• hmoody
    128
    Toni Jelavić prelazi iz Vrgorca u Novo Vrijeme.
  • Mr Blue
    3.4k
    Još su minimalno dva mjeseca do početka sezone, tako da ćeš se morat još malo strpit do tekmi u dvorani... Doduše, bit će tradicionalna prijateljsko-revijalna utakmica prvi vikend u rujnu da razbije tu pauzu. I sve će bit u redu, samo da bude dozvoljena publika u dvorani.

    Puno je odlazaka u cijeloj ligi, mi tradicionalno još čekamo što ne znači da se ne pregovara s pojačanjima. Imajte na umu da liga počinje kasnije nego nogometna i da samim time i transfer period duže traje.

    Do sad mi se čini da su svi klubovi uglavnom punili stavku odlazaka iz kluba.. Vidjet ćemo kako će tko složiti križaljku za ovu sezonu.. vjerujem da će se, oni koji mogu, osloniti na domaće igrače iz omladinskog sustava što je super za afirmaciju vrlo dobrog bazena mladih igrača na državnoj razini.
  • Mr Blue
    3.4k
    Square u problemima.. U članku piše da su otišli Pele, Hrkač, Gašpar, Micevski.. A od domaćih je upitan Daničić koji ima problema s ozljedama.

    Spominjemo se i mi, u pozitivnom kontekstu, uz Olmissum kao jedini koji još "ne vrte glavom" s obzirom na situaciju u svijetu/sportu..

    https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/sport/ostalo/rastanak-s-peleom-hrkacem-gasparom-prica-o-opet-jakom-squareu-koji-napada-trofeje-morat-ce-pricekati-neko-drugo-bolje-vrijeme-1033893
  • nkdz
    829


    hvala na clanku, dobar je za procitati
    kriza s lovom udara ligu masovno bit ce prilike za afirmaciju mladih domacih snaga iz lokalnih pogona
  • Baneki
    730
    Ok, dosta igrača odlazi iz klubova zbog financijske situacije i slično, ali gdje odlaze?

    Ne mogu svi u Olmissum ili Dobovec, ne znam kolika je potražnja za igračima u inozemstvu? A i tamo je kriza zbog korone sigurno...
  • nkdz
    829


    Mataja u Bosnu, Despotović (trener) u italiju, Dobovec standardno, Stranci ko zna kamo idu.
    Nek me netko nadopuni, nemrem se sjetiti ko je jos otisao.
    Ma dosta ce ih naravno i ostati, ali ugovori ce se vjerojatno smanjiti
  • nkdz
    829
    ⚫[ODLASCI]
    Još jedan odlazak iz redova "Studenata". Filip Pezelj radi iskorak u svojoj karijeri i odlazi u inozemstvo, u belgijski Veidec ARB Hamme.

    Nas bivsi igrac
  • Ivek3009
    55
    Navodno i Maloševac isto odlazi u Belgiju
  • nkdz
    829


    da, sad bas citam, neka mu je sa srecom, bio je vazan kotacic dinama.Lova veca i ak Herceg nama ostaje onda vjerojatno nije htio vise biti rezerva nego probati se dalje razvijati negdje.
    Znaci trenutno smo na tri golmana, Herceg, Mudronja, Hercigonja
  • Mr Blue
    3.4k
    Objavili su tu vijest i crofutsal i Futsal Goalies. Nek je sa srećom Ševcu, zaslužio se naplatiti negdje ako može. Taj Hamme je drugoligaš valjda, iz stvarno malog mjesta. Firma koja se bavim kemijskim proizvodima Viedec im je nedavno postala sponzor, koliko vidim, pa vjerojatno imaju nešto novca za pojačanja.

    S obzirom da je Herceg prvi izbor, konkurencija u vidu Mudronje dosta jaka, logično mi je da se Ševac ode razvijati negdje drugdje. Neću nikad zaboraviti one obrane u Splitu kad je ušao kao zamjena i donio nam pobjedu, kao i ove sezone protiv AFCU kada je stao na gol umjesto ozljeđenog Hercega, super branio i zabio gol.
  • nkdz
    829
    Neću nikad zaboraviti one obrane u Splitu kad je ušao kao zamjena i donio nam pobjeduMr Blue

    mislim da obrane s tekme nitko od nas koji smo gledali nece zaboraviti :) vrhunska njegova partija.
    Mudronja ce vjerujem i vise nego dostojno popuniti mjesto Ševca
  • Mr Blue
    3.4k
    um918jp8wkxsqnon.jpg

    Postružin u Olmissum
  • TresnjevkaZG
    674
    ODLASCI | MARKO VUKOVIĆ |
    Dosadašnji prvi vratar našeg sastava nije pronašao zajednički jezik oko produženja ugovora sa upravom Uspinjača Gimke.

    Nikola Perković (Alumnus), igrač kojeg su čitatelji najvećeg futsal portala izabrali za najboljeg igrača našeg kluba protekle sezone, donio je odluku da će svoje futsal korake nastaviti u nekoj drugoj sredini.
  • Mr Blue
    3.4k
    Frane Despotović je nakon Squarea preuzeo trenersku poziciju talijanske Mantove. Odmah je doveo finskog golmana koji je branio za Crnicu, Savolainena i Mirka Hrkača iz Squarea. Danas informacija da je put Mantove odveo još dvojicu iz Squarea, Kuraju i Gašpara, a tamo će i Luka Suton iz Vrgorca.

    http://www.crofutsal.com/1hmnl/despotovic-gradi-pravu-malu-hrvatsku-koloniju/
  • Guinness
    2k
    ODLASCI | MARKO VUKOVIĆ |
    Dosadašnji prvi vratar našeg sastava nije pronašao zajednički jezik oko produženja ugovora sa upravom Uspinjača Gimke.
    TresnjevkaZG

    Čovjek nas je izludio u 4 tekme playoffa ; prošle i ove sezone.
    Jel se zna di ide?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.