• agramZ
    2.3k
    olmissum stvarno ima jebenu ekipu za marketing. tko nije neka pogleda ovu njihovu "najavu" za tekmu: https://www.facebook.com/mnkolmissum/videos/1174457116252380/

    ali i opcenito sve one grafike koje prave, bas profesionalno za nasu ligu.
  • nkdz
    829


    brutalno napravljen video, svaka cast
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Novo Vrijeme i Olmissum u finalu.
    Novo Vrijeme gubilo 2 0 pa pobjedilo 5 2
  • agramZ
    2.3k
    https://www.youtube.com/watch?v=GYcvwiwAlgI

    finale, trenutno stanje nv 0:1 olmissum
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Sjajna tekma.Iako su nas izbacili,al volio bih da Omišani osvoje titulu.Kolko god da je liga u regularnom dijelu zanimljiva,pobjednik zadnje dvije godine isti.Dosta više tih Makarana,dajte drugima priliku. :lol:
    Prema trenutnom rezultatu Makarani su blizu titule.Ali ima još vremena za preokret.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    3 3 bit će penali.Kakva tekma :cheer:
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Ajde barem sad možemo reći da smo u polufinalu ispali od prvaka :lol:
    cestitke Olmissumu
  • agramZ
    2.3k
    svakako su simpaticniji od makarana.
  • hmoody
    128
    Ajde barem sad možemo reći da smo u polufinalu ispali od prvaka :lol:
    cestitke Olmissumu
    Sibirski plavac

    I tako zadnjih 4 sezone :D
  • nkdz
    829
    https://www.24sata.hr/sport/milavici-kao-kostelici-krenuli-su-od-nule-i-stvorili-sampione-706471

    malo širi kontekst Olmissuma kao kluba, koga zanima i želi nešto više nauciti/ponoviti o našim rivalima
  • hmoody
    128
    https://www.24sata.hr/sport/milavici-kao-kostelici-krenuli-su-od-nule-i-stvorili-sampione-706471

    malo širi kontekst Olmissuma kao kluba, koga zanima i želi nešto više nauciti/ponoviti o našim rivalima
    nkdz

    Ovo prvenstvo će vjerujem bit početak višegodišnje dominacije Olmisuma. Imaju klub na zdravim temeljima, dobru ekipu koju će sigurno i pojačati i momentum zbog osvajanja prvenstva (kao što je NV imalo kada su osvojili prije dvije godine).
    Da, trenutno imau samo jednog sponzora, ali taj jedan je očito jako motiviran i izgleda da ima ideju kako ovo nastaviti tj. kako klub dovesti do toga da ne ovise samo o njemu.

    NV će vjerujem lagano past. Lucas im je otišao, Bajrušović i Osredkar ulaze polako u godine i već ova sezona im je i rezultatski i igrački bila lošija od zadnje dvije.

    Gimka bi se u svijetlu svih odlazaka (Mataja, Postružin, Gudasić, Matković) mogla borit za ostanak iako treba vidjet kako će i drugi klubovi izgledat s obzirom na to da će liga biti dosta slabija nego ove sezone.
  • nkdz
    829


    Olmissum djeluje da bi mogao biti dugorocno dosta jak, bar ak glavni mecena i sponzor ne odustane od ulaganja jer onda ce se raspast ko i svaki takav klub.
    Ko i Vrgorac koji se totalno raspada zasad, Suton otisao u Italiju.
    Novo vrijeme ce po meni biti nesto slabije nego zadnjih godina to se slazem s tobom.

    Za uspinjacu sam znao da odlaze Mataja i Matkovic ali nisam znao za Postruzina i Gudasica, sve dobri igraci, nemam pojma s kakvim ambicijama oni zele u sljedecu sezonu, a i Korabu se neda vise biti trener, a on ih je dosta podizao.
    Dinamo ce ove godine imati nesto laksu startnu poziciju kod odabira igraca jer nema izborne skupstine koja je prosle godine prvi dio prijelaznog roka pojela pa je dosta igraca vec potpisalo s klubovima kad smo krenuli.
    Sve u svemu mislim da bi za vecinu ekipa mogao biti dosta aktivan prijelazni rok, samo se nadam da ce nam glavni igraci ostati.
  • hmoody
    128
    Dinamo ce ove godine imati nesto laksu startnu poziciju kod odabira igraca jer nema izborne skupstine koja je prosle godine prvi dio prijelaznog roka pojela pa je dosta igraca vec potpisalo s klubovima kad smo krenuli.
    Sve u svemu mislim da bi za vecinu ekipa mogao biti dosta aktivan prijelazni rok, samo se nadam da ce nam glavni igraci ostati.
    nkdz

    Mislim da će kod nas neminovno doći do promjena u igračkom kadru (odlasci i dolasci) i mogli bi gledat poprilično izmijenjen Dinamo sljedeće sezone. S obzirom na to da nismo napravili rezultatski iskorak već godinama to mi je i logično.

    Kako će se sve posložiti ne znam, vjerujem da ekipa u klubu zna što radi iako svi igrači koji bi mogli bit pojačanja trenutno odlaze u inozemstvo. Očito je u pitanju lova i tu je vidljiv utjecaj Corone jer većina klubova između ostalog ovisi i o gradskoj lovi ili jednom sponzoru.

    Sljedeće sezone bi mogli gledati velik broj nekih novih klinaca u ligi.
  • nkdz
    829
    Sljedeće sezone bi mogli gledati velik broj nekih novih klinaca u ligi.hmoody

    uskoro ce se sve znati, prijelazni rok je brzo dosao nakon kraja sezone pa cemo ubrzo vidjeti konture ekipe za sljedecu sezonu.
    Kak god, ko i svake sezone se veselim vidjeti ko ce igrati i veselim se novoj sezoni uz nadam se nas na tribinama,

    Jel se zna za postruzina i gudasica kam idu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.