• hmoody
    128
    Jel se zna za postruzina i gudasica kam idu?nkdz

    Znam samo glasine. Jedan ostaje u Hrvatskoj, drugi ide u inozemstvo.
  • Mr Blue
    3.4k
    Puno je glasina zasad... Slažem se s procjenom da ćemo iduće sezone gledati jako puno novih lica. Imam osjećaj kao da je ova minula sezona bila višegodišnja kulminacija kvalitete i sad će doći do neminovnog rasipanja kvalitete iz lige jer klubovi nemaju novaca da zadrže svoje najbolje igrače koji zaslužuju biti adekvatno plaćeni za svoje nastupe. Klasični problem futsala u Hrvatskoj.

    Nažalost, bojim se da ćemo u toj priči i mi pretrpjeti jak udarac.. ali za razliku od (većine) drugih mi se imamo čemu i veseliti. Naša škola futsala pršti talentom, jako dobro se radi s "klinccima" i ove sezone ćemo ponovno imati nekoliko dobrih izlaznih juniora. U sljedećoj sezoni očekujem da će Novak dobiti puno više prilika i mislim da će se jako svidjeti navijačima.

    U sljedećoj sezoni, volio bih vidjeti veću popularnost futsala u medijima. Npr, bezveze mi je što u medijima nije bila nijedna vijest o ovom sportu do finala, a na dan finala prva vijest nije bila da se igra finale nego kako igrači nisu testirani na Coronu... Ovaj sport je jako atraktivan, poznat je svima, a Hrvatska ima ligu i igrače za sam svjetski vrh što se ne može reći za većinu drugih sportova.
  • Neki tip
    19.4k
    Čitam ovaj tvoj post i baš si mislim nešto kak zapravo imam izlaz za sljedeću sezonu.. Pomisao na "veliki" Dinamo budi neki čudan i nelogičan miks razočaranja, tuge, ljutnje i, najžalosnije - rezignacije.
    A na tekme volim ići, Dinamo isto volim. Bez nogometa nemrem. Ili ne želim. Futsal je u krajnjoj linijii isto nogomet. Futsal Dinamo je isto Dinamo, samo nekak' bar mi ovih dana puno privlačniji. A tekme su atraktivne, zanimljive.. Jebiga, sve mi se čini da sam sljedeće sezone po dvoranama. :chin:
  • hmoody
    128
    Čitam ovaj tvoj post i baš si mislim nešto kak zapravo imam izlaz za sljedeću sezonu.. Pomisao na "veliki" Dinamo budi neki čudan i nelogičan miks razočaranja, tuge, ljutnje i, najžalosnije - rezignacije.
    A na tekme volim ići, Dinamo isto volim. Bez nogometa nemrem. Ili ne želim. Futsal je u krajnjoj linijii isto nogomet. Futsal Dinamo je isto Dinamo, samo nekak' bar mi ovih dana puno privlačniji. A tekme su atraktivne, zanimljive.. Jebiga, sve mi se čini da sam sljedeće sezone po dvoranama. :chin:
    Neki tip sa Zapada

    Ne buš požalio :)
  • Neki tip
    19.4k
    ma znam, neću biti debitant. :) Bio sam s malcem u Ciboni zimus i tad sam odlučio da nam nije zadnja definitivno.

    Ali sad, s obzirom na sve u GNK-u, razmišljam o FD kao jedinoj opciji za novu sezonu.

    Jednostavno nisam tip koji će vikati "cigane" na stadionu, jebiga. Ne moraliziram, nek se viče kaj god se smatra potrebnim, samo velim da ja neću. A mirno sjedit i gledat više ne mogu. Ak zbilja ostane na klupi, nemam želudac za "uživanje u nogometu".
  • nkdz
    829
    A mirno sjedit i gledat više ne mogu. Ak zbilja ostane na klupi, nemam želudac za "uživanje u nogometu".Neki tip sa Zapada

    nekak mislim da ce jako puno ljudi ove sezone tak odustati od maksimira.
    Pricam sa svojima i ak se ovak nastavi izgleda da necemo uzimati godisnje i opcenito ici na tekme dok je ovaj na klupi, bas ono kaj kazes "nemamo želudac za to gledati vise"
  • Baneki
    730


    Kad su tekme u dvojci roditelji s klincima su na sjeveru, a BBB na zapadu!:strong:
  • hmoody
    128
    Osobno sam već davno prešao tu granicu neimanja želudca za GNK i FD mi je jedina opcija praktički otkad su se pojavili. Nije da nisam bio na nekim tekmama u Maksimiru i pokojem gostovanju, ali to su sve bili neki očajnički trzaji s moje strane.
  • hmoody
    128
    Novo Vrijeme objavilo na Facebooku da im osim Lucasa odlaze još Musinov, Babić i Fideršek.
  • nkdz
    829
    ⚫[ODLASCI]
    "Nakon duge i teške sezone redove "Studenata" napuštaju braća Ivan i Ante Matan te Tvrtko Pajalić. Sva trojica svoju sportsku karijeru će nastaviti u Uspinjači Gimki.

    Dečki hvala vam na svemu što ste učinili u dresu Alumnusa i želimo vam puno zdravlja i sportskih uspjeha u karijeri!"


    odlasci/dolasci u nasoj ligi pljuste na sve strane
  • hmoody
    128
    S obzirom na to da se priča kako odlaze i Pezelj i Perković ne znam tko će im ostat u klubu.
  • nkdz
    829


    iz Square-a odlaze Micevski i Pele
  • hmoody
    128
    iz Square-a odlaze Micevski i Pelenkdz

    Da, znam i za to.
    Zaboravio napisat kad ima toliko novosti. :D
  • nkdz
    829
    Zaboravio napisat kad ima toliko novosti. :Dhmoody

    haha ma da, na sve strane transferi, bit ce cudna sljedeca sezona, vjerojatno ce dosta dobrih igraca van Hrvatske otici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.