvedivo i kod nas. Nije da je potrebna neka posebna tehnologija. Ne mora biti na razini Primere ili Premier lige, ali ovako nešto bi dobrodošlo.
  • Infinity
    15.2k
    Pogledam ja tu i tamo neku utakmicu PL. Zaista je ta grafika bolja nego za HNL, a i jednu i drugu ligu prenosi Arena. Ne znam koja im je razlika. Za HNL cak ne znam kad sam zadnji pit vidio zavrsnu grafiku, odmah idu reklame i pm, nema ni snimke golova i slicno.
  • Kwedi
    3.8k
    sjajan termin, istra-osijek u 15 sati kad je već tekma srijedom.

    mogli su staviti komotno u 9 ujutro onda.
  • Eduardo
    17.4k
    Za HNL cak ne znam kad sam zadnji pit vidio zavrsnu grafiku, odmah idu reklame i pm, nema ni snimke golova i slicno.Infinity

    Bude redovito, na poluvremenu i na kraju utakmice.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Osijek gubi u 80. min od Istre... Kad će više dovest novog trenera onaj klaun od njihovog predsjednika pitam se
  • Ero
    930
    Nadam se da neće još, uz hajduk najodvratniji klub..
  • Eduardo
    17.4k
    Tri kola za redom nisu dali gol, dva poraza i remi.

    Uskoro očekujem Jakirovića na klupi.
  • marcio amoroso
    32.1k
    hajdukEro

    Ipak stoki ne može nitko ni blizu :vomit:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam za vas ali ovaj Osijek po igri,pružitoj protiv nas i hajduka i općenito ove sezone , debelo podsjeća na neku hrvatsku verziju Atletico Madrida, doslovno ljudi igraju težak nogomet za gledat i pratit pogotovo , čvrst oštar (anti)nogomet i uz sve to najčešći rezultati 1-0 0-0 ili izgube 1-0
  • dzg7
    255
    uf on bi im super sjeo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.